Nápady pro manikúru: Jaro - léto 2018

S nástupem teplých jarních dnů mnoho dívek věnuje zvláštní pozornost stavu svých rukou, protože teď nic nezakrývá nehty z pozornosti druhých. A aby vždy zůstala stylová, je důležité znát módní trendy manikúry v nové sezóně a následovat je. Zdá se, že je již nemožné vymyslet něco nového v manikúru. Ale to není ten případ, a odborníci na nehty umění nám to dokázali. Jaká bude manikúra na jaře av létě 2018?

Skutečný tvar nehtů

Všechny dívky, které následují módu, si již uvědomily, že v roce 2018, na vrcholu popularity, přirozenosti ve všem, včetně manikúry. Proto zůstává oválný nebo mandlový tvar nehtové destičky relevantní. A pokud minulý rok v trendu byly krátké nehty, ale teď mohou být delší.

Skutečné barvy

V teplém období se každá dívka snaží vypadat co nejjasněji. Proto při výběru odstínu pro manikúru je třeba dávat přednost jasným a chytlavým odstínům. Jejich kombinace však může být nečekaná.

Červená a všechny její odstíny jsou stále relevantní, stejně jako zlato.

Francouzská manikúra

Díky své jednoduchosti a všestrannosti je dnes francouzština milovaná mnoha dívkami. V roce 2018 nabídli designéři diverzifikaci. Okraj nehtové desky může být nejen bílý. Pokud se nebojíte experimentovat, neváhejte jej namalovat v jakékoli barvě, která bude kontrastovat s odstínem základny. Hrana může být červená, modrá, zelená, žlutá, fialová nebo zlatá.

Duhová bunda vypadá působivě. Vytváření, každý nehet může být malován v nové barvě. Jako možnost vytvořit efekt ombre na nehty. To nejen zaměřuje pozornost na vaši manikúru a odlišuje vás od davu, ale také zavádí jistou chuť do obrazu, zdůrazňující vaši originalitu.

Obvykle se pro barevnou bundu používají 2 nebo maximálně 3 barvy. Nyní je vaše představa neomezená. Proto si můžete nechat každý hřebík v barvě. V tomto případě je nejdůležitější věc harmonicky spojit všechny odstíny.

Manikúra Měsíce

Podobně jako francouzská, lunární manikúra patří do kategorie univerzální. Úspěšně se kombinuje s jakýmkoliv oblečením a bude relevantní v každé situaci. V této měkké pastelové barvy mohou být nahrazeny jasnými a bohatými barvami.

Negativní design

Jeden z nejpopulárnějších v roce 2018 slibuje, že bude manikúrou v negativním prostoru. Jeho funkce není natřena přes část nehtové desky. To však může být poměrně velké.

Pokud předtím otvor nebo okraj hřebu zůstal převážně nenatřený, nyní to může být obdélník nebo jakákoli jiná postava ve středu nehtové desky.

Ombre

Nejedná se o první sezónu mezi předními designovými možnostmi nail artu. Jsme zvyklí na skutečnost, že v takovém manikúru je plynulý přechod z jednoho odstínu do druhého ve stejném barevném rozsahu. V roce 2018 bude vhodnější kombinace kontrastních odstínů. Například, černá a červená, fialová a růžová, atd. Pokud si vyberete podobné barvy pro ombre, pak musí být jasné. Například korály a horké růžové.

Geometrický návrh

Jednou ze současných možností designu v roce 2018 bude geometrická manikúra. Jeho vrcholem byla výzdoba nehtové desky s geometrickými vzory. Nemusí však být dokonale hladké. Svévolné kreslení na nehtech bude vypadat méně stylově.

Použití v manikúrugeometrické vzory vás jistě přitáhnou. K tomu není nutné kupovat speciální nástroje. Dost na zásobu s párátkem, tenkým štětcem nebo použitím skotské.

Populární Nail Art

V období jaro-léto by měla být manikúra co nejsvětlejší a nejpříjemnější. K dosažení tohoto efektu umožní všechny druhy výkresů aplikovaných na hřeb.

Jaké obrázky budou relevantní? V první řadě jde samozřejmě o přírodní motivy (květiny, hmyz, ptáci atd.).

Pokud chcete něco více omezeného, ​​použijte síťovou mřížku. Takové výkresy budou vypadat jednoduše a elegantně.

Konstrukce písku

Nedávno se ženy módy seznámily s pískovým designem manikúry. V roce 2018 to bude obzvláště důležité. Speciální písek může nejen zcela zakrýt celý hřebík, ale také vytvořit různé vzory.

Dekorace nehtů z písku zahrnuje použití různých odstínů. Může být přítomen ve složení laku nebo může být suchý. Použití je poměrně jednoduché. Stačí jen trochu posypat.písek na nově natřené základně a přišel dolů, aby ji stiskl. Další použití vrchních nebo upevňovacích laků není nutné.

Pamatujte však, že je nutné velmi opatrně odstranit písek z nehtů, jinak by se mohl poškodit.

Matná manikúra

Matný kryt na nehty, zdálo se, že dlouho přetrvává v umění nail. Můžete to udělat v pastelových odstínech nebo jasných barvách. Matný povrch vypadá příznivě v měsíčním a francouzském designu. Zvláštní zvýraznění zároveň poskytuje kombinaci kontrastních odstínů.

Lesklý design vypadá na matném povrchu originálně.

Manikúra oční kočky

Design kočičího oka upozorňuje na jeho brilanci. Chcete-li vytvořit takovou manikúru, musíte zakoupit speciální lak a magnet. Po zakrytí hřebu takovým lakem se k nim rychle přivede magnet. Výsledkem je zvláštní kresba, iluze očí kočky.

Manikúra s kamínky

A samozřejmě, kde v létě bez lesklých kamínků? Pro tento třpyt lze použít kamínky a kamínky jakékoliv velikosti a barvy. Každý hřebík můžete ozdobit a můžete je zvýraznit 1-2 prsty. V tomto případě hlavní věc není přehánět, jinak manikúra bude vypadat vulgárně.

Na ozdobu díry nebo hrany nehtové desky lze použít kamínky. A můžete je dát na nehty.

Pro ty, kteří se nebojí experimentovat, poskytuje rok 2018 vynikající příležitost ukázat svou individualitu pomocí manikúry.

A jaký design manikúry pro jarní a letní období preferujete?