Monofonní manikúra 2018: jednoduchost nebo elegance?

Bez ohledu na to, zda nová řešení nejsou naplněna novým nail artem, stále zůstává relevantní monochromatický povlak. Někteří ji stále vnímají jako jednoduchou a stručnou možnost každodenní práce. Ale v moderním světě může být taková manikúra díky dekorativním prvkům opravdu různorodá. Jaké odstíny byste měli věnovat pozornost, jaký dekor je lepší použít - na to později.

Barevná manikúra 2018: módní trendy na fotografii

Hlavní výhodou jednobarevné manikúry je, že se hodí naprosto každému, bez ohledu na tvar a délku nehtů. Jednoduché, nekomplikované možnosti budou skutečným nalezením pro ty, kteří potřebují dodržovat pravidla oblékání. Více odvážných dívek bude líbit velmi neobvyklé vzory v geometrickém stylu. Proto nedoporučujeme opouštět monotónní manikúru, ale experimentovat a vytvářet stylový design i doma.

Pokud jde o rozsah barev, v roce 2018 neexistují tabu a omezení. Můžete si bezpečně vybrat svou oblíbenou možnost a zároveň být v trendu. Všimli jsme si však, že manikúra nejčastěji používá černé, zelené, červené, modré a fialové odstíny. Nejvíce se vyznačují chladným obdobím.

Pro období jaro-léto jsou vhodnější světlé barvy nebo dokonce světlé barvy. Šedá, růžová, bílá, modrá abroskvový tón. V případě potřeby mohou být doplněny jiskrami, kamínky nebo korálky. To vše bude vhodné, ale ne v příliš velkém množství.

Zvláště stojí za zmínku nahá manikúra. Bude vždy relevantní, bez ohledu na roční období. Takové odstíny jako práškové, béžové nebo tělesné vypadají nejlépe ze všech. Na nehty jsou sotva znatelné, takže jsou skvělé i pro pracovní dny v kanceláři. Pokud je však tato možnost pro tebe příliš nudná, pak doporučujeme jednoduše přidat důraz. Například malý výkres, nápis nebo další dekor.

V případě potřeby můžete zaostřit na texturu. To znamená používat nejen lesklý povrch, ale také matný. Vypadá to o nic méně atraktivní. Kromě toho by skvělý nápad byl kombinace lesklý a matný povrch v jednom manikúra. Pokud jde o další dekor, měl by být použit v malém množství na jeden nebo dva nehty.

Nápady jednobarevné manikúry 2018

Pokud jde o jednobarevnou manikúru, mnoho lidí zapomíná na existenci dalšího vybavení. To je skutečný nález, protože nejjednodušší design může být okamžitě transformován a učinit ho o něco originálnějším.

Speciální písek pro manikúru je skvělým řešením pro milovníky vzorů. Mohou být aplikovány jen na několik měsíčku jako přízvuk, nebo mohou zakrýt každý. Také písek se často používá k vytvoření "pleteného" designu. Vypadá toopravdu velmi krásná.

Snad nejoblíbenější možností pro dekor nehtů jsou kamínky. S jejich pomocí můžete realizovat jakoukoliv fantazii a proměnit i nejjednodušší manikúru. Zvláště vzhledem k tomu, že existuje velké množství kamenů ve tvaru a barvě. Mohou být vzájemně kombinovány, rozloženy celé obrázky nebo použít několik kusů jako akcent. Manikúra vypadá docela zajímavě, pokud jeden nebo dva nehty položí svislý nebo vodorovný pruh kamínků. Je to právě tato možnost, která se v poslední době těší zvláštní oblibě.

Třpytky jsou již dlouho používány pro zdobení manikúry. To není překvapující, ale i malý počet z nich transformuje jednotný povlak. Navíc, pokud je to žádoucí, můžete použít šablonu ve formě obrázku. S ním můžete na nehtu vytvořit krásný, lesklý vzor. Ale mějte na paměti, že je velmi důležité zvolit správné broušení flitrů. Konec konců, příliš velká může ležet nerovnoměrně a design bude vypadat směšně.

Dalším typem dodatečného dekoru, který může přeměnit monochromatický povlak, je kamifubuki. Mohou to být nejen standardní kulaté tvary, ale také v podobě sněhových vloček, kosočtverců, čtverců, hvězd. Díky této rozmanitosti můžete vytvářet různé typy designu, které se nebudou opakovat.

Skutečný hit z roku 2018 lze právem nazvatkterý je relevantní pro několik sezón. To je obzvláště pravda, perleťové tření, které vypadá neuvěřitelně krásné na nehty. Mimochodem, nevěsty často tuto možnost pro sebe.

Samozřejmě, pokud se vám ozdoba na nehtech nelíbí, neznamená to vůbec, že ​​originalitu nelze dosáhnout. Skvělý nápad monochromatické manikúry by byl francouzský nebo měsíční design. Také v tomto případě můžete vytvořit geometrické vzory nebo "negativní prostor". Každá z těchto možností vypadá zajímavě svým vlastním způsobem. Proto neváhejte experimentovat a vyzkoušet nové typy měsíčního designu.

Módní monofonická manikúra pro krátké nehty

\ t

Krátké měsíčníky si zachovávají význam pro několik sezón. Vypadají skvěle nejen na různé vzory, ale na prostou verzi nátěru. Milovníci jasného, ​​chytlavého designu by měli dávat přednost modré, fialové, červené nebo černé barvě. Ti, kdo dávají přednost neutrálním variantám, budou určitě rádi béžové nebo práškové barvy. Můžete také bezpečně kombinovat textury.

Všimněte si, že trend zůstává v pastelových barvách, s nimiž můžete vytvořit úžasnou manikúru. V případě potřeby může být doplněn speciálním pískem, třpytkami nebo kamínky. Každá z těchto možností vypadá atraktivně.

Dokonce i jednoduchý monotónní povlak může být opravdu krásný. Je nutné pouze zahrnout fantazii. Jak vidíte, existuje mnoho možností, takže se nechte inspirovat, experimentovat a vyzkoušet si něco nového, neobvyklého. Koneckonců, jediný způsob, jak najít nejvhodnější řešení pro sebe.