Nejlepší nápady na jasnou manikúru - 2018

Světlá manikúra - klíč k úspěchu a nadšeným výkřikům okolních žen. A zajímavý výběr fotografií z nejživějších a nejelegantnějších možností bude schopen inspirovat a pomoci při výběru světlé manikúry.

)

Hit 2018 - načechraná manikúra

V této sezoně zaujala přední místo jasná sametová manikúra. Délka hromady takového načechraného povlaku se pohybuje od jednoho milimetru po centimetr, i když dlouhá hromada není příliš praktická a je častěji používána k vytvoření obrazu „divoké šelmy“ na nějaké tematické party.

Sváteční manikúra vyrobená technikou rub-in

\ t

Existují různé prášky, které provádějí krásnou manikúru technikou rub-in. Toto je:

 • barevný prášek s chameleonovým efektem;
 • vtrik "Mayki beetle";
 • holografický prášek;
 • prášek se zrcadlovým pigmentem.
Tato široká volba odhaluje možnosti vytvoření jedinečné světlé manikúry, která může být nejen nasycená, ale i ztlumená. Hlavní věcí je zvolit správný odstín nátěru v souladu s dámským outfitem. Velmi efektivně a atraktivně manikúra "rub" vypadá pod večerní šatní skříní a na dovolené. Jedinou nevýhodou takového povlaku je, že všechny škrábance a hranolky jsou okamžitě zřejmé, a proto je třeba chránit jemné ruce s krásnou manikúrou před účinky prostředí.

Geometrické možnosti a abstrakce v jasných manikúrach

\ t

Pro určité techniky navrhování nehtů se vyrábějí speciální typy laků podle jejich složení, ale můžete snadno vytvořit vynikající vzory s použitím nejběžnějších laků. Pro hlavní nátěr použijte odolné, husté laky požadovaných odstínů a pro potisky - barevné a lesklé. Získejte "zkušební" laky. Jedná se o malé lahve, které k vám přijdou ekonomičtěji v oblasti financí a z větší části poskytnou široký prostor pro realizaci kreativních fantazií. V módě zůstává jasná manikúra, vyrobená z jasných kontrastních linií, klikatých.

Zábavné rostlinné motivy

\ t

Světlá manikúra s květinovými ornamenty vypadá velmi harmonicky. Stylisté doporučují pokrývat nehty v barvách, které jsou v souladu s každodenním šatníkem. Kontrastní odstíny se používají pouze pro kreslení a zvýraznění květinových vzorů.

Zkazíme měsíčku lékařského: neobvyklé francouzské

Světlá francouzská manikúra, vyrobená profesionálním mistrem, vypadá skvěle a perfektně, bez ohledu na tvar nehtu a barvu nátěru. V roce 2018 jsou velmi oblíbené fialové, modré, vínové a třešňové odstíny. Jemné možnosti bílé a béžové klasické francouzské fade do pozadí, ale stále relevantní pro svatební akce, ples a další oficiální speciální akce.

Perfektní manikúra "s rozbitým sklem"

Kreativní inovace ve světě nehtového umění jsou manikúrou s efektem „rozbitého skla“. Jedinečný jas a neobvyklé modulace činí takovou manikúru chytlavou a působivou. Všechny druhy zlatých a stříbrných fólií, hologramových samolepek, s nimiž můžete provádět neporovnatelnou světlou manikúru, jsou nabízeny zdarma. A není vůbec nutné řezat „rozbité sklo“ ve formě proužků. Můžete použít kruhy, diamanty, trojúhelníky a nepravidelně tvarované tvary.

Luxusní světlá manikúra s modelováním

Světlá manikúra s modelováním - nejzajímavějším směrem nail art. Je to velmi originální, ale budete muset odevzdat jeho provedení manikúru mistrů ze salónů - zde nemůžete dělat bez vhodných nástrojů. Volumetrické modelování na nehtech se často provádí ve formě květů nebo vzorů načasovaných na určitou událost. Obzvláště působivá manikúra se sochařským vzhledem v kombinaci s kameny Swarovski, strazikami, slídou nebo jednoduše s uměleckou malbou.

Tajemství jasné manikúry v rukou skutečných profesionálů: teoretická část

Před zahájením manikúry je nutné dbát na hygienu rukou. Můžete je jen umýt a můžete se hýčkat. Udělejte si koupel s přídavkem aromatických, zvláčňujících olejů, jako je pomeranč, bergamot, levandule. Víte, jak tento postup osloví pera? OrStačí si koupit připravený nástroj pro manikúru.

Populární moudrost kosmetologie říká: Nebudeš pokazit ruce olejem! Proto jsou horké procedury sladkou věcí pro ruce. Pravděpodobně jste již obeznámeni s horkými parafínovými maskami na ruce, které provádějí všichni „respektovaní“ profesionálové v dobrých salonech před zahájením samotného manikúru.

Chcete-li, aby všechny vaše fantazie fantazie jasného manikúru byly realitou, budete potřebovat:

 • kartáče pro základní nátěr nehtové desky a nanášení linek;
 • kolorshayner (štětec se špičkou pěny) pro aplikaci výkresů;
 • šablony ze standardních vzorů;
 • klenoty: kamínky, flitry, kovové nitě, perly, malé peří atd.;
 • jehly pro vytváření prokládacích vzorů na nehtech;
 • malé ploché pinzety pro snadnou manipulaci s kamínky;
 • laky.

Samozřejmě, vše výše uvedené není zdaleka ideálním souborem nehtového umění. Pokud však ještě nejste připraveni získat alespoň část toho, co je nezbytné, nenechte se odradit. Naše tipy pomohou vytvořit efektní světlé vzory na nehtech.

Mramorový design - nejzajímavější technika domácí manikúry

Nejjednodušší typ nehtového designu je mramor. To vám umožní dostat se na nehty světlé, jedinečné kresby. Chcete vědět jak? Velmi jednoduché:

 1. Opatrně potřete nehtovou destičku základním nátěrem.
 2. Naneste bohatý krém kolem nehtu, ale ne na samotnou nehtovou desku. To by mělo být provedeno tak, aby bylo zajištěno, že v případě laku na kůži prstů snadno odstraníte nečistoty.
 3. Nalijte do malé vhodné nádoby s teplou vodou. V něm budete barvit laky. Pečlivě sledujte teplotu vody: nesmí být vyšší než 40 stupňů Celsia. Pokud se ukáže, že je příliš horký, barva koaguluje, a pokud je studená, lak nebude schopen získat potřebnou konzistenci.
 4. Proveďte výběr z vícebarevných laků a kapek z lahví v následujícím pořadí: ve středu - dominantní, na okrajích - zastínění.
 5. Jehla velmi pečlivě promíchejte všechny barvy a simulujte rozvod podle svého uvážení. Ujistěte se, že barva není pokryta silným filmem.
 6. Ponořte prst pod povrch mramoru do vody a opatrně jej odstraňte.
 7. Odstraňte zbytky barvy z kůže kolem nehtu.
 8. Výsledný vzor zakryjte fixačním lakem.

Pokud si přejete, můžete design doplnit jakýmkoliv prvkem dekoru.

Jednoduchá technika tkaní - velkolepá poutavá manikúra

Člověk se může naučit techniku ​​prolínání za půl hodiny maximálně. Pro jasnou manikúru v prokládané verzi budete potřebovat jehlu a několik odstínů silného laku. Samotná technika má tři sekvence:

 1. Zakrýváme základnu nehtové deskyzákladě.
 2. Zatímco základna není zamrzlá, aplikujeme barevné tečky a pruhy, které je třeba prokládat navzájem v ozdobném ornamentu pomocí tenké jehly.
 3. Opravujeme manikúru.