Nejneobvyklejší domy na světě

V poslední době bylo zjištěno, že mnoho architektů dělá své návrhy na budovách ne méně než světoví módní návrháři na stylovém oblečení. Jaké jediné jedinečné struktury se nesetkáte v době cesty. Dnes budeme vyprávět o nejneobvyklejších domech na světě.

Neobvyklý mobilní dům

Ve Spojených arabských emirátech můžete na vlastní oči vidět jedinečný dům uvedený v Guinnessově knize rekordů. Mobilní dům je kulatý a vypadá jako realistický glóbus. Dům má čtyři obytná podlaží. Mobilní dům je určen k cestování v poušti. Muž, který postavil tento dům, byl fascinován krásou planety.

Mexický neobvyklý dům Nautilus: kouzlo barevného skla

Dům, který připomíná skořápku, se nazývá nautilus. Osoba v tomto neobvyklém a krásném domě má neobvyklé pocity. Stěny domu mají jednoduché formy. Krásné vitrážové okno z vícebarevné mozaiky umožňuje světlo do pokojů ve dne iv noci. Ti, kdo milují oceán a mušle, ocení vnější i vnitřní rozhraní domu.

Neobvyklý domov ve formě toalety

Betonová konstrukce propletená ocelí a sklem se nachází v Koreji. Symbolická díra ve střeše umožnila architektovi vytvořit jasný tvar záchodové mísy. Dvoupatrová budova zahrnuje několik ložnic, obývací pokoje a některé další pokoje. Majitel domu po smrti dal původní stavbu do majetku obceúřady, které obrátily dům-WC v populárním muzeu.

Neobvyklý dům s bublinami: chladný architektonický design

Neobvyklý palác bublin je konstruován tak, že v něm nejsou žádné rohy a roviny. Být v domě s bublinkami se rovná pohádce. V pokoji je uspořádán kulatý a půlkruhový čalouněný nábytek. Instalovaný speciální světelný systém vytváří ohromující výhled. Uvnitř domu s bublinkami je dvacet osm kulatých ložnic, stejně jako velké množství bazénů, fontán a teras. Z oken bublinového paláce nabízí nepřekonatelný výhled na Azurové pobřeží.

Neobvyklý inovativní komplex

V Japonsku lze pozorovat neobvyklý inovační komplex. Budova je obytná. Architekti speciálně navržené pokoje pro mladé a energické nájemníky. Uvnitř komplexu, vedle bytů, je kavárna, knihovna, posilovna a dokonce i lezecká stěna. V inovačním komplexu není žádný opakovaný designový byt. Okna, dveře a dokonce i elektrické zásuvky jsou na těch neobvyklých a neobvyklých místech. V některých pokojích nelze vstoupit, ale procházet. Tato myšlenka stavitelů činí nájemce zaměřením a je neustále v pohybu.

Neobvyklý dům ve formě boty

Skutečně originální a neobvyklý dům ve tvaru boty v Jižní Africe. Vývoj tohoto domu vypadá jako skutečné umělecké dílo. Dům byl postaven v roce 1990. K dnešnímu dniDům je součástí muzejního komplexu. Vizuálně je dům skutečnou botou obra, ve kterém cítíte teplo a pohodlí. Při pohledu na botu domu jsou jen pozitivní emoce.

Zvláštní a neobvyklý kancelářský dům

Dům, připomínající koš ve vzhledu, se nachází v Ohiu. Budova zabírá asi čtrnáct tisíc metrů čtverečních. Budova zaměstnává více než pět set pracovníků. V domě je osmdesát čtyři oken. Když přijde večer, je tu úžasná podívaná na vodu k dispozici ostatním. Stavební koš je osvětlen takovým způsobem, že vytváří dojem plovoucí lodi. Uvnitř, tento neobvyklý dům vypadá jedinečně, stejně jako venku.

Legrační neobvyklý dům v Polsku

V roce 2004 byla do seznamu neobvyklých domů přidána další neobvyklá věc. Legrační dům v Polsku má název křivky. V něm není žádné ploché místo a úhel. To je dáno tím, že budova má netradiční formy. Dveře a okna jsou postaveny asymetricky, s efektním zakřivením. Stojí za zmínku, že křivka je neobvyklý dům není muzeum. Jedná se o fungující budovu, ve které sídlí kanceláře, obchody, salóny a další veřejná zařízení.

Neobvyklý domov NAVITAT 67 v Montrealu

Na první pohled připomíná obrovský neobvyklý komplex hromadu padlých budov. Neobvyklý komplex s názvem NAVITAT 67 byl postaven v Montrealu a má vlastní tenisový kurt, zelený park s cyklostezkami a výstup na nábřeží.Název je přeložen do ruštiny a je interpretován jako stanoviště. Všechny apartmány, a v komplexu sto čtyřicet šest, mají samostatný vchod a malé nádvoří pro rekreaci. Zpočátku je těžké pochopit, kde jsou nádvoří umístěna ve výškovém komplexu, ale pokud se podíváte na fotografii neobvyklého domu, můžete zvážit přítomnost rekreační plochy na každé střeše bytu.

Spirála lesů: Neobvyklý domov v Německu

Neobvyklý dům v Německu má podobu obří skořápky. Jeho stěny jsou zkroucené tak, že umožňují člověku žít v harmonii s přírodou i ve velké metropoli. Střecha neobvyklé stavby je osázena keři, trávou a dokonce i stromy. Okna v obytném neobvyklém domě byla postavena a uspořádána poněkud netradičním způsobem, ale tato náhodnost dává domu jedinečnou chuť.

Zkroucený neobvyklý dům

Kroucený dům se nachází v Indianě v USA a je vyroben z pravého cedrového materiálu. Skromný, na první pohled panství vypadá docela fantazie, a proto je považován za jeden z neobvyklých domů na planetě. Unikátní vzhled neobvyklého domu svědčí o neobvyklé chuti majitelů.

Neobvyklý dům, vzhůru nohama

V Rusku existuje neobvyklý dům, ve kterém je vše obráceno vzhůru nohama. Nejen fasáda domu se obrátila vzhůru nohama, ale vše, co je uvnitř. Ztráta orientace v takovém neobvyklém prostoru je velmi snadná.

V jakém domě chcete žít? Napište komentář!