Nejnebezpečnější město na světě: TOP - 13

Na světě jsou města, kde je lepší se nikdy neobjevit vůbec. Hodnocení nebezpečných měst často zahrnuje místa s velkým počtem trestných činů, obchod s drogami a skupiny banditů, které kontrolují všechny tyto kriminální události. Dnes řekneme nejen o nejnebezpečnějších městech Ruska, ale po celém světě.

Perm je nejnebezpečnějším městem Ruska

.

Podle oficiálních údajů je Perm považován za nejnebezpečnější město v Ruské federaci. Lupy, krádeže, loupeže v Permu překračují ukazatele jiných měst Ruska. Možná je to způsobeno tím, že v této oblasti se nachází velké množství nápravných kolonií a věznic. Na jedné straně je to špatné. Na druhou stranu by se mohlo zdát, že policie v Permu pracuje s vysokou účinností při odhalování zločinů a lovu zločinců.

Caracas - nejnebezpečnější město na světě

Žít ve Venezuele je velmi, velmi nebezpečné. Ve městě Caracas vládne divoký zločin. Nemůžete jen tak procházet ulicemi, zvláště pokud jste v dobrém oblečení a máte krásné doplňky. Vražda ve městě se převalila. Lidé každý den mizí. Ve městě Caracas vypadá rozvrstvení chudých a bohatých poměrně kontrastně. V centru města Caracas je moderní městské centrum, které je opásáno ochuzenými pokoji. Slum zákony nefungují. Obyvatelé nejsou schopni platit poplatky a jsou osvobozeni od všech daní. Ani policie v této oblasti není vidět, a to je velký důvodformování gangsterských skupin schopných udržet celé město v hlubokém strachu. Nebezpečné město se nenachází v turistických průvodcích. Sto tisíc obyvatel představuje ročně sto šedesát tisíc zločinů. Lupa uprostřed dne, dokonce i zločin, se stěží dá nazvat na pozadí toho, co se děje v Caracasu. Opuštění domova po 18:00 hod. Se rovná sebevraždě. Možná budete překvapeni, ale místní obyvatelé jsou docela klidní o tom, co se děje.

Chihuahua je nejnebezpečnějším městem Mexika

.

Chihuahua je známá svým stabilním pašováním drog do Spojených států. Nedovolený podnik kontroluje gangsterské skupiny, které se nedočkají vidět turisty v jejich gangster city. Každodenní přestřelka není pro obyvatele Chihuahua novinkou. Občané Mexika, kteří dodržují zákony, jsou často zasaženi kulkou.

Barquisimeto - jedno z nejnebezpečnějších měst na planetě

Město Barquisimeto zahrnuje nejvýše jeden milion obyvatel. Není to nic za nic, že ​​Barquisimeto je jedno z nejnebezpečnějších měst na světě, protože lidé žijící v něm téměř každý den čelí zločinu. Turisté nejsou pro město výjimkou. Taková dovolená však často končí přinejmenším s loupeží na ulici, protože takové cestování se provádí na vlastní nebezpečí a riziko.

Cali - nejnebezpečnější město Kolumbie

Latinská Amerika je daleko od mírového území, ale Kali je považováno za nejnebezpečnější město v ní. Ty jenmyslet na hrozné statistiky: každý den se v Cali děje více než osmdesát vražd. Město je zaplaveno drogami, a proto se hemží mafií.

Nebezpečné město Péšavár

\ t

Každý si je vědom skutečnosti, že Pákistán je nebezpečnou zemí pro ženy. Pro spravedlivý sex jsou velmi špatné. Peshawar je obecně nebezpečný pro všechny osoby. Střelba, výbuchy na ulici - to není neobvyklé. Lidé jsou v Peshawaru ohroženi téměř každý den.

Nebezpečné město Tegucigalpa je tajným hlavním městem Hondurasu

.

Tegucigalpa je město gangů a zločineckých formací. Mezi gangy a frakcemi přes peníze a drogy je nekonečná válka. Příležitostné mírové kolemjdoucí někdy padá do kulky v čele. Ozbrojené loupeže jsou organizovány v Tegusigalpa téměř každý den.

Sana'a - nejnebezpečnější hlavní město Jemenu

Město Sana má více než dva a půl milionu lidí. V hlavním městě vládla v celé zemi i v hlavním městě zvláštní politická nestabilita. Pravidelně se někdo vyhodí na ulici. Turisté by neměli považovat město Sana'a za místo pro výlety, kromě toho, že se jen podívají na mučedníky. Ale proč toto riziko?

Moseyo - brazilské město nebezpečí

Moseyo je velmi krásné město nacházející se přímo na pobřeží Atlantského oceánu. Tato krása je však klamná. Za ním jsou zločinecké gangy, předurčené vraždy, bez věžedemontáž. Statistiky trestné činnosti jsou politováníhodné: sto padesát vražd ročně na sto tisíc obyvatel.

Mogadišo je nebezpečné město v Somálsku

.

V Somálsku je hlavním městem země hlavní město Mogadiša. Toto kulturní, finanční a průmyslové centrum je velmi nebezpečné. Místní obyvatelstvo trpí zločinnými gangy. Turisté také pravidelně spadají pod demontáž, takže si dvakrát rozmyslete, než půjdete do Mogadišu.

Acapulco - mexické nebezpečné město

Mexické město Acapulco je jedním ze starobylých přímořských letovisek, která jsou dnes turisty oblíbená. Noční život v Acapulcu má kriminální klíč. Gangy prodejců drog jsou po mnoho let nepřemožitelnými. Ale to nezastaví rekreanty a protože miliony turistů z celého světa mají tendenci přijít do Acapulco.

Nejnebezpečnější město v Keni: Nairobi

V krásné zemi Keni, nebo spíše v samém srdci hlavního města, žijí a jsou dost nebezpečné. Nairobi je známá svými obrovskými slumy umístěnými po celém městě a není řízena gangy. Zabíjení v Nairobi je obvyklé a trvalé. Doporučujeme, abyste nebyli dychtiví jít do Nairobi!

Pripyat - nejnebezpečnější město Ukrajiny

Nebezpečí města je určeno nejen mírou kriminality, ale také faktory prostředí. Například město jako Pripjat na Ukrajině. Hrozný jaderný výbuch v jaderné elektrárně v Černobylu způsobí, že Pripjať bude na dlouhou dobu nejnebezpečnější.město pro lidský život.

Jak vidíte, všechny trestné činy proti obyvatelům osad jsou spáchány hlavně nefunkčními lidmi. V každém místě může být osoba v nebezpečí. Velice doufáme, že jste rezidentem klidného a klidného města.