Nejlepší novinky: Večerní a novoroční šaty 2018

Brzy uplyne další rok a všichni se připravujeme na setkání s novým 2018. Jaké šaty na oslavu nosit? Tato otázka zajímá většinu žen. Nadcházející rok podle východního kalendáře vstupuje pod znamení zvířete - psa elementu Země. A toto zvíře, jak každý ví, miluje projev lásky, jednoduchý postoj vůči sobě. Vzhledem k tomu, Nový rok oblečení, vyberte si jednoduché a pohodlné, ale ne bez elegance.

Oslňující novoroční šaty od světově známých značek

Velkolepé šaty francouzského Chanel Fashion House

Nic tak elegantního jako dokonalé šaty francouzského módního domu Chanel. Ideální detaily modelů novoročních šatů pomohou odhalit sebe, realizovat ty nejcennější a romantické touhy v nadcházející dovolené.

Šaty italské společnosti Giorgio Armani S.p.A.

Šaty z nové kolekce večerních šatů z Armani přitáhnou pozornost každého kolem. Blikání bohaté tkaniny a vynikající výzdoba z vás učiní objekt uctívání a touhy.

Šaty pro znalce sbírek módního domu Valentina Yudashkina

Valentin Yudashkin je přírodní barevné šaty vypadají perfektně. Skvělá volba pro ženy, které jsou starší než vypadají.

Dámské šaty italského módního domu Alberta Ferretti

Nejnovější kolekce večerních šatů italského módního domu Alberta Ferretti zaujme lehkostí a lehkostí.

Vánoční šaty módní dům Christian Dior

\ t

Šaty od Christian Dior jsou pozoruhodné ve svých bohatých tónech a různých odstínech, které se na první pohled zdají být naprosto neslučitelné, ale vypadají působivě. Tyto šaty budou omladit majitele.

Šaty z vysoce módního domu Yves Saint Laurent

Okouzlující, ohromující a skvělý vzhled večerních šatů z kolekce Yves Saint Laurent. Koketní styl a osobnost jistě ocení pravou módu.

Podzim Zima 2017 v Paříž

\ t

Sbírky britského módního návrháře Jenny Packham

V sofistikovaném a elegantním oblečení od Jenny Packhamové si určitě nenecháte bez povšimnutí. Modely novoročních šatů z nové kolekce zdůrazňují krásu a svůdnost ženské postavy.

Karnevalové šaty amerického módního domu Marchesa

Nová kolekce transparentních šatů Marchesa organza je plná plněných květin. Přes chladnou sezónu, novoroční černé průsvitné šaty s květinovými ornamenty vypadá neuvěřitelně krásně.

Vánoční šaty vašich snů

Většina módních návrhářů na oslavu nového roku 2018 doporučuje model oblečení s průhlednými nebo vzorovanými rukávy. Je to elegantní dekorace rukávů - to je hlavní prvek šatů.

Výběr 2018 - černé večerní šaty

Velkolepé a módníKrátké černé šaty už dlouho nejsou tak krátké. Při hledání slavnostních černých šatů věnujte zvláštní pozornost stylovým modelům světových modelářů. Černé maxi šaty perfektně zapadají do atmosféry dovolené.

Proč přesně sametové módní šaty?

Novoroční šaty jsou vždy spojeny s krajkou, zářivými tkaninami a hlubokým výstřihem. To je nepochybně každý nový rok, ale milenka roku miluje jednoduchost. Šaty z těžkého sametového materiálu vypadají na jedné straně jednoduché, ale na druhé straně elegantní a šlechtické.

Novoroční retro šaty

Nezapomeňte, že nadcházející rok spadá pod znamení psa žluté Země, který dává přednost přirozenosti. Nespoléhejte se na jas. Náročné vánoční šaty jsou také nevhodné, protože stylisté doporučují retro šaty v tandemu se stylovým příslušenstvím.

Novoroční šaty s potiskem

Orientální, geometrické, abstraktní a květinové motivy jsou považovány za nejmódnější tisky na novoroční šaty. Ale v žádném případě leopard tisk! Psi nemají rádi kočky. Ano, a srst obložení šaty je také lepší vyloučit.

Jak si vybrat barvu novoročních šatů?

Příjemné úsilí vždy předchází svátku - musíte si vybrat a ozdobit vánoční stromeček, zakoupit dárky, uspořádatdovolená tabulka. A za všemi těmito obavami si každá hospodyňka myslí jen málo o tom, co nosit, a ponechává řešení tohoto problému "na později". Co by mělo být při řešení tohoto problému odrazeno? Začněme mc skutečnosti, že barva nadcházejícího 2018 je žlutá. Šaty žluté barvy, oblečené na ženu, budou pro hostesku v roce 2018 příjemné.

A není vůbec nutné vybírat monochromatické žluté šaty, stačit zlaté výšivky na tmavém odstínu a vy jste královna večera!

Pro ty, kteří chtějí vypadat jasněji a jasněji, je žádoucí vybrat si šaty z oranžových, kožních, růžových nebo tlumených červených tónů.

Nový rok je nádherná dovolená. Je to v takové báječné den dámské šaty, vyrobené ve dvou kontrastních barvách, vypadá úžasně. Pouze když si vyberete šaty, nezaměňujte si koncept "nádherné" a nádherné.

Modrá barva ve všech odstínech a tonalitách se v nadcházejícím roce stane spíše módní barvou. Pes je věrný modré barvě.

Vůdcové modelů novoročních šatů

Šaty na šaty

Délka oděvu a lakonického střihu splňuje všechny požadavky žlutého psa. Nejklasičtější, ale velkolepé a vhodné pro každý typ modelu je novoroční šaty.

Šaty na šaty

Pokud si již vyberete šaty, které by se měly sejít s nadcházejícím rokem Psa, věnujte pozornostdiskrétní modely s vůní. Skvělá volba pro obézní ženy.

Šaty s jedním otevřeným ramenem

Oslava Silvestra poskytuje vynikající příležitost koupit nádherné ženské šaty. Grace a řecká šlechta dávají obraz šaty s holým ramenem.

Šaty na podlahu

Skutečný styl maxi šaty jsou nejvýznamnější v nadcházející novoroční dovolené. Krajkové vložky na zadní straně vytvoří sexy, ale zajímavý a diskrétní vzhled. Dlouhé šaty světle průhledné textury v nových kolekcích jsou zdobeny výšivkou, korálky, krajkou. První místo v žebříčku dlouhých šatů je svůdné šaty ve stylu malé mořské panny.

Ultramoderní model

Šaty se čtvercovou sukní - trend nadcházejícího roku 2018. Propracované techniky řezání a šití jsou prezentovány na mnoha módních přehlídkách slavných módních domů. Tyto šaty se skládají z korzetu a různých závěsů, asymetrické provedení, a také kombinuje několik stylových věcí.

Blížící se nový rok 2018 poskytuje vynikající polovinu ženy s vynikající příležitostí překvapit každého svým neodolatelným, osobitým stylem a krásou v nádherném svátečním oblečení. Design večerních šatů barevných odstínů vám umožní vstoupit do nového roku ve stylu vysoké módy.