Nejkrásnější design nehtů: 100 nejlepších nápadů velkolepého umění nail

Svět nehtového umění nezůstane stát a každý rok jsou v srdcích skutečných módy všechny nové trendy. Samozřejmě, ne každá z prezentovaných možností může být nazývána opravdu krásnou. Některé z nich vypadají naprosto extravagantně a jsou vhodné výhradně pro akce či výstavy. V roce 2018 však nikdo nezakazuje experimentovat, opouštět zónu pohodlí a zkoušet pro sebe něco nového. A o tom, jaké konstrukční možnosti jsou považovány za nejkrásnější, doporučujeme mluvit právě teď.

Design nehtů: trendy a módní novinky 2018

Především si všimneme, že v roce 2018 zůstávají zachovány měsíčky z přírodní, přirozené formy s lehkým povlakem. To však neznamená, že extravagantní či spíše odvážná rozhodnutí budou zakázána. Hlavní je studovat všechny novinky a trendy tak, aby design byl v určitém období módní.

Monochromatický povlak

Mnozí mohou samozřejmě říci, že takové řešení je příliš jednoduché a nudné. Je těžké se s tím hádat, nicméně tato možnost je nejčastěji volena dívkami. Faktem je, že je to jednoduché, stručné, diskrétní a ideální pro práci v kanceláři s ne příliš přísným oblečením. Navíc není vůbec nutné volit béžový tón, protože existuje mnoho různých odstínů. V roce 2018 doporučujeme podívat se na pastelové barvy a kontrastní barvy.

Pokud chcete, můžete použítdalší dekorace v podobě kamínky, flitry, flitry nebo kamifubuki. Všichni vypadají zajímavě svým vlastním způsobem.

„Rozbité sklo“

Každá žena módy ví o existenci dekoru zvané „rozbité sklo“. To není překvapující, protože s jeho pomocí můžete transformovat i jednoduchý monochromatický povlak. Navíc lze použít doma. Hlavní věc je trochu cvičit a pak vše vyjde.

Nejčastěji se „rozbité sklo“ používá k pokrytí jednoho nebo dvou měsíčků. Díky tomu má zrcadlový vzhled. Neméně atraktivní je dekor ve formě částic této fólie různých velikostí a tvarů. Hřebík tak bude blikat, jakmile na něj dopadnou sluneční paprsky.

Geometrický návrh

Je obtížné argumentovat tvrzením, že geometrický design je považován za hlavní hit roku 2018. To je pravda, protože to jsou takové kresby, které jsou co nejvíce univerzální a jsou vhodné pro každou příležitost a sezónu. Je vybrán jako doplněk lehkých pastelů, stejně jako důraz na slavnostní, bohatý design. Geometrie navíc vypadá skvěle jak na krátkých, tak na dlouhých nehtech.

Pro ty, kteří si takový vzor po dlouhou dobu zvolí, doporučujeme věnovat pozornost designu nazvanému „negativní prostor“. Vypadá to velmi neobvykle, ale zároveň atraktivní.Tato možnost rozhodně osloví ženy módy a ty, kteří sledují trendy ve světě manikúry.

Oko kočky

Design nazvaný "kočičí oko" znamení každé módy. Faktem je, že je již daleko od prvního roku a stále drží vedoucí postavení. Nejčastěji se vybírá pro období podzim-zima, protože většina předložených laků má tmavé, nasycené, hluboké tóny. Proto je ideální pro večerní nebo oslava.

Vyberete-li si gel, získáte několik týdnů trvalou manikúru. Pokud je to žádoucí, může být realizován i doma pomocí speciálního laku s kovovými částicemi. K tomu stačí použít a přivést magnet velmi blízko. Za pár vteřin se objeví vzor na nehtech.

Manikúra francouzštiny a Měsíce

Mezi nejkrásnějšími vzory nehtů je prostě nemožné nezmiňovat klasickou bundu a měsíční manikúru. To je nejvšestrannější volba pro naprosto každou dívku, protože existuje obrovské množství druhů. Například, jako svatební manikúra nejčastěji volit světlo, stručné kresby. To znamená, že to může být důraz na jeden nebo několik nehtů.

Pokud jde o manikúru pro kancelářskou práci, bude přijatelná pouze klasika bez dekoru a různé kresby. Pokud neexistují žádná přísná pravidla, můžete přidat důraz ve formě výkresu nebo dalšídekor. Toto rozhodnutí vypadá žensky a jemně.

Pro milovníky neobvyklých kombinací navrhujeme vytvořit jasné, barevné provedení klasického designu. V jarní a letní sezóně budou vypadat nasycené tóny červené, žluté, modré, fialové a další. V období podzim-zima je lepší se blíže podívat na hluboké barvy. Například víno, tmavě modrá, zelená. Takové tóny vypadají luxusní i jako základní pro vytvoření francouzské nebo měsíční manikúry.

Manikúra gradientu

Všechno také zůstává relevantní manikúru s účinkem ombre. S ní můžete dosáhnout zcela odlišného vizuálního efektu na nehty. Vše záleží na zvolených odstínech a jejich množství. Nejčastěji používají mistři dvě nebo tři barvy. Toto pravidlo však není nutné dodržovat.

Podle odborníků na nehtový průmysl se nejlépe hodí různé tóny stejné barvy nebo kombinace různých odstínů. Nezáleží na tom, zda horizontální bude gradient nebo vertikální. Každá možnost je svým způsobem zajímavá a atraktivní. Kromě toho jsou skvělé pro ty, kteří chtějí vizuálně prodloužit nehtovou desku.

Pokud jde o výzdobu, ombra manikúra je zřídka zdobená, protože je sama o sobě velmi aktivní. Ale v případě potřeby můžete přidat něco zajímavého. Například malé množství kamínků, flitrů nebo flitrů.

Nejkrásnější návrhy nehtů na fotografii

Dnes existuje mnoho stylových, originálních možností designu. Je prostě nemožné vyjmout ty nejkrásnější z nich. Proto nabízíme pohled na výběr vynikajících možností manikúry.

[134 ]

Koncept krásy je velmi subjektivní. Koneckonců pro každou dívku to bude jiné. Lze s jistotou konstatovat, že v roce 2018 jsou přípustné jakékoli experimenty a dokonce i nejodvážnější rozhodnutí. Proto si vyberte zajímavé návrhy a udělejte pro vás to, co chcete.