Na co si boty nosit? Módní trendy 2018

Mnoho žen módy se již podařilo přesvědčit se o svých zkušenostech, že boty jsou nejen atraktivní pro štíhlé nohy, ale také neuvěřitelně pohodlné a praktické. Jsou odlišné výšky od běžných bot. Zpravidla pokrývají koleno, i když existují modely, které se dostanou doprostřed stehna. V tomto případě ne každý ví, co je vhodné nosit.

Co boty nespojují s

Bez ohledu na to, zda je na botách pata nebo ne, vypadají samy sexy. Ukázalo se však, že linie mezi stylovým vzhledem a vulgárností je tak tenká, že ji lze snadno překračovat. Proto by měl být výběr obrazu s botami pečlivě.

Stylisté nedoporučují kombinovat boty a kalhoty. A to je přirozené, protože tyto boty zcela pokrývají koleno, stejně jako kalhoty. Proto v této oblasti existuje další objem, který, samozřejmě, na cokoliv. A když je naplníte, dostáváte směšný vzhled.

Nesedí a sukně k podlaze. Jedinou výjimkou bude sukně z průhledné tkaniny a také tučným řezem. Obvyklá dlouhá sukně však skryje pouze všechny výhody bot.

Dokonce i nejodvážnější ženy módy nikdy nebudou klást boty na síťované punčochy nebo punčochové kalhoty. Je to v takových případech, že riskujete, že se ocitnete vulgární.

To musí být řečenoefektivně boty pouze na štíhlých nohách. Ale plné holky lépe vyzvednout další botu. Dále zvážit, co může být výhodné kombinovat boty.

S kalhotami

Perfektní v každém prostředí bude vypadat jako vysoké boty s kalhotami. Výjimkou jsou rozšířené kalhoty nebo jezdecké kalhoty. Dokonale taková obuv vypadá s jednobarevnými legíny s botami, koženými nebo úzkými kalhotami s vysokým pasem. V tomto případě nezapomeňte, že dno slinky zaujímá horní objem. Volný košile, trička a svetry dodají vašemu vzhledu.

Se šortkami

Dívky, které rádi experimentují s vlastním obrazem, mohou bezpečně kombinovat boty a šortky. Dávejte však pozor, abyste to nepřeháněli. Pokud jsou šortky ultrakrátké a úzké, pak se nakonec obraz může ukázat jako vulgární a dokonce vzdorný. Ideální volbou by byl volný model, délka do poloviny stehna.

Šaty a sukně

\ t

Jak kombinovat boty s kalhotami je pochopitelné pro každého, ale jak si vybrat správnou sukni nebo šaty pro ně není pro mnohé pochopitelné. Častou chybou dívek je kombinace těchto oděvů s botami bez podpatků.

Stiletto nebo vysoké boty na podpatku budou vypadat perfektně v přísném obchodním luku. Zároveň je lepší zvolit šaty s úzkým dnem. Ideální kombinací by byly boty a sukně na tužky skromné ​​barvy. Rolákhalenka a sako nebo svetr.

Nízkorychlostní běhouny jsou skvělé pro vytvoření neformálního vzhledu. Mohou být nošeny s krátkou sukní nebo volnými šaty, jejichž délka dosahuje kolem kolena.

Při vytváření obrazu je důležité věnovat pozornost jeho barevnému gamutu. Černé boty jsou téměř dokonalé. Spolu s nimi můžete nosit oblečení jakékoliv barvy, s výjimkou příliš chytlavých a jasných modelů. Šaty s jednoduchým vzorem nebo monofonní sukní dobře sedí s nimi.

Béžové a hořčicové tóny jsou účinně kombinovány s odstíny šedé a modré.

Pokud jste si koupili pestrobarevné boty, pak věci, s nimiž je budete nosit, musíte zvolit klidné tóny. V ideálním případě vzor na sukni nebo šaty bude opakovat vzor boty.

Svetry

Při výběru svetrů dávejte přednost trojrozměrným modelům. Vypadají příznivě s vysokými botami. Můžete kombinovat takový svetr s úzkými kalhotami, nohavicemi, nebo si ho prostě jen přichytit na punčocháče. Doplňte obrázek pytloviny nebo malé kabelky, která se nosí přes rameno.

Po správném výběru vhodné tuniky nebo úzkého svetru budete moci elegantní postavu zdůraznit příznivým způsobem.

Vesta a sako

\ t

Navzdory jednoduchostiobraz, ve kterém jsou bunda a boty spojeny, vypadá docela stylově. Dobrý vzhled vysoké boty a vesty. Plochý pletený svetr je vhodný pro ploché boty.

Svrchní oděvy

Téměř všechny svrchní oděvy vypadají harmonicky s botami. Ploché boty dokonale zapadají do čepice nebo pončo. Neméně působivé, vypadá to s bundou dolů nebo objemnou bundou.

Na boty s vysokými podpatky lze nosit naprosto jakoukoli srst, kožich nebo kožešinovou vestu.

Délka vnějšího oděvu závisí na tom, co se nosí. Kalhoty jsou s výhodou kombinovány s pláštěm nebo kabátem, jehož délka je mírně nižší než lem. Kratší modely svrchního oděvu vypadají lépe se sukní.

Hodí se do krátké bundy z pravé nebo umělé kůže. Obvykle se rozhodl vyzvednout podobné věci ve struktuře a odstínu. V tomto případě však můžete na kontrastu dobře hrát.

Příslušenství

Samotné běhouny jsou zarážející. Proto je důležité, aby příslušenství, které je pro ně vybráno, nemělo agresivní barvy ani velké detaily.

​​

Módní běhouny 2018

Mezi novinkamiSezóna může být rozlišena boty, punčochy latexové boty a semiš kombinovaný materiál. V roce 2018 designéři velkoryse vyzdobili své modely kožešinovými vložkami, kamínky, popruhy a výšivkou.

Semišové modely mají ve většině případů plochou podešev, která bude relevantní nejen v každodenním životě, ale i pro účast na párty. Mezi aktuální barvy jsou černá, růžová a šedá.

Populární punčochové boty, navržené designéry v nových kolekcích, musí mít čep nebo vysoký podpatek čtvercového tvaru. Navíc mohou být zdobeny šněrováním. Barevný rozsah těchto modelů je širší. Na pódiu můžete vidět boty, punčochy červené, hnědé, modré, černé a smetanové barvy. To je jen nosit tento model musíte mít opravdu štíhlé nohy.

Skutečností v roce 2018 budou vysoké boty na platformě.

Mezi nové výrobky patří kožešinové boty bez podpatku.

Je snadné vybrat si oblečení, které by se dobře hodilo k botám. V tomto případě je nejdůležitější dodržovat smysl pro poměr.