Nejoblíbenější střediska v Turecku pro dovolenou v létě 2019

Obsah:

 1. Dovolená v Turecku v létě 2019 na „all inclusive“
 2. Kemer
 3. Alanya
 4. Antalya
 5. Belek
 6. Strana

Navzdory popularitě prázdnin v Turecku je postoj k této zemi stále nejednoznačný. Někdo považuje tento směr za příliš nudný a banální, zatímco jiní se vracejí se zásobou znalostí a emocí. Střediska v Turecku však patří k nejnavštěvovanějším na světě. Proto nyní nabízíme, abychom v každém z nich zvážili rysy odpočinku.

Dovolená v Turecku v létě 2019 na „all inclusive“

Snad nejoblíbenější rekreační volbou v Turecku je systém „all inclusive“. To je skvělé řešení pro ty, kteří si chtějí užít zbytek a nedělat si nic. Zástupci touroperátora se postarali o všechno předem.

Kromě toho, s včasnou rezervací, turisté mohou snadno dostat jízdenku do luxusního bytu na pláži za poměrně nízkou cenu. Totéž platí pro horké obchody. Na základě osobních preferencí můžete jít na různé pláže tohoto typu, navštívit známé památky. Ceny zájezdů se mohou lišit v závislosti na zvoleném měsíci a cenách hotelů. Obecně lze říci, že si můžete vybrat vhodnou prohlídku pro jakoukoli peněženku.

Kemer

Každoročně neuvěřitelná krása Kemeru dostává tisíce turistů. Taková popularita přišla do tohoto střediska z nějakého důvodu. Úžasné, jedinečné mikroklima činí vzduch obzvláště čistým a užitečným. Všechno, protožena jedné straně je resort obklopen mořským pobřežím a na druhé straně horami a hustými lesy.

Pokud jde o ceny, jsou v Kemeru poměrně mírné. Při výběru hotelu stojí za to začít z vlastních preferencí. Ve středisku jsou tradičně rozděleny do dvou částí: pro relaxační dovolenou mimo město, stejně jako mládež v pěší vzdálenosti od noční zábavy. Nejoblíbenější možnosti pro dva, s ohledem na let:

 • Ares 3 * od 37,600 rub.
 • Anita Venus Beach Hotel 4 * od 40,700 rub.
 • TUI Fun & Sun Club Di Finica 5 * od 71200 rub.

Jednou z hlavních atrakcí města je ulice Liman, na které jsou soustředěny různé prodejny, bary a restaurace. Zvláště populární v Kemeru, jízda na čtyřkolce a jeep safari. Konec konců, horský terén k tomu vytváří ideální podmínky. Doporučujeme také potápění u okresu Tekirova.

Alanya

Na rozdíl od předchozí verze je Alanya považována za ideální středisko pro každého turistu. Fanoušci outdoorových aktivit sem většinou přicházejí, aby získali extrémní emoce z extrémních vodních sportů. Ti, kteří jsou přitahováni stranou, nenajdou spoustu různých klubů, barů a diskoték. A samozřejmě krásné písečné pláže s čistou vodou - ideální pro páry s dětmi.

Pokud jde o náklady na prohlídky, Alanya je považována za jeden z nejrozpočtových středisek v celém Turecku. To je částečně kvůli vzdálenosti od letiště. Navíc hodnězáleží na blízkosti moře, stejně jako na počtu hvězdiček hotelu. Nejoblíbenější možnosti ubytování pro dva:

\ t
 • Hotel Kleopatra Alis 3 * od 34 400 rub.
 • Euphoria Bella Mare 4 * od 42 600 rub.
 • Resort Premium 5 * od 72000 rub.

Ti, kteří raději nesedí, ale prozkoumají okolí, by měli navštívit místní zajímavosti. Mezi nimi jsou věže, mešity, pevnosti a mnoho dalšího. Obzvláště oblíbené jsou jeskyně Alanya s podzemními jezery.

Antalya

Turisté, kteří nechtějí trávit příliš mnoho času na silnici, často vybírají Antalyu. Toto středisko je nejvíce blízko k letišti. Neuvěřitelně čistý písek, čistá mořská voda, vodní parky, restaurace a diskotéky jsou jen malou částí toho, co vás čeká na dovolené.

Náklady na cestu do Antalye nejsou příliš vysoké, což je dobrá zpráva pro turisty. Hodně záleží na měsíci a kategorii hotelu:

 • Hotel Prima 3 * od 38 100 RUR
 • Santa Marina 4 * od 44200 rub.
 • Laren Family Hotel & Spa 5 * od 69200 rub.

Ceny jsou pro dva osoby s přihlédnutím k letu.

Ti, kteří dávají přednost prohlídkám dovolené Antalya, se jim budou líbit. Jděte prozkoumat zříceniny starobylých měst Perge a Aspendos a také určitě navštivte Demre s tajemnými hrobkami Lycian. Ti, kteří chtějí získat adrenalin, by měli určitě jít potápění a rafting, stejně jako jít na jeep safari.

Belek

Milovník luxusní dovolené rozhodně stojí za to, aby byl mladý, ale rychlýrozvojové město Belek. Nejdražší hotely, golfové centrum mezinárodní třídy - to je jen malá část toho, co vás čeká v tomto středisku.

Možná, že hlavní pýchou resortu jsou luxusní hotely s obrovským soukromým územím, bazény, pláže a mnoho dalšího. Samozřejmě, že náklady na takovou dovolenou může být prostě fantastické. Ale ujistěte se, že budete s touto úrovní komfortu nadšeni. Přibližné ceny v Belek:

 • Sarp Hotel Kadriye 3 * od 45100 rub.
 • Sarp Hotels Belek 4 * od 68800 rub.
 • Siam Elegance Hotel & Spa 5 * od 87400 rub.

Strana

Jeden z nejvhodnějších letovisek pro plážové dovolené Side láká stále více turistů. Krásné pláže jsou ideální, aby všechny problémy za sebou a vychutnat si krásný výhled. Nenechte se nudit a milenci prozkoumat památky. Protože město bylo založeno starověkými Řeky, od té doby mnoho důkazů o jejich pobytu bylo zachováno. Mezi nimi jsou amfiteátr, fragmenty zdí, chrámy, lázně a mnoho dalšího.

Životní náklady v Side závisí na lokalitě. Rozpočet cestující by měli vybrat hotel na mysu, v historické oblasti, nebo dostatečně daleko od pláží. Ti, kteří se zajímají o úroveň služeb, si mohou na pláži bezpečně vybrat pěthvězdičkové hotely. Mezi nejoblíbenější možnosti pro dva:

 • Letní růže 3 * od 34 100 rub.
 • Hotel Side Aurora 4 * od 42000 rub.
 • Side Crown Palace 5 * od 76500 rub.

Turecko je úžasná země, kterou budou mít všichni rádituristovi. Je vybrána nejen pro dovolenou s dětmi nebo noční život v klubech, ale i pro outdoorové aktivity, studující historické památky.