Nejlepší účesy pro muže v roce 2018

V současné době mají pánské účesy tendenci snižovat délku vlasů, což omezuje stylisty v možnostech experimentování s vlasy a co s nimi lze udělat. Nicméně, nejlepší mužské účesy jsou rozděleny do tří kategorií:

  • krátké;
  • médium;
  • dlouhá.

Každý z výše uvedených tří mužských účesů nabízí v roce 2018 něco kreativního. V roce 2018 jsme sestavili výběr nejlepších příkladů módních pánských účesů, které vám pomohou vybrat si účes, který uživateli umožní cítit se pohodlně a stylově.

Mnoho mužů účesů z roku na rok, pak pád, pak jít z módy. Hollywoodské hvězdy pomáhají "dělat počasí" v oblasti pánských účesů. Proto je volba nejlepšího mužského účesu někdy určována nejen preferencemi člověka, ale také módními trendy ve společnosti. Bez ohledu na to, zda člověk nosí krátký účes nebo dlouhé vlasy, potřebuje pravidelně stříhat vlasy tak, aby vypadaly elegantně.

Nejlepší pánské účesy pro krátké vlasy

U mužů vypadají krátké vlasy častěji a čistěji, protože je jich méně a tím i méně spleti a znečištění. Péče o krátké vlasy vyžaduje méně času, malé množství šamponu a kondicionéru. A vysychání vlasů trvá také málo času.

Stylové účesy pro muže se středně dlouhými vlasy

PravidelnéStřih vlasů a profesionální účes nezastaví mnoho mužů v nošení stylových účesů pro středně dlouhé vlasy. A z dobrého důvodu. Účesy střední délky umožňují člověku vypadat brutálně a mužně.

Zajímavé pánské účesy pro dlouhé vlasy

Pánské účesy s dlouhými vlasy vyžadují mnoho péče a nákladů, zvláštní styl ve všem a nejsou nijak zvlášť populární. Ale ti muži, kteří nosí dlouhé vlasy, se je pokoušejí zapletit nebo uvázat v culíku. Jednotky preferují srážky s rány.

10 populárních pánských účesů v roce 2018

Bangs

Nejčastější zastřihování u mužů s krátkými vlasy je rány. Snadný styling s pomocí gelu nebo pasty významně zkracuje dobu podnikání a cílevědomého člověka, a vy jste krása z obalu časopisu, který žádná krása nemůže odolat.

Man houska

Hit z roku 2018 - muž buchta. Bývaly ho široce využívali bokovky, ale v současné době si získává popularitu mezi mladými kluky, protože dokonale odráží smysl pro módu a styl. Péče o tento účes je nutná každý den, ale trvá jen velmi málo času. Konstantní rituál každé ráno: holení stran a, pokud je to žádoucí, úprava vlasů v ocase. Udržujte své vlasy čisté, protože mastné a mastné vlasy vypadají hrozně!

Retro účes a la 50s-60s

Pokud jste sledovali a zapamatovali si staré filmy,pak si uvědomte, že padesátá a šedesátá léta byla dobou prosperity a vzestupu módy a konceptu půvabu. Stylists vynalezl nové účesy pro slavné bohaté klienty. Hudební a filmový průmysl významně ovlivnil popularitu pánských účesů po celém světě. Americký zpěvák Elvis Aaron Presley a herec James Byron Dean měli vážný dopad na účesy mužské subkultury. Dlouho zapomenuté retro účesy jsou opět v módě v nadcházejícím roce 2018.

účes regent

Revoluce ve světě mužských stříhání, ke kterému došlo v 70. letech, se opět odehrává v roce 2018. Neskutečný obraz, svoboda ducha je vlastní majiteli takového účesu a stylingu. Regent účes je spojován se školními chuligány a hlavními postavami ruského filmu "Brigáda".

Mullet

Pokud chcete vypadat jako rocková hvězda, pak je na tento účel perfektní účes parmice. Připomeňme si britskou hudební skupinu The Beatles, která pro ty roky vypadala superstyle. V roce 2018, up-grade parmice účesů došlo jako změna barvy. Koloristové přišli s jedinečnou hrou přírodních a jasných barev.

Faux Hawk

Většina žen je přitahována k mužům s takovými účesy, protože je jednou z nejoblíbenějších účesů v roce 2018 a bude brzy vypadat z módy.

Buzzcut

Moderní verze mužského účesu Buzzcut je minimalistická. To je účes bez věku nebo zkušenosti. Krátký účesprakticky „pod nulou“ osvěží mužský obraz a vizuálně odhodí pár let.

Dlouhé vlasy a vousy

\ t

Vous je nedílnou součástí účesu. Co umožnilo anglickému herci Kit Haringtonovi, který hrál roli Johna Snowa - postavu ze slavné série „Hra o trůny“, aby se reinkarnovala z něžného křehkého mládí do normálního silného chlapa, aniž by ztratila dřívější přitažlivost? Schopnost pracovat na sobě a správný výběr vlasů! Samozřejmě, ne každý se může stát hvězdou, ale volba vhodného účesu je cenově dostupným luxusem pro každého chlapa. Pro dospělé muže držely dlouhé vlasy a vousy - ideální, perfektně laděné s smokingem, motýlkem a módními botami z lakované kůže.

Fade

Podle stylistů není nic nového. Chcete-li vytvořit stylový obraz, nepotřebujete nové módní účesy, stačí se rozhodnout pro účes Fade, který existuje ve třech variantách. Chrámy účes je střední fade. Nízké vyblednutí řezů těsně pod spánkovým lalokem. A v High Fade jsou vlasy oholeny nad chrámy.

Ceasar

Legendární účes se jmenuje Ceasar. „Bad kluci“ dělají Ceasarův účes, ale jsou tam zvěsti, že tento účes dává uživateli jasnost myšlení, inteligence a opatrnosti. V nadcházejícím roce 2018 je považována za nejpohodlnější, praktický a stylový účes.

Střih Pixie pro muže

Externěmužský účes, dříve nazvaný Hitler mládí, získává na popularitě. Tento účes může změnit mužský obraz, v závislosti na stylu. Velkolepé mohawk nebo uvolněné vyvíjející se vlasy - jen si vyberete.

Pokud hledáte oblíbené pánské účesy v roce 2018, oživte svůj obrázek, viz příklady níže:

A )