Nápady a trendy v krajkové manikúre

Krásné, dobře udržované nehty se nejen starají o sebe, ale také o indikátor dobrého vkusu dívky. Ve skutečnosti, v neustálém závodě o módní trendy, je důležité mít na paměti své vlastní preference a vybrat si jen zajímavé, stylové designové novinky. V roce 2018 bude relevantní mnoho různých verzí umění nail. Mezi nimi, a krajkové manikúra, která až donedávna byla považována výhradně za svatbu. Proto jsme pro Vás připravili výběr z nejzajímavějších a nejoriginálnějších nápadů umění krajkové nail.

Manikúra krajek: trendy 2018

Pravděpodobně jste si všimli, že stejný design vypadá zcela jinak v závislosti na délce nehtů. To není překvapující, proto v salonech mistra vždy pomáhají vybrat nejvhodnější vzor. Pokud jde o krajkový vzor, ​​je skvělý i pro krátké nehty. Tato možnost by byla skvělým řešením pro každodenní život.

Samozřejmě, na nehty středně dlouhé nebo dlouhé bude takový design působivější. Tato volba bude nejvhodnější pro večerní nebo nějaký druh akce. V každodenním životě to nemusí být velmi vhodné. Ale stále hodně záleží na barevném gamutu a intenzitě designu. Proto nezapomeňte zvážit tyto nuance.

Samostatně stojí za povšimnutí, že krajka je samostatný design. Proto vypadá skvěle jak jako přízvuk, tak i na všechny nehty. Kromě tohoKromě toho je prolamovaná manikúra dobře kombinovaná s jinými výkresy. Například květinový potisk, proužek, hrášek. Pokud jde o další dekor, můžete bezpečně používat kamínky, korálky, kamifubuki, třpytky, stejně jako speciální texturu prášku. Hlavní věc - všechno by mělo být umírněné. Jinak bude design vypadat směšně.

Pokud jde o rozsah barev, neexistují v případě krajky žádné omezení. Tato manikúra vypadá skvěle v tmavých i světlých odstínech. Ale stále nejčastěji děvčata volí poslední možnost pro svatbu nebo slavnostní událost.

Původní nápady pro krajkovou manikúru 2018

Samotný krajkový vzor vypadá velmi něžně. V závislosti na odstínu však můžete nastavit jiný charakter designu. Také, hodně záleží na tom, zda bude takový vzor na každé noze nebo jen jako přízvuk. Velmi často je krajka doplněna monochromatickým povlakem nebo specifickým designovým stylem.

Například francouzská manikúra je klasikou, která bude vždy relevantní. Vypadá skvěle v každém barevném schématu. Kromě toho se dobře hodí k prolamovanému designu. Tato manikúra vypadá velmi šetrně, žensky a zároveň slavnostně. Proto, krajka francouzština dlouho byl favoritem mnoha nevěst.

Neméně často se krajka používá v měsíčním světle měsíčního designu. Vypadá to méně originálně.Mimochodem, vzor ve formě krajky může být na díře nebo na nehtové desce. Díky tomu můžete vytvořit mnoho různých verzí měsíční manikúry.

V roce 2018 je obzvláště důležitý matný nátěr. Tato manikúra vypadá opravdu luxusní. Tento efekt lze navíc dosáhnout i doma. Pokud máte matné laky, pak je stačí použít. Můžete si také zakoupit speciální matný nátěr, který je třeba aplikovat na hlavní. Jen pár minut uvidíte, jak se design změnil.

Manikúra krajková

\ t

Samozřejmě, že dobrý mistr nehtového umění bez jakýchkoliv problémů vytvoří jakýkoliv design nehtů. Ale kvůli okolnostem nebo jiným důvodům ne všechny dívky navštěvují salon. Vyvstává tedy otázka, jak udělat krajkový design? Ve skutečnosti je všechno velmi jednoduché.

Nejprve navrhujeme snažit se vytvořit design s použitím skutečné krajky. Pro začátek je velmi důležité připravit všechny potřebné materiály. V tomto případě budete potřebovat:

  • laky na nehty černé a béžové;
  • čirý lak;
  • krajky;
  • nůžky.

Než se pustíte na design, ujistěte se, že ošetřujete kůžičku a dáváte nehty stejný tvar. Pouze v tomto případě bude výsledek opravdu atraktivní. Poté naneste černý lak a počkejte, až uschne.

Trochu odlétákůžičku a první vrstvu, aplikujte béžový lak. Tak to dopadá na opačnou francouzštinu. V případě potřeby aplikujte tento odstín ve dvou vrstvách tak, aby byl rovnoměrný.

Z krajky jemně rozřezávejte malé kousky ve tvaru nehtů.

Naneste čirý lak a ihned na něj položte kus krajky. Pomocí nůžek, nebo dokonce párátko, můžete to narovnat trochu. Stejným způsobem, lepidlo a další polotovary.

K odstranění výsledku naneste další vrstvu čirého laku. Nezapomeňte počkat na úplné vysušení, abyste nepoškodili elegantní krajkovou manikúru.

Pokud se vám předložená možnost jeví jako příliš komplikovaná, doporučujeme tento návrh vyzkoušet pomocí samolepek. To je skvělé pro začátečníky v oboru nail art. K tomu připravte barevný a transparentní lak, stejně jako krajkové samolepky.

První etapa spočívá v aplikaci vybraného odstínu na všechny nehty. Je velmi důležité, aby byl lak zcela suchý. To je záruka, že manikúra bude fungovat a nebude rozmazaná.

Další věc, kterou musíte udělat, je přenést nálepku s krajkou na nehet. Poté můžete hrany mírně oříznout nůžkami.

Aby byl tento design co nejdelší, naneste další vrstvu čirého laku. Stylový design je připraven! Souhlasím, vypadá opravdu velmi krásně.

Krásná, jemná krajká manikúra jeuniverzální řešení pro každou dívku. Koneckonců, to je skvělé nejen pro práci nebo studium, ale také pro živější, slavnostní události. Kromě toho to lze snadno udělat i doma, což je velmi důležité pro mnoho. Takže neváhejte experimentovat s odstíny, další dekor a sdílet výsledky v komentářích.