Nejkrásnější manikúra 2018: Foto příklady profesionálů

Módní trendy v roce 2018 umožní každé dívce vyjádřit se, tvořivě a zdůraznit svou individualitu. Být zastáncem klasiky je dobrá, ale rychle se nudí svou rutinou a nudou. Mnozí však touží po něčem neobvyklém a novém. Populární blogery krásy propagují ve svých videích nové materiály pro manikúru, které vám umožní přeměnit obyčejnou bundu na něco nového a exkluzivního. Nejkrásnější manikúra je spíše vágní výraz. K dnešnímu dni existuje tolik návrhů, z nichž není možné vybrat jednu věc. V tomto případě je nutné určit tvar a délku nehtů, stejně jako nešetřit na materiálech, které budete aplikovat na nehty. Ale nejdůležitější v manikúru je potřeba poslouchat vaše upřímné touhy, a také věnovat pozornost novým trendům módy 2018. V tomto článku se budeme snažit otevřít dveře tajemství, jak dosáhnout nejkrásnější manikúru v roce 2018 co nejvíce.

Kočičí oko: nejkrásnější verze současné manikúry

Manikúra "kočičí oko" je vhodná pro milovníky 3D efektů na nehty. Tento lak, který obsahoval kovové částice, rychle vzrostl na vedoucí postavení v hodnocení nehtového průmyslu. Hlavní tajemství úspěchu designu kočičího oka spočívá v použití speciálních magnetů, které svým magnetickým polem ovlivňují dosud neusušený speciální lak a vytvářejí pozoruhodný krásný vzor.Nejpozoruhodnější takový povlak vypadá v tmavých odstínech, zejména v červené barvě.

Nejkrásnější manikúra s účinkem rozbitého skla

Konstrukce manikúry z rozbitého skla se provádí pomocí fragmentů holografického filmu. S touto aplikační technikou můžete vytvořit nejrůznější nail art, hrající s umístěním a velikostí fólie. Velký výběr barev umožňuje vytvořit manikúru z rozbitého skla jak v tmavých tónech, tak v měkkých světlých barvách.

Nejkrásnější manikúra na fotografii s pomocí rub-in

Pokud chcete vyzkoušet něco nového a neobvyklého, doporučujeme vám použít pigmentový prášek u běžných lidí. To může být různých odstínů, ale zrcadlo třením vypadá obzvláště zajímavé. Nejlepší je aplikovat holografický nebo perlový otisk na krátké měsíčky a dlouhý s duhovým efektem.

Nejkrásnější manikúra: skutečný sezónní design

Každé roční období se liší od ostatních, což je činí jedinečným. To je důvod, proč je móda také rozdělena na roční období a stylisté vybírají určité možnosti manikúry pro konkrétní roční období. V letní sezóně se do popředí dostanou obrazy ovoce a bobulovin a v zimě mrazivé vzory a sněhové vločky. Zastavíme se a každou sezónu budeme zvažovat odděleně.

Varianty nejkrásnější jarní manikúry

Jaro je především něhou, měkkostí a romantikou. Toto je časRok, kdy všechno kvete a voní, nejen příroda odhaluje svou krásu, ale také kvete jako růže. Není nic zajímavějšího a přitažlivějšího, protože jemné odstíny hladce do sebe zapadají. Není třeba znovu objevovat kolo a zápasit s tím, jak vytvořit takový efekt, udělali to pro nás už dávno a prezentovali ho v populární manikúru - gradient. Barevné schéma by mělo být vyrobeno z přírodních přírodních odstínů: žluté, broskvové, modré, šedé, pistáciové, světle zelené a růžové. Taková moderní manikúrová technika je ideální jak pro zaneprázdněnou obchodní ženu, tak pro mladou a bezstarostnou rozkvetlou dívku.

Varianty nejkrásnější letní manikúry

\ t

Léto je nejteplejším rokem roku, kdy se dívky chtějí rychle vydat na dovolenou na moři, utopit se v jasných a bohatých barvách tohoto nádherného ročního období. Jednou z nejmodernějších možností manikúry pro léto 2018 je karamelová manikúra. Červená a bílá - standardní kombinace barev, která osloví téměř všechny módní dívky. S tímto "sladkým" designem můžete dát vašemu obrazu rysy mládeže a perkiness.

Varianty nejkrásnější podzimní manikúry

Je obtížné ztratit ze zřetele neobvyklý design s použitím yukových vloček. Taková manikúra je považována za dobrou volbu pro jaro, protože je to chytlavá,veselý a odvážný. To přitahuje pohledy kolemjdoucí na sebe, můžete obdivovat i na věky. Vhodné pro každodenní ruch a slavnostní akce.

Varianty nejkrásnější zimní manikúry

\ t

Kresby - jedna z nejpopulárnějších metod zdobení manikúry. Grafická kresba je jedním z hlavních zimních trendů v roce 2018. Grafika bude vypadat dobře v jednoduchém designu při použití konvenčních geometrických vzorů, jako jsou klikatky, pruhy, hrách. Se správnou kombinací vzorů můžete vytvořit abstraktní obraz. Výkresy s květinami a sněhovými prvky by se měly vyznačovat elegancí a hladkostí čar. Větší pozornost by měla být věnována spíše kráse a eleganci obrazu než jeho složitosti. Tisk se zástupci zvířecího světa, kteří dávají obraz nějaké sexuality a agrese, bude stále v poptávce. A není nutné používat vánoční téma na nehtech. stačí zvolit studené odstíny lakového povlaku.

Nejkrásnější manikúra: tipy od profesionálů

Aby vaše manikúra vypadala co nejdéle a dobře, je třeba vědět o některých pravidlech:

  • Všechny nehty by měly mít stejnou délku.
  • Před nanesením laku na povrch nehtu jej odmastěte odstraňovačem laku na nehty.
  • Nezachraňujte peníze na nákup kvalitních výrobků, levné laky mohou zničit dobrý dojem z vás.

Pokud jde o „krásnou“ manikúru, nemusí to být nutně hojná přítomnost dekorativních prvků. Všechno je trochu jiné. Hlavním trendem módy 2018 je diskrétní design. Výběr barev není omezen, ale zvlášť stojí za to zdůraznit ty nejoblíbenější: vínové, tmavě modré, černé, červené a fialové. Taková paleta odstínů vypadá skvěle v matné a lesklé manikúru.

Chic manikúra je celá řada různých postupů, od přípravy nehtů a čerpání s použitím vrchního laku na hotovou manikúru. Odmítněte zastaralé metody péče o nehty a vyzkoušejte pouze moderní nástroje, které prošly testy odborníků v oboru, vymyslete si vlastní jedinečné návrhy a budete ve všech ročních obdobích neodolatelní.