Nail art - skvělé fotografické nápady pro vaši inspiraci.

Co potřebuje moderní žena pro štěstí? Samozřejmě, krásná a módní manikúra. Dnes existuje velké množství různých dekorativních doplňků pro originální design nehtů.

Krásná dekorační fólie na nehty

Fólie pro design nehtů - jeden z nejpopulárnějších způsobů, jak ozdobit ženskou manikúru. Nehtové fólie jsou mnohem víc, než si dokážete představit. Počínaje obvyklým zlatem nebo stříbrem a končící fólií zdobenou různými tisky. Velmi krásná a světlá varianta - fólie pro nehty s jemnými, brilantními barvami nebo roztomilými rty, polibky. Vypadá nádherná fólie pro nehtový design s leopardovým potiskem nebo krásný a originální proužek.

Rafinovaný dekor nehtů s kamínky

\ t

Kamínky byly používány pro design nehtů již řadu let. S pomocí kamínků různých velikostí a odstínů můžete vytvořit opravdu elegantní manikúru. Tento dekor vám umožní provést slavnostní, večerní nebo každodenní manikúru. Vše bude záviset na velikosti a počtu použitých kamínků. Elegantní a bohatě manikúra vypadá, když jeden nebo dva nehty jsou zcela pokryty kamínky stejné nebo různé velikosti. Dnes, kromě obvyklých kulatých kamínků, čtvercové materiály jsou široce používány při tvorbě krásné a atraktivní manikúry. Drahokamy v podobě malých květů jsou originální a neobvyklou výzdobou nehtů. Manikúra pomocí kamínkyVypadá to jako dort se smetanovou výzdobou.

Stuhy pro unikátní dekor nehtů

\ t

Manikúra s mašlí pro zdobení obrovské rozmanitosti. Chcete-li získat jedinečnou manikúru, použijte dekorativní pásku pro nehty různých barev a konfigurací. Pásku pro dekory nehtu lze použít jako šablonu pro provádění složitých výkresů a vytváření geometrie na nehtech. Krásnou holografickou stuhu pro dekor nehtů musí vyzkoušet každá moderní móda, protože s pomocí snadno vytvořitelné a stylové manikúry. Taková výzdoba pro nehty jako stuha má obrovské výhody: velký výběr šířek, tloušťek, tvarů a barev. S jeho pomocí můžete snadno vytvořit sofistikovanou, jedinečnou a krásnou manikúru.

Kameny pro návrh nehtů

\ t

Nail design s kameny nenechá nikoho lhostejného. I když mnozí považují takovou manikúru za příliš náročnou. Ale pro večerní nebo sváteční manikúru je nejvhodnější a nejatraktivnější design nehtů s kameny. Kameny na nehty se liší od kamínky ve velikosti, protože jsou mnohem větší. Kameny pro dekoraci nehtů mají zároveň jiný tvar a barvu.

Nehtová výzdoba s kameny bude vypadat atraktivně, pokud se umístí na jeden nebo dva nehty. S pomocí kamenů pro ozdobu nehtů můžete vizuálně prodloužit krátké nehty. Nejdůležitější věcí v této dekoraci je umírněnost. Jen tak manikúrabude bezvadný.

Dekor na nehty v červené barvě

Nail art v červené barvě je nesmrtelná klasika v designu nehtů. Navrhněte řešení stejně jako paletu červené barvy. Červená manikúra s přídavkem kamínků, krystalů, třpytů nebo kamenů vypadá ještě luxusnější a okouzlující. Tato manikúra dokonale doplňuje slavnostní obraz.

Červená manikúra, zdobená různými vzory, bude vyhovovat jakémukoli módy. Výběr vzoru bude záviset na zvoleném obrázku. Mohou to být květiny, srdce, motýli nebo růže. Všechny kresby dokonale doplní červenou manikúru. Červená barva v kombinaci se žlutým zlatem nebo brilantním stříbrem vytvoří jedinečnou a stylovou manikúru.

Výzdoba nehtů v černém

\ t

Ačkoliv černá barva manikúry evokuje různé protichůdné názory, mnozí ji považují za elegantní a módní, zatímco jiní jsou obecně přesvědčeni, že černý dekor není vhodný pro nehtové umění. Ale jedna věc je jasná: ne každá žena bude vyhovovat černé manikúre, protože byste měli být schopni nosit manikúru s černými prvky.

Dnes je černá manikúra nejmodernější a nejvyhledávanější verzí designu nehtů. Černá manikúra vypadá nádherně, doplněná řadou brilantních dekorů. Mohou to být kamínky, kameny, korálky nebo lesklá stuha na nehty. Černá manikúra v matném provedení vypadá velmi elegantně a stylově. AKombinace s jinými barvami dodává manikúru jasný a jedinečný vzhled.

Novinky v dekorech nehtů

Móda se nezastavila a v designu nehtů se každý rok objevují nové a moderní trendy v dekorech nehtů. Pokusme se říct o nejzajímavějších novinkách výzdoby.

Prášek na nehty, který svítí ve tmě

Manikúra používající zářící tmavý prášek přitahuje velkou pozornost během zábavné párty nebo večerní procházky. Tento prášek má mnoho barev, a můžete snadno vybrat barvu zářící manikúru, která vyhovuje vybranému obrazu.

Dekorace plyšového nehtu

Plyš pro módní nehty lze vybrat v různých barvách. Tento dekor nehtů vypadá původně jako samostatná manikúra, stejně jako doplněk. Ještě nepřišli s teplejším a pohodlnějším designem pro nehty. Proto se má za to, že taková manikúra bude relevantní v chladnějším období.

Holografická síťka na nehty

\ t

Holografická mřížka v dekoru nehtu vypadá velmi slavnostně. A provést takovou manikúru velmi snadno a rychle. Vyberete-li jakoukoliv barvu hlavní základny, která je pro vás vhodná, položte na vrchol holografickou mřížku a ... „voila“! Připravena slavnostní manikúra.

Dnes lze manikúru správně srovnávat s uměním. Různé možnosti dekorů vám umožní vytvořit skutečné mistrovské dílonehty Vyberte si typ dekoru, který vám vyhovuje a nebojte se experimentovat. V tuto chvíli je to stejně důležité jako obvyklá klasická ozdoba nehtů a různé nail art s jasnými ozdobnými doplňky.