Nejmodernější nápady na design nehtů 2018

Provedení nehtů již dlouho přestává být nudné a monotónní. Dnes je to skutečné umění a skvělý způsob, jak ukázat svůj vlastní vkus. Vždyť každá dívka si vezme v úvahu, jak harmonicky bude kombinována s každodenními obrazy. Kromě toho je důležité sledovat nové produkty a trendy, které se mění z roku na rok. Proto dnes nabízíme pochopení toho, jaký typ měsíčního designu bude v roce 2018 relevantní.

Trendy ve světě navrhování nehtů 2018

Na rozdíl od minulých období nebude v roce 2018 žádný rámec, který by omezoval tvořivost. Proto se můžete vyjádřit, vytvořit neobvyklé vzory a zůstat s trendem. Současně však existují obecná doporučení, která určují směr výběru designu.

Za prvé stojí za povšimnutí přirozenost manikúry. To neznamená, že délka nehtů by měla být minimální. Naopak, pokud si přejete, můžete je dokonce zvýšit. Ale zároveň by měli mít měkké linie, bez ostrých rohů. Díky tomu budou vypadat co nejpřirozenější.

Skutečný rozsah barev v roce 2018 je poměrně různorodý. To je skvělá zpráva pro ty módy, kteří si prostě nemohou představit sami sebe bez experimentů v designu nehtů. Neváhejte si vybrat všechny odstíny červené, protože bude favoritem roku a je ideální pro každou sezónu.

Pokud jsou podobné tónypříliš jasný pro vás, pak nahá manikúra je perfektním řešením. Navíc není vůbec nutné zvolit pouze béžovou barvu laku. Podívejte se na jiné světlé odstíny. Například barva prašné růže, jemná mléčná, šedá - to je základ, který dokonale kombinuje s každým obrazem.

Klasická černá a tmavě modrá, smaragdově zelená je vynikající volbou pro chladnou podzimní a zimní sezónu. Vypadají dobře nejen sólo, ale také v kombinaci s dodatečným dekorem nebo zajímavým vzorem.

Jasné barvy budou také relevantní, zejména v období jaro-léto. Neváhejte si vybrat libovolný tón v pastelových barvách a více nasycených možností. V případě potřeby mohou být kombinovány v jednom provedení.

Skutečným trendem v roce 2018 bude kovový povlak v barvě oceli, zlata, stříbra a bronzu. Vypadá to opravdu stylově, jasně, takže tato manikúra vždy přitahuje zvláštní pozornost ostatních. Zároveň však zůstává poměrně delikátní a jde dobře i s monochromatickým lukem.

Módní design nehtů 2018

V roce 2018 bude relevantní několik typů návrhů z předchozích let. Ale mezi nimi jsou módní novinky, které budou určitě apelovat na skutečné módy.

Objemový dekor

Na módních přehlídkách bylo prostě nemožné věnovat pozornost stylové manikúru s objemovým dekorem. Měsíčkovité vzory byly natřené světlým odstínem, alezatímco některé z nich jsou zdobeny objemovými květy. Souhlasím, docela zajímavá možnost designu.

Jako dekorace byly použity také různá použití, peří a dokonce i velké zlaté a stříbrné řetízky. Pokud se vám však takové experimenty zdají být příliš extrémní, použijte jiný dekor. Mohou to být velké kamínky nebo prvky, které napodobují kousky zlata a drahých kamenů.

Minimalistický design

Navzdory významnosti dodatečné výzdoby ve velkém měřítku budou trendem také skromné ​​návrhy. Miniaturní květy, větvičky nebo kapičky budou téměř nepostřehnutelné, ale zároveň dobře doplňují monochromatický povlak.

Tato jemná varianta provedení se často provádí v neutrálním odstínu. Existují však živější příklady, zejména v jarní a letní sezóně.

Ombreův efekt

Není to první rok, kdy manžúra ombre efektu neztratila svou popularitu. Chcete-li jej vytvořit, můžete použít různé odstíny. Nicméně nejlepší design vypadá v jedné barvě nebo kontrastní variantě. Nebojte se vyzkoušet jiné kombinace, protože nemusí být méně úspěšné. Také, pokud si přejete, můžete dát další dekor na několika nohách jako trend ornament.

Stylová geometrie

Geometrický design byl vždy považován za jeden z nejvícepopulární Jeho výhodou je, že můžete vytvořit mnoho různých vzorů a neopakovat. Kromě toho může být výkres jak velký, tak minimální. A to, jak vidíte, je vážná výhoda při výběru.

V módních přehlídkách, měsíčky některých modelů byly s velmi diskrétním a minimálním designem. Například na transparentním lakovém základu se nanáší pouze jeden pruh světlého nebo lesklého laku. Vypadá to docela neobvykle, ale tato volba je vhodná i pro práci v kanceláři.

Flitry a kamufláže

V roce 2018, stejně jako nikdy předtím, bude důležitý design měsíčku s třpytkami nebo kamifubuki. To je opravdu skvělé, protože tato možnost by byla vhodná nejen ve večerním snímku, ale i v každodenním životě.

Pokud jde o umístění jisker, vypadají nejlépe náhodným, mírně nedbalým způsobem. A nezáleží na tom, jaká bude jejich velikost a zda bude mít stejnou barvu. Vypadá to velmi krásné, takže tento design je skvělý i pro slavnostní akce.

Manikúra francouzštiny a Měsíce

Věčná klasika bude vždy relevantní bez ohledu na módní trendy. Přinejmenším proto, že tyto možnosti jsou mezi nevěstami zvláštním požadavkem. Není však vůbec nutné zvolit podobný design. Ukažte svou fantazii, zkuste udělat francouzskou nebo měsíční manikúru v jiné barvě. SPokud si to přejete, můžete jej doplnit stylovým dekorem v podobě kamínků nebo vzorů. Díky tomu to bude vypadat úplně jinak.

Různé barvy a současné typy designu umožňují každé ženě módy vybrat si dokonalou manikúru. Kromě toho si můžete udělat něco originálního sami, pomocí teček, šablon nebo razítkování.