Nejkrásnější služební bunda: rysy, trendy a nápady z roku 2018

V moderním světě je zvláštní pozornost věnována vytváření obrazů pro každodenní život i práci či událost. Každý detail by měl být relevantní, takže volba designu pro manikúru je vážným úkolem pro každou módu. Mezi všemi druhy je obtížné najít možnost, která by vyhovovala všem luky. Proto doporučujeme věnovat pozornost klasickému řešení ve formě francouzské manikúry. Kromě toho existuje mnoho možností pro jeho design a dekor, mezi nimiž si každá žena módy vybere nejvhodnější pro sebe.

Módní bunda: trendy 2018

Na rozdíl od všech módních novinek, služební bunda vyhovuje naprosto každé ženě, bez ohledu na věk, společenský status a dokonce délku nehtů. To je nejvšestrannější volba všeho, na co si můžete myslet. To je důvod, proč je velmi populární a stojí v žebříčku nejvíce stylových typů designu v roce 2018.

Nejčastěji se k jeho vytvoření používají světle neutrální odstíny jako béžová, mléčná, krémová nebo světle růžová. To je základ, díky kterému manikúra vypadá elegantně a stylově. V případě potřeby jej můžete ozdobit dodatečnou výzdobou v podobě kamínků, korálků, lepicích pásek, flitrů nebo stylovým vzorem. Každá možnost je svým způsobem zajímavá a atraktivní.

odvážnější dívky, které se nebojí být v centru pozornosti, často volí francouzskou manikúru v barvěvýkonu. Například v růžových, červených, modrých, zelených a jiných odstínech. V jarní a letní sezóně budou barvy jako fialová, zlatá, žlutá nebo kovová významnější. Použití dodatečného dekoru v tomto případě není nutné. Ale pokud si vyzvednete stručnou verzi, stane se stylovou výzdobou pro vaše nehty.

Pro slavnostní akci si můžete vybrat i odvážnější variantu designu - to je bunda se třpytkami. Je to jejich mistr, který namísto barevného nebo bílého laku vkládá úsměvy na řádek. Díky tomu jsou nehty co nejjasnější. Vypadá to opravdu neobvykle, ale zároveň moderně. Ale přesto stojí za to připomenout, že obecně by obraz měl vypadat harmonicky.

Pokud jde o svatební manikúru, v roce 2018 se tento trend nezměnil. Francouzská manikúra je nejlepším řešením pro tak důležitou událost. Neměli byste se však omezovat na klasickou verzi. Zkuste přidat několik drahokamů, korálků nebo květin v minimalistickém stylu. Díky tomu bude design vypadat trochu romantičtěji a žensky. Ale je to přesně to, co je v takovém slavnostním dni potřeba.

Nejkrásnější francouzština s obrázkem: stylové nápady 2018

Klasická francouzština - to je vynikající základ, který lze snadno doplnit různými vzory. Používají se k dekoraci několika měsíčeků a vše dohromady. Při výběru ornamentu proto vždy důkladně zamysletevaše oblečení. Manikúra by měla být perfektní pro každého z nich.

Poznámky k geometrii

Jak bylo uvedeno výše, klasická bunda je základem, takže ji můžete bezpečně doplnit různými výkresy. Například geometrický design je často nasycený, tučné. V tomto případě je to nepřijatelné, protože lehké minimalistické linie nebo postavy budou vypadat mnohem zajímavější. Tato kombinace je skvělým řešením i pro každodenní život.

Chcete-li vytvořit slavnostní design, můžete bezpečně kreslit čáry ve stříbrné nebo zlaté barvě. Na druhé straně, pro kancelářské práce, vyberte jemné pastelové barvy, které budou téměř neviditelné na nehty.

Pro ty, kteří dávají přednost takovému designu doma, doporučujeme použít pásku. Je v několika odstínech, takže můžete snadno najít vhodnou možnost. Díky tomu se proces vytváření obrazu stává mnohem snadnějším a vhodnějším i pro začátečníky.

Květinový design

Stejně populární vzor, ​​který vypadá skvěle v kombinaci s francouzskou floristikou. Zkušení mistři nehtů dělají úžasná mistrovská díla pomocí několika štětců a akrylových barev.

Pro začátečníky, kteří nemají talent umělce, však bude těžké takový nápad realizovat. Proto doporučujeme věnovat pozornost alternativní variantě - designu jezdce. To jeoriginální samolepky, ale technologie jejich aplikace je poněkud odlišná od klasiky. Chcete-li začít, musíte pokrýt nehty vrstvou laku a počkejte, až uschnou. Mezitím, v malé nádobě s vodou musíte snížit připravený kus se vzorem pro jeden měsíček. Když se obraz začne odlupovat z hlavního papíru, jemně jej přeneste na hřebík a rozložte ho oranžovou tyčí. Je velmi důležité, aby pod ním nebyl vzduch. Teprve poté může být vzor pokryt transparentním lakem nebo vrchním nátěrem. Tento design vypadá úžasně krásně.

Francouzská manikúra: výběr originálních možností

Samozřejmě, bunda vypadá úžasně krásně, bez ohledu na zvolené odstíny a délku nehtů. Někdy ale chcete, aby to bylo o něco více originální. V tomto případě doporučujeme doplnit ji o design měsíce. Barva může být přesně stejná jako barva hlavní nebo kontrast. Každá z možností vypadá zajímavě a stylově.

Kromě toho existují i ​​jiné verze provedení bundy. Mohou být tak jednoduché, jemné a výstižné a velmi neobvyklé. Proto nabízíme výběr fotografií, které vás jistě inspirují k vytvoření vlastního designu.

)

Ve skutečnosti má francouzská manikúra mnoho variant provedení, což umožňujeVytvořte elegantní a moderní design pro každou příležitost. Proto se nebojte odejít od klasického řešení a vyzkoušejte nové kombinace a pestrý dekor.