Nejlepší Glitter Nail Design Myšlenky

Popularita třpytů v designu nehtů rychle nabírá na síle. Navíc to byl tento druh dodatečného dekoru, který se líbil i skutečným fanouškům minimalismu. Ale stále se ujistěte, že budete dodržovat hlavní pravidlo - vše by mělo být umírněné. Proto vám právě teď řekneme, jak vytvořit dokonalý design nehtů s třpytkami a co byste měli věnovat pozornost.

Druhy třpytu a pravidla pro jejich použití

Dnes existuje několik druhů třpytů. Každý z nich vypadá na nehtech úplně jinak. Proto před nákupem doporučujeme studovat funkce a pravidla jejich použití.

Lucky s třpytkami

Pro začátečníky a ty, kteří dělají manikúru doma, by bylo nejlepším řešením lak s třpytem. To je často bezbarvé, ale tam je docela nemnoho flitrů různých tvarů a velikostí v kompozici. Mohou to být kruhy, čtverce, hvězdičky a další možnosti.

Pokud se použije pouze tento lak, výsledkem bude transparentní nátěr s malým množstvím jisker. Pro hustší povlak bude nutné aplikovat několik vrstev. Můžete také použít barevný lak jako základní vrstvu a použít lak s třpytem na vrcholu. V tomto případě bude manikúra více nasycená.

Mimochodem, pokud jste tento lak po delší dobu nepoužívali, pak před použitím naneste láhev mezi dlaněmi. To umožní vypořádáníčástice smíchané s lakem. V důsledku toho bude povlak jednotný.

Suchý třpyt

Na rozdíl od předchozí verze se třpytky třpytí v malé nádobě. Je to velmi pohodlné použití, ale musíte to udělat co nejpřesněji. Kromě toho, pokud je to žádoucí, můžete vytvořit hustý povlak a použít jej pro vzácnější blikání. V každé z možností, jak je aplikovat, není třeba pouze sušit lak.

K úplnému zakrytí nehtu třpytem je nutné nejprve připravit nehtovou desku. To znamená, že pomocí buffu vyleštěte nepravidelnosti, pak odmastěte speciálním roztokem. Dalším krokem je aplikace základního nátěru. Ihned, bez čekání na sušení, musíte snížit hřebík do sklenice s jiskry. To by mělo být prováděno velmi pečlivě a hladce, aby byly rovnoměrně rozloženy na nehtové desce. Zbytky lze jednoduše odstranit suchým štětcem. Pro bezpečnější uchycení použijte vrchní nátěr.

Pokud plánujete částečně použít třpyt, měli byste použít jinou metodu. Na začátku je také nutné aplikovat podklad a vrstvu laku. Na rozdíl od předchozí verze se třpytí aplikuje tenkým štětcem. Například, pokud je aplikujete na špičky nehtů, bude výsledkem francouzská manikúra. Můžete je také umístit do zóny otvoru nebo dokonce kreslit jednoduchý vzor. A samozřejmě je nutné aplikovat vrstvu bezbarvého laku nebo topkryt pro připevnění.

Stylové Glitter Nail Design Myšlenky

Mnoho dívek dává přednost monotónnímu měsíčku. To je výborná volba, ale někdy ji chcete trochu diverzifikovat. V tomto případě je třpyt perfektním řešením. Jak bylo uvedeno výše, použití je velmi jednoduché, takže i nováček to zvládne. Kromě toho bude transformovat další možnosti designu, o kterých budeme mluvit právě teď.

Manikúra francouzštiny a Měsíce

Vzhledem k tomu, že v roce 2018 se stala obzvláště populární celá řada jisker, lze je použít nejen jako dekor. Například, v případě francouzské manikúry, jiskry budou vypadat skvěle na špičkách nehtů. Jako základ pro tento design si můžete vybrat jako jemný béžový odstín a světlé, bohaté barvy. Totéž platí pro odstín třpytu. Každá možnost vypadá svou krásnou.

Co se týče designu měsíce, jiskry jsou pro to skvělé. Nejčastěji se aplikují na studny, aby tak učinili určitý důraz. Mimochodem, to není vůbec nutné zvolit pro tento třpyt, aby odpovídaly základní barvy laku. Zkuste experimentovat a vyberte kontrastní možnost. Vypadá to méně stylově a originálně.

Svatební manikúra

\ t

Každá dívka sní o ideálním svatebním vzhledu, ve kterém budou všechny detaily dobře kombinovány. Manikúra je proto důležitákomponentu. Dříve, mnoho si vybral výhradně francouzský nehtový design, ale postupem času, dívky jsou stále více experimentování. V roce 2018 bude zvláště důležitá řada jisker. Dokonale doplňují jemnou, romantickou svatební manikúru.

Stylová geometrie

Různé geometrické vzory na nehtech ještě letos neztratily svůj význam. Jasné linie, různé tvary, cikcaky a další možnosti jsou skvělým řešením pro ty, kteří milují minimalismus v designu nehtů. Takový design je však stále více kombinován s barevným nátěrem. Vypadá to o nic méně atraktivní. Také mnoho mistrů nehtů nabízí doplnění geometrického designu s jiskry. Tato kombinace je samozřejmě velmi neobvyklá. Nicméně, ženy módy rychle ocenil tento přístup v designu manikúry.

Novoroční manikúra

Pravděpodobně nejrůznější třpytky a třpytky jsou spojeny s novým rokem. Právě na tomto svátku se všude šíří atmosféra magie a naplňují se nejodvážnější a dlouho očekávané touhy. Proto, mnoho dívek, aby návrhy s intenzivní výzdobou v podobě velkých jisker. Mohou být lehké, neutrální a velmi jasné, nasycené. Vše záleží na vašich osobních preferencích. Vypadá velmi krásně, zejména v kombinaci s černobílým obrazem. Díky tomu působí nehty jako jasný akcent.

Každý rok jsou stále více možností designu.Měsíček. To platí nejen pro design, ale i pro dodatečnou dekoraci. Je to opravdu skvělé, protože každá dívka si může vyzvednout to, co se jí líbí.

Jak si vyberete design nehtů: sledujte módní trendy nebo se zaměřte na své vlastní preference?