Nejnovější novinky dámských chinos - 2018 a jejich módní kombinace s moderním oblečením

V dnešní době jsou džíny velmi oblíbeným prvkem oblečení v šatníku mužů a žen. Jejich praktičnost a přístupnost zasáhla miliony srdcí, nyní se můžete setkat s několika lidmi, kteří by neměli na skladě alespoň jeden pár džíny. Ale vidíte, že v létě nevypadáte jako džíny, protože jsou horké, co dělat v tomto případě? Tady nám bude pomáhat stejně pohodlná a pevná alternativa k kalhotám typu džíny - kalhotám z chinosu. Daleko od každého o nich ví. Někteří lidé ani netuší, že tyto nádherné kalhoty vlastní. Pojďme to pochopit hlouběji, co jsou tyto kalhoty a co mohou nosit.

Co jsou chinos?

První modely tohoto oděvu byly vyrobeny výhradně z bavlny. Více moderních produktů používá směsové tkaniny, které jsou cenově dostupnější a ne méně kvalitní než bavlna. Při nákupu, věnujte pozornost složení materiálů, které byly použity pro výrobu kalhot, podívejte se na minimum% syntetických materiálů. Ženské modely chinos mají obrovské množství stylů. Nepochybně, moderní móda ovlivnila styl těchto kalhot, jsou zúženy do různých stupňů. Přistání je také jiné, většinou to je klasické nebo podceňované. Hlavním rysem těchto kalhot byla přítomnost knoflíků namísto zipů, ale nyní umožňují použití zipů. Po stranách kalhot je pár lehce šikmých kapes, zatímco za nimi jsou skryté kapsy.

Historie chinos

Až do 20. století, chinos byl výhradně mužský model, a pozdnější oni byli vyrobeni pro ženy, které měly rád tyto kalhoty hodně. Kalhoty začínají v roce 1838. Hodně pánského oblečení má armádní kořeny a chinos. V době, kdy britská armáda byla v horké Indii, byla jejich forma bílé světlo kalhoty, které byly malovány v barvách kari a kávy, takže jsou méně špinavé. Kalhoty byly tak lehké a praktické, že se s nimi armáda po službě nemohla rozloučit a začali je nosit v civilním životě. Tak, svět módy dostal navíc ve formě kalhot kalhoty. Po skončení druhé světové války se nad těmito oděvy přehnala vlna popularity. Čas změnil řez, barvu, ale myšlenka kalhot zůstala stejná. Tkanina, která byla použita pro výrobu těchto kalhot, určovala jejich jméno, protože Byl dodán přímo z Číny.

Je lepší nosit chinos nebo džíny?

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Používejte oba typy oblečení. Nechť je váš šatník různorodý a není plný monotónních věcí. Mezi výhody tohoto oblečení patří: nízká cena ve srovnání s džíny; bohatší barevná paleta; Samozřejmě, že si můžete koupit džíny v různých barvách, od červené do růžové, ale indigo barva je považována za klasickou verzi; chinos nejsou standardní barvy, můžete experimentovat; univerzálnostS tímto modelem kalhot, můžete doplnit téměř jakýkoli obraz s nimi: oficiální obchodní, příležitostné, moře a tak dále.

Moderní dámské kalhoty

\ t

Každá dívka by měla vědět, jak správně nosit tyto módní kalhoty, které kombinace jsou nejpřínosnější. Plné holky se hodí do tmavých modelů volných kalhot, bez hojné přítomnosti ozdobných předmětů. Těsně přiléhající brady v kombinaci s botami na vysokém podpatku a tuniky pro uvolnění vypadají velmi módní a moderní. Pro oficiální styl musí být halenka doplněna a model kalhot bude převzat pomocí šipek.

Pokud nemáte dostatek představivosti, abyste mohli vytvořit svůj obraz, pak můžete nahlédnout na myšlenku na módní přehlídce nebo hollywoodské hvězdě, takže můžete nakreslit hodně pro sebe a usnadnit úkol vytvořit obraz s chinos.

Příslušenství pro chinos

\ t

Univerzálnost těchto kalhot je pozoruhodná, nevyžadují žádné zvláštní doplňující prvky v obraze, pouze obecně uznávané normy. Budeme jmenovat pouze ty nejtypičtější a téměř klasické nápady na doplňky k kalhotám: pás bude bezpochyby přidávat pikantnost k obrazu, měli byste se v tomto okamžiku důkladně podívat; tmavě hnědé tóny jsou vhodné pro přísné a konzervativní obrazy, v modelech pro každodenní život, můžete použít cokoliv: světlé pásy, pásy s potiskem, široké tkaniny pásy, příslušenství řetězy, a tak dále; pytel by měl být nesen objemem a přes rameno; prove večerních hodinách bude dělat malá kabelka, kožená taška je pro práci; V zimě můžete použít velký pletený šátek, dokonale doplní váš vzhled a dodá dotek sofistikovanosti.

Jaké styly chinosů jsou nejvhodnější pro určitý typ postavy?

Každý typ kusu je vhodný pro jeden nebo jiný model chinos, a to:

  • "Trojúhelník" - nepřiměřená ramena ve vztahu k kyčlí. To kompenzuje malou velikost pánve a vizuálně zaobluje váš ženský tvar.
  • „Hruška“ - kategoricky se nedoporučuje nosit tyto kalhoty, protože nepříznivě zdůrazňují to, co byste chtěli skrýt.
  • "Přesýpací hodiny" - doporučuje se zakoupit model bez kapes, bez vysokého nebo nízkého pasu.
  • "Apple" - v tomto případě vhodné modely s vysokým pasem.


Kdo jsou chinos?

Dotyčné kalhoty jsou vhodné pro lidi jakéhokoli věku a pohlaví: ať už jste dítě nebo důchodce - nic vás neomezuje, jste tvůrci svého obrazu, jste moderní. Stačí se rozhodnout pro vhodný styl pro vás.
Chinos účinně zdůrazňují kotníky a kotníky dívky. Plné dívky mohou bezpečně nosit toto oblečení, pokud nejsou příliš objemné v bocích, v kombinaci s vysokými podpatky. Vysoké dívky se doporučuje, aby to nepřeháněly paty, protože tento model kalhot přitahuje vaši postavu vizuálně. Také návrháři důrazně nedoporučují překročit šířkupět centimetrů otevřené nohy kapela, která je tvořena v důsledku skutečnosti, že chinos jsou zkrácené verze kalhot. Pokud tuto radu budete ignorovat, riskujete, že budete rozmazlovat svůj jedinečný obraz.

Pokud chcete nahradit džíny, které vás obtěžují, ale nevíte, co jsou pro tento účel ideální. Tento model kalhot je již dlouho uznáván módními odborníky. S tím, co je spojit a co představují, již víte. Neměli byste se bát experimentovat, ztělesnit své nejdivočejší nápady a fantazie, protože to je to, jak se dělají mistrovská díla módního průmyslu.