Nejdůležitější myšlenky modré manikúry

Navzdory tomu, že se móda pro různé odstíny mění poměrně rychle, zůstává modrá barva po mnoho let relevantní. Jde o to, že je považován za vynikající alternativu ke klasice. Navíc je to tato barva, která má mnoho zajímavých, krásných odstínů. Proto je vhodný pro všechny ročníky, ale i pro události a každodenní život.

Modrá manikúra: barevné kombinace 2018

Modrá barva je sama o sobě velmi krásná. Proto jej můžete bezpečně aplikovat jako jednotný nátěr. Vypadá to opravdu atraktivní. Pokud si přejete, můžete hrát trochu s texturou. To znamená kombinovat matný a lesklý povrch. K tomu můžete použít matný lak nebo zakoupit speciální matný povrch. Doma můžete jednoduše držet nehty nad párou pár vteřin, ale to by mělo být provedeno ihned po aplikaci.

Co se týče kombinačních možností, je jich dost. Nejčastěji v jednom provedení můžete vidět modrou a bílou. Dobře se doplňují, navíc takový design vypadá jemněji a klidněji. Také bílá je často používána jako přízvuk. Je to na tom, že různé vzory a vzory vypadají velmi krásně.

Kombinace modré a červené barvy je méně častá. Mnoho dívek považuje takovou manikúru za příliš odvážnou a odvážnou. Nicméně, to vypadá skvěle, zejména v letní sezóně. Koneckonců, je to v tomto obdobípříslušné výkresy v mořském tématu.

Modrá a černá se velmi často kombinují v jednom provedení. To není překvapující, protože jsou podobné a proto vypadají harmonicky. Nicméně, tento design je docela tmavý, takže je nejvhodnější pro večerní nebo oslavu. Je-li to žádoucí, může být doplněn jiným dekorem v podobě kamínků, korálků nebo vzorů.

Modro-žlutý design nehtů vypadá skvěle. Mnoho lidí spojuje tuto kombinaci s letní sezónou a dovolenou na moři. To není překvapující, protože manikúra jako výsledek je jasná a nasycená.

Nejmodernější nápady pro design nehtů v modré

Samozřejmě existuje obrovské množství různých variant designu. Ne všechny z nich však budou v roce 2018 relevantní. Například velké množství dekorů nebo jejich kombinace není vůbec nutná. Věnujte pozornost dekoru, který byl omezený a ne příliš objemný. Co se týče dalších možností, doporučujeme vám, aby se o jejich vlastnostech mluvilo právě teď.

Geometrický návrh

Tento vzor kresby se stal před několika lety skutečným hitem a stále si drží popularitu. To není překvapující, protože existuje mnoho různých vzorů, takže můžete snadno vytvořit něco jedinečného.

Navíc je možné tento design vytvořit i doma. Chcete-li to provést, vyberte jednu z navrženýcha experimentovat.

Nejjednodušší způsob provedení návrhu je samozřejmě použití šablony. K tomu je třeba aplikovat první nátěr laku na nehty a počkat, až uschne. Poté je nutné šablonu nalepit na měsíček a na něj aplikovat jiný odstín. Nejlepší je použít kontrastní barvu, pak design vypadá působivěji. Ihned, dokud lak nezaschne, odstraňte šablonu. V případě potřeby můžete použít vrchní nátěr nebo čirý lak.

K vytvoření geometrického návrhu můžete také použít tečky. Koneckonců, tento styl zahrnuje nejen hladké linie, ale také bitmapu. Vypadá o nic méně atraktivní.

A samozřejmě není možné zmínit se o razítkování. To je skvělá volba pro domácí manikúru. Pro práci je lepší zakoupit sadu, která obsahuje desku s výkresy, razítkem a také škrabkou. Nejprve naneste první nátěr laku na nehty a počkejte, až bude zcela suchý. Teprve poté naneste na zvolený vzor na desku lak kontrastní barvy a zbytky odstraňte škrabkou. Rychle a úhledně otiskněte obrázek razítkem a přeneste jej do nehtu. Totéž by mělo být učiněno pro jiné měsíčky. Pro lepší upevnění použijte vrchní nátěr.

Stylová francouzská a měsíční manikúra

Jak víte, francouzská manikúra je klasika, která vyhovuje každé dívce a kombinuje se s jakýmkoliv oblečením. Ale není nutné vždy dodržovat pravidla a použitístandardní odstíny. Podívejte se, jak krásná bunda vypadá modře.

Konstrukce Měsíce s použitím modré vypadá méně atraktivní. Kromě toho lze tuto barvu použít nejen jako primární nátěr, ale také k vytvoření důrazu na díry. Proto směle kombinujte modrou barvu s ostatními a ujistěte se, že design bude relevantní v roce 2018.

Květinová kresba

Samozřejmě, nejoblíbenější bude vždy květinový vzor na nehtech. Dává ženě ženskost a něhu. Navíc můžete vytvořit takový obrázek i na modrém pozadí. A není vůbec nutné na každém hřebíku dělat stejné květy. Nakreslete je na dva nebo tři nehty jako přízvuk. V případě potřeby můžete také použít kontrastní odstíny a ne pouze jeden barevný gamut.

Chcete-li vytvořit květinovým vzorem, použijte razítko. Díky němu bude kresba na každé noze stejná a stejná. Pro dosažení tohoto efektu je však lepší praktikovat převedení na papír. Můžete si také zakoupit design jezdce. Často jsou tyto výkresy velmi jasné, nasycené. Proto budou vypadat skvěle jako přízvuk. Pokud si přejete, můžete se pokusit vytvořit květinový vzor tečky. Tato volba vypadá velmi pěkně na nehtech.

Jak vidíte, modrá je ideální pro kreativní experimenty s designem měsíčku. Hodně záleží navybraný odstín, stejně jako verze vzoru a další výzdoba. Takže se nebojte vyzkoušet něco nového pro sebe. Koneckonců, výsledek bude opravdu hodný.

Jakou barvu si pro manikúru nejčastěji vyberete? Podělte se o své zkušenosti v komentářích.