Nejaktuálnější formy na nehty 2018

V procesu vytváření obrazu je prostě nemožné nevěnovat pozornost nehtům. Často se jim věnují pozornost na prvním setkání nebo v obchodním rozhovoru. Proto je velmi důležité zajistit, aby byly čisté a atraktivní. Samozřejmě, každý rok se mění trendy a ženy módy by je měly pravidelně studovat. Nejde jen o design nebo o další dekor, ale také o tvar měsíčku. Co by mělo být v roce 2018? To je to, co navrhujeme podrobněji diskutovat.

Nejmodernější tvar nehtů 2018

Především poznamenáváme, že hlavním trendem roku 2018 je samozřejmě přirozenost a přirozenost ve všem. Budování se již dávno vymklo z módy a krátké nehty se staly ještě důležitějšími. Zároveň nezáleží na tom, jaký design bude: jemný v pastelových barvách nebo jasný, tučný. Vše záleží zcela na vašich osobních preferencích. Zvláštní pozornost je však třeba věnovat tvaru měsíčku. Koneckonců, může být použit k zdůraznění krásy prstů nebo je vizuálně o něco déle.

nehty ve tvaru mandlí

\ t

Kdyby byly obzvláště oblíbené dříve zaměřené špičaté nehty, nyní se mandlový tvar stal relevantnějším. Samozřejmě, že dodává rukojeti, které vypadají obzvláště romanticky a žensky, jistou eleganci a eleganci. Proto by se majitelé ne příliš dlouhých prstů měli podívat na tuto možnost. Ty zaseJejich prsty jsou dostatečně tenké, doporučujeme zvolit jinou možnost.

Navzdory skutečnosti, že tato forma je nyní na vrcholu, je velmi důležité zvolit správný odstín laku a obraz jako celek. V první řadě by neměla být vzdorná a příliš aktivní. Mnohem vhodnější bude jemný design s trochou extra výzdoby. Pokud si přejete, můžete si vybrat kombinaci odstínů, která také vypadá velmi krásně.

Hřebíky ve tvaru čtverce

Klasickým řešením jsou samozřejmě čtvercové měsíčky. Někdo to považuje za zastaralé, zatímco jiní se s druhým prostě nepředstavují. Nicméně v roce 2018 je stále relevantní a poptávaný. Hlavní je vybrat střední nebo krátké délky a také vyhladit příliš ostré rohy. Jinak to bude vypadat směšně. Za zmínku stojí také to, že tato forma bude zdůrazňovat krásu tenkých a dlouhých prstů.

Pokud jde o design, můžete bezpečně experimentovat a vybrat si všechny druhy výkresů. Nejvíce harmonický v tomto případě bude geometrický vzor. Dokonale doplní váš obraz v každodenním životě. Neméně stylový vzhled a další možnosti. Například květinovým nebo květinovým potiskem. Dělat to doma může být obtížné, proto doporučujeme použít design razníku nebo jezdce. S jejich pomocí můžete realizovat jakoukoliv myšlenku bez ohledu na stupeň složitosti.Jen trochu praxe.

Oválný tvar

Milovníci přirozenosti rozhodně budou mít rádi oválný tvar nehtů. Je co nejblíže přirozené formě a je jedním z hlavních trendů roku 2018. Kromě toho je poměrně všestranný a hodí se naprosto na všechny módy. Navíc to může být provedeno i samostatně, protože v podstatě opakuje tvar nehtu. Délka může být naprosto libovolná.

Je důležité, aby jakýkoli vzor byl ideální pro tuto formu nehtů bez ohledu na styl nebo barevné schéma. Proto oválný měsíček zapadá do každé módy. Koneckonců, je to nejvšestrannější volba, která bude vhodná všude.

„Baletka“ je nejneobvyklejší formou nehtů

.

Pro ty, kteří dávají přednost něčemu neobvyklému, doporučujeme věnovat pozornost tvaru nehtu zvaného "balerína". Vrátila se k nám ze vzdálených devadesátých let a je právě na vrcholu své popularity. Tato forma je vizuálně velmi podobná botám pointe a má zúžený hrot čtverce. Proto má takové jméno.

Všimněte si, že výběrem této formy výrazně snížíte pravděpodobnost zlomení nehtů. Ale pro to je velmi důležité, aby délka byla střední. To je nejlepší volba, která vypadá skvěle s jakýmkoliv designem a obrazem.

Módní nápady pro manikúru pro různé formy nehtů

Samozřejmě můžete realizovattéměř každý nápad na nehty nejrůznějších forem. Ale přesto doporučujeme zvolit něco vhodného, ​​co bude skutečným doplňkem k vašemu obrazu. Například dívky, které preferují měsíčníky ve tvaru mandlí, jsou často romantické a jemné povahy. Nejlepším řešením by tedy byl jasný, jemný odstín laku s květinovým vzorem. Ale to neznamená, že nemůžete experimentovat a zkusit něco nového pro sebe.

Tvar čtverce má také mnoho výhod. Za prvé, je mnohem snazší i doma. To je pro mnoho dívek významné plus. Za druhé, je to na takových nehtech, že francouzská a měsíční manikúra vypadá velmi krásná. Je vybrána jak pro každodenní život, tak pro události. Je-li to žádoucí, může být doplněn krásným vzorem, jiskry, kamínky nebo dokonce flitry. Každá z možností vypadá zajímavě svým vlastním způsobem.

Navzdory skutečnosti, že forma „balerína“ je velmi neobvyklá forma, je z hlediska designu obzvláště univerzální. Na takových měsíčcích můžete bezpečně vytvořit jak jednobarevný povlak, tak i odvážnější a jasnější vzory. Vypadá to opravdu vhodné a velmi krásné. Hlavní věc - nepoužívejte příliš mnoho další dekor. Konec konců, samotný tvar nehtu přitahuje pozornost.

A samozřejmě, na oválných nehtech lze realizovat jakoukoliv představu. Manikúra může být tak jednoduchá a jednoduchástručné a neobvyklé nebo dokonce extravagantní.

Jak vidíte, v roce 2018 není tolik skutečných forem měsíčku lékařského. Je však velmi důležité zvolit správnou volbu pro sebe. Koneckonců, správná forma je klíčem k ideální manikúru pro každou událost. Tak následujte naše rady, zkuste něco nového pro sebe a pak budete určitě v trendu.