Nejlepší foto myšlenky obchodní manikúra s šelakem - 2019

Manikúra skutečné dámy by měla být vždy dobře upravená, bezchybná a elegantní, stejně jako oblečení, make-up a účes. V roce 2019 je volba barevného řešení pro nehty v obchodním stylu poměrně radikální, ale měli byste vzít v úvahu skutečnost, že by mělo být přítomno omezení. Ženy, které pracují v kanceláři, by měly svým vzhledem vyjádřit obecnou tvář společnosti. Každý, kdo věnuje pozornost rukou obchodní dámy, zejména když vyplňuje a podepisuje dokumenty, gesta, pracuje na klávesnici, nebo prostě něco vysvětluje. Vzhled ostatních je nedobrovolně upevněn na nehtech, takže vzhled manikúry by měl být vždy nejlepší. Nyní se podíváme blíže na to, co by měla být manikúra z roku 2019 v obchodním stylu, kterou vyrábí šelak.

Obchodní manikúra 2019: délka a tvar nehtů

\ t

Co se týče tvaru nehtů, v tomto úřadě nejsou pravidla zcela diktovat omezení. Může to být mandlovité, kulaté, obdélníkové, čtvercové nebo oválné měsíčky. Vzhledem k tomu, že formulář musí také splňovat kritéria módy, je samozřejmě nejlepší se zaměřit na obdélníkový se zaoblenými rohy nebo ovály. Stojí za zmínku, že tento rok je trendem krátké nehty, s vyčnívající špičkou ne více než 3 mm. Tento trend je skvělý pro obchodní styl a pro práci v počítači.

Barevná řešení pro obchodní manikúru na fotografii

Při volbě tónů z měsíčku pokrytého šelakem je nejlepší se zaměřit na neutrální, světlé barvy, jako je béžová, růžová, karamelová, bílá, slonovinová a další. Samozřejmě, v některých společnostech nejsou v tomto ohledu žádná omezení, takže si můžete bezpečně vybrat barvu Marsaly, hnědé, červené nebo fialové. Budou vypadat skvěle v kombinaci s obchodním oděvem. Textura šelaku může být také pestrá: perleťová, lesklá nebo matná. Ale stále je nejlepší upustit od kovových povlaků.

Francouzská manikúra pro podnikatelky

Francouzština vždy zůstává klasikou, a to jak v podnikání, tak v každodenní manikúre. On, stejně jako žádný jiný, je pro kancelářský styl nejvhodnější. Pokud jste unaveni z nudného bílého úsměvu, můžete snadno diverzifikovat manikúru, doplnit kamínky, vzory, vzory nebo bujóny. Například dekorační provedení na prstenci nebo ukazováčku. Jedním z posledních populárních trendů tohoto roku je umístění velkolepého úsměvu ne na špičce nehtu jako obvykle, ale na straně. Právě tato inovace je považována za hlavní prvek manikúry 2019.

Lunární manikúra v obchodním stylu

Měsíční manikúra, stejně jako francouzština, je považována za vynikající volbu pro styl obchodní kanceláře. Chcete-li to provést, musíte zvolit šelak pro hlavní kryt v pastelových tónech a jasnější barvu pro jemné díry. Taková manikúra je elegantníVypadá v kombinaci s francouzskou manikúrou. Kombinované návrhy se vzájemně efektivně doplňují.

Myšlenky obchodní manikúry s geometrickým designem

Geometrická manikúra s šelakem je ideální pro kancelářskou manikúru. Tento vzhled je tento rok jedním z nejvyhledávanějších a nejtypičtějších designů. Na nehtech můžete představovat diamanty, trojúhelníky, hrášek, klec a také rozdělit hřebík do plochých nebo zcela odlišných segmentů. Umístěním vodorovně, svisle nebo šikmo můžete vytvořit rovné a vlnité čáry. Každý prvek je označen šelakem určité barvy nebo struktury. Přidáním speciální pásky do geometrické manikúry, budete nejen dělat řádky přesnější, ale také dát jasný přízvuk.

Krásná obchodní manikúra: matné opce

Matný tón je populární již několik let. On snadno dává nehty závažnost, ale zároveň zdůraznit ženskost a rafinovanost. Pokud ho zkombinujete s lesklým povrchem, přidáte kamínky nebo duhové kameny, bude to ideální módní nápad pro obchodní styl. Pro takovou manikúru si můžete vybrat tmavé i světlejší barvy. V matném provedení budou všechny barvy šelaku vypadat docela zdrženlivě, elegantně a přísně.

Obchodní manikúra na krátkých nehtech

Obchodní postup na krátkých nehtech je dobrou volboumanikúra Často se nazývá ombre. To je hlavní, postupný přechod z jedné barvy nebo odstínu na jinou. Stojí za zmínku, že v poslední době s pomocí této techniky, francouzská manikúra je velmi často prováděna na krátké nehty. Ale kresby na krátkých hřebech mistra jsou aplikovány nejen pomocí štětců, ale také airbrushem. Airbrush je malá stříkací pistole, ve které můžete snadno nastavit rozprašovací rozsah. S jeho použitím můžete provádět různé výkresy pomocí šablon. Manikúra tak získá něhu a zdůrazňuje ženskost obchodního obrazu.

Obchodní manikúra s šelakem: fotografie novely

Každá z úžasných a módních možností navržených na fotografii níže je ideální pro obchodní dívku. Některé verze mají skromný a výstižný vzhled. Jiní jsou naopak světlí a odlišení. Takže, výběr designu a tón manikúry s šelakem pro sebe, měli byste se zaměřit na své vlastní preference a vzít v úvahu závažnost kancelářských pravidel.

Významné nuance obchodní manikúry

V první řadě musí být samozřejmě dobře udržované ruce. Bez ohledu na to, jak elegantní by byla manikúra, ale prázdná, suchá, tvrdá kůže určitě zkazí celkový vzhled. Aby se tomu zabránilo, je nutné rukojeti pravidelně hydratovat výživným krémem, provádět hydratační koupele, používat ruční vody. Speciální olejové kůžičky vám pomohou zbavit sehrubá kůže, která se nachází kolem nehtů. Na nehty by neměl zůstat loupaný lak. Pokud jsou nehty zvětšeny, stojí za to provést opravu v čase, vyhnout se ošklivému a neopatrnému růstu, který kazí kancelářský vzhled per.