Nail Stamping: nejmodernější fotoreportáž z roku 2018

Dnešní moderní společnost hodnotí ženy nejen svým vzhledem, způsoby a konverzacemi. Módní a elegantní manikúra je velmi důležitá. Obraz dobře udržované dámy s manikúrou není nutně vytvořen v salonu. Vývoj moderního světa nehtového umění je ražení. Monotónní kryty nehtů nejsou tak žádoucí jako dříve. V trendových výtiscích, které jsou relevantní v konkrétní sezóně. A kromě toho, ozdoby mohou být zdobeny odstíny a vytvořit ohromující manikúru.

)

Pojem orazítkování a jeho význam dnes

\ t

Módní manikúra musí být nutně různorodá, ale ne každá žena může na nehty namalovat něco úžasného, ​​jak by to udělal odborník. Na záchranu přichází ražení. Díky němu můžete na nehtech vytvářet vzory, které nejsou horší v designu, kráse výkonu a složitosti manikérských technik s kresbami zhotovenými ručně mistrem. Mnoho videí s mistrovskými kurzy již bylo natočeno na téma zastavení.

Výhody šlápnutí

Při zastavení existuje řada výhod, z nichž nejzákladnější jsou:

  • snadnost provedení (dokonce i konvice na manikúru je snadné zvládnout);
  • minimální doba pro aplikaci;
  • univerzálnost.

Vytvoření krásné manikúry není absolutně obtížné pomocí razítek na razítkování. Konečný výsledek překoná všechna očekávání a nicse bude lišit od salónu nail art. A obecně, s pomocí známek, můžete dát ozdoby nejen na nehty, ale také na mobilní telefon, klíčenka nebo hodinky. Pro praxi je třeba mírně otisknout vzory na povrchu. Pokud vás fascinuje razítkování, pak jste si jisti, že Bute má zájem vidět nejpozoruhodnější možnosti pro takovou manikúru.

Sada pro lisování

V každém salónu nebo kosmetickém obchodě si můžete pomocí razítek zakoupit nástroje pro vytvoření jedinečné manikúry. Většina z těchto sad zahrnuje kovové disky s rytými vzory. Vyberte si vhodnou ozdobu pro sebe a neváhejte zvládnout techniku ​​šlápnutí doma. Navíc si můžete koupit desky s jinými vzory. Od samotného disku k vzoru nehtů se přenáší pomocí razítka nebo razítka. Dokonce i v sadě je škrabka, která slouží jako čistící nůž na desku ze zbytků lakového povlaku. Samotný lakový nátěr se však liší od obvyklého, ale dost. Je tlustší. Cena za kvalitní lisování je vysoká.

Módní šikmý kryt

Ne každý ví, že běžný lak není vhodný pro ražení, protože je příliš tenký. Pečlivé kreslení drobných detailů ornamentu je možné pouze za pomoci silné konzistence. Pro stékání je nutný povlak s vysokým obsahem pigmentu, tj. Akrylových a nátěrových částic. Kapalné obyčejné laky odejdouskvrny a rozmazaný vzor. Je třeba také poznamenat, že povlak pro zakrytí je zpočátku aplikován na základnu. A mistři často používají matný top, protože ozdoby na něm vypadají jasněji. Některým ženám se podaří použít obvyklý vysoce kvalitní lak, který se vyskytuje velmi silně a je aplikován od první chvíle s ještě matnou vrstvou na nehtu. Můžete také použít gel polský. Na metodě práce s gelovým lakem v technice lisování budeme popisovat níže.

Gel polský stékající: technika, tajemství a tipy

Při vytváření ohromující manikúry se stopkou a gelovým polštářem existují určité kroky. Nejdříve je třeba připravit nehtovou desku a vytvořit lakovaný čtverec. To nemá vliv na trvanlivost laku - bude to jednodušší odstranit. Dále naneste základ pro leštění gelu, ale s velmi tenkou vrstvou a těsněním konce nehtu. Není třeba připomínat, že každá vrstva je sušena ve speciální lampě. Poté naneste hlavní barevný nátěr v jedné nebo dvou vrstvách. Od poslední musíte odstranit lepivou vrstvu. Čerpání z kovové desky pro zakrytí je obvyklým způsobem přeneseno na hřebík. V horní části je nanesen vrchní gelový povlak. Opět musíte odstranit lepivou vrstvu as ní se odstraní zbytkový lak použitý pro vzory a zachytí se za hrany nehtové desky.

Moderní vzory na prorážecích deskách: vytvářejí ohromující vzory

Pokud jste ve spěchu nebonaopak, v určeném čase jsme byli pro pána pozdě, ale nechcete pevnou manikúru, ale chcete design. V tomto případě se razítka dostanou na záchranu před zastavením. Ujistěte se, že na talířích naleznete vhodnou volitelnou možnost. Jaké vzory tam prostě nejsou. Na Aliexpressu lze objednat velmi levné desky pro ražení. Stačí se podívat na foto manikúru s ražbou. Myslíme si, že vás musí ohromit!

Časté chyby při použití návrhu lisovací technologií

Návrh technologie lisování je stále populárnější. Bohužel to není poprvé. Před tím, než začnete vytvářet módní manikúru, musíte praktikovat a naplnit svou ruku. Aby se vytvořil čistý tisk, měla by barva na kovové desce vyplnit pouze drážky. Je důležité provést celý postup co nejrychleji, protože nátěr pro ražení není gelový leštidlo, které při styku se vzduchem nezmrzne, ale velmi silný a rychle schnoucí nátěr. Za pár vteřin ztvrdne. Při použití kovového, nikoli plastového škrabáku, lehce zatlačte na desku se vzory, jinak riskujete zbytečné škrábance, které mohou zničit módní manikúru technikou lisování.

Dnes jsme vás seznámili se zajímavou věcí, která se nazývá razítkování. Řekli a ukázali nejmodernější a originální fotografierazítkování v roce 2018. Díky tomu, že se vám podaří sehnat, ušetříte čas na práci na velkolepé manikúre. Milovníci manikúry a krásných nehtů jistě ocení ražení za své pozitivní výhody. Už žádné pečlivé hodiny na kreslení složitých ozdob. Stačí použít razítko pro razítkování.