Nejkrásnější ostrovy na světě

Od shonu života, od lidí, můžete si dokonale odpočinout někde na vzdáleném ostrově. Tak, aby nikdo nevolal, nepsal. Takže jen ten nejkrásnější oceán, bílý brilantní písek, nedotčená fauna a flóra a jen zvuk příboje ... Zbývá jen vybrat jeden z nejkrásnějších ostrovů na světě a pokračovat.

Maledivy

Tento tropický ráj se nachází v jihozápadním směru od Srí Lanky v Lakadivském moři. Tato krása přitahuje stovky tisíc turistů z celého světa pro luxusní dovolenou. Ostrovy jsou známé pro krásné, čisté bílé písečné pláže. Za návštěvu rozhodně nemůžete vynechat Maya Tyla. Na Maledivách je to nejkrásnější a nejoblíbenější místo pro potápění.

Bora Bora

Tento ostrov lze bezpečně klasifikovat jako nejkrásnější ostrov na světě. Toto je nebeské místo na Zemi s mimořádnou krásou. Ostrov Bora Bora je neaktivní sopka. Kolem je obklopen lagunou. Od moře jsou všechny tyto krásy odděleny korálovými útesy a ostrůvky, na kterých rostou palmy.

Tento ostrov je centrem romantiky celé planety. Tento resort je postaven bungalovy, které stojí nad vodou. Střechy těchto krásných bungalovů jsou pokryty palmovými listy.

Seychely

Seychely se nacházejí v Indickém oceánu a jsou souostrovím 115 ostrovů. Toto místo má dech beroucí divokou zvěř a krásné tropické pláže. Plachtění, vzrušující rybolov, potápění - to vše čeká po celý rokmilovníci aktivního odpočinku. To je ideální místo pro nezapomenutelnou dovolenou, a na svatbu není lepší místo na zemi.

Bali

Ostrov Bali se nachází na západě ostrova Malé Sundy. V tomto řetězci se nachází mezi ostrovy Lombok a Jáva. Bali - tropické pláže, jedinečná krajina, opravdová směs umění a kultury. Příjemnost obyvatel ostrova, mnoho krásných chrámů a zvláštní kult uctívání bohů - tento ostrov se také nazývá „ostrov bohů“. Počasí na ostrově je rozděleno na dvě roční období. Od dubna do září - období sucha, od října do března - období dešťů.

Mnemba

Jeden z nejkrásnějších ostrovů na planetě Mnemba je známý svými sněhově bílými plážemi s nejčistší vodou. To je jedno z nejoblíbenějších míst pro milovníky potápění. Příroda zde vytvořila všechny podmínky pro výkon tohoto druhu outdoorových aktivit. Četné korálové zahrady, neobvyklá podvodní krása, více než 150 druhů ryb - to vše najdete na Mnembe.

Tahiti

Tento mimořádný ostrov vznikl v důsledku sopečných erupcí. Nachází se mezi Austrálií a Amerikou, v jižním Pacifiku. Tento tropický ostrov láká svými krásnými turisty z celého světa, stejně jako potápěči.

Cebu

Tropický ostrov Cebu se nachází na Filipínách. Ostrov je pozoruhodný svou krásou s úzkými pobřežími. Na tomto ostrově budou turisté vyzváni, aby provedli všechny druhy vodních sportů - potápění, potápění, kiting,windsurfing Je zde také spousta vyhlídkových výletů a zajímavostí.

Santorini

Ostrov Santorini se nachází v jižním Egejském moři a je sopečného původu. Podle legendy tento řecký ostrov může skrýt tajemství Atlantidy. To je neuvěřitelná krása. Díky živému nočnímu životu se ostrov stal slibnou turistickou destinací. Obrovské útesy ostrova jsou kontrastovány s nádhernými písečnými plážemi.

Sicílie

Největší ostrov Středozemního moře, který se nachází v jeho centrální části, je Sicílie. Ostrov je současná a nejvyšší sopka v Evropě. Turisté si mohou donekonečna užívat majestátných hor, vnitrozemských údolí, krásné pobřežní krajiny a pláží úžasné krásy. Dovolená na ostrově nebude nudit. Nabízí spoustu zábavy - horolezectví, jízda na horském kole, jeskyně, jízda na koni.

Ko Lipe

Ko Lipa je považován za nejmenší a nejkrásnější ostrov v Thajsku, který se nachází v Andamanském moři. Tento osamělý ostrov ve tvaru bumerangu se skládá ze tří velkých pláží: Pattaya Beach, Sunset Beach, Sunrise Beach. Zde můžete ušetřit peníze za pronájem vozidla. A to vše kvůli malé velikosti ostrova. Za hodinu ji můžete projít. Pro turistiku, ostrov ještě není velmi rozvinutý, takže je to skvělý okamžik, aby si přestávku od města spěchu. Koh Lipe je součástí Nationalmořský park, takže rybolov je zde zakázán. A můžete se potápět a obdivovat mořskou krásu v pobřežních vodách ostrova, jak chcete.

Moorea

Moorea Island se nachází ve Francouzské Polynésii. Je sopečného původu, pokryté ananasovými plantážemi a palmami. Moorea je nejrůznější podvodní stvoření a korály, nádherné pláže, lahodné ananasy a hlavně klid.

Kauai

Na Kauai byly natočeny stovky filmů - Jurský park, King Kong a další. Je to nejkrásnější a nejstarší ostrov na Havajských ostrovech. Infrastruktura zde není rozvinuta. Hlavní věc je zde úplně jiná - svěží zeleň, krásné skalní útvary ve vodách oceánu, tyčící se vodopády, úchvatné krajiny. Toto je nebeské místo s fantastickou krajinou. Tyrkysové vody oceánu, bílé pláže, malebné vodopády a svěží vegetace tropických lesů na dlouhou dobu zanechává v paměti turistů pozitivní vzpomínky.

Hua hin

Nejdynamičtější, estetický a krásný ostrov na světě. Nachází se poblíž Tahiti. Pro ty, kteří hledají klid, musíte letět sem. Tento klidný ostrov v kráse může snadno konkurovat sousední Bora Bora. Turistika Huahine je mírně rozvinutá. Tady je opravdu polynéská atmosféra. Tento resort se vyznačuje klidem. Ostrov byl vytvořen k odpočinku od shonu davů. Je ideální pro turisty starší a starší, pro rodinudovolená s malými dětmi.