Nejzajímavější možnosti pro obchodní manikúru šelak v roce 2018

Psychologové varují, že nedostatek dobře udržovaných rukou s manikúrou vede k nejistotě, a jak víte, toto je nebezpečný nepřítel pohody. Nízké sebevědomí ztěžuje dosažení úspěchu ve všech oblastech života. Samozřejmě, že nám je od přírody dána ostýchavost nebo sebejistota, ale lze provést určité úpravy: postarejte se nejen o svůj šatník, ale také o manikúru s pomocí odolného šelaku. Mimochodem, šelak není přesně název krytu nehtu. Je to jen, že americká společnost CND uvolnila gelový polštář už dávno pod názvem Shellac, který velmi rychle získal popularitu a od té doby se všechny ostatní gelové leštidla běžně nazývají šelakem.

Loga značek pro obchodní manikúru s šelakem

Existují případy, kdy vedení vyžaduje obchodní manikúru ve značkových barvách nebo logo společnosti samotné od svých podřízených. Módní trend v podobě manikúry s logy slavných značek získává na popularitě, což dokazují živé příklady nejtypičtějších módních návrhářů z INSTAGRAMU.

Částečná manikúra s šelakem: barvená kutikula pro obchodní image

Holé nehty s jasnou kůžičkou v barvě - již se stávají hitem roku 2018 v uměleckém světě nehtů. Mnozí designéři na veletrzích ukázali tak neobvyklou manikúru. Samozřejmě, v každodenním pracovním životě je nepravděpodobné, že by se dlouho zdržoval, ale určitě to zapůsobíkolegy.

Hymnus Red: Kompromisní verze obchodní manikúry s šelakem

Prakticky žádné osoby, které nemají rádi červenou barvu. I když si myslíte, že francouzská manikúra je pro vás nejlepší v práci v pastelových odstínech nebo v pastelových odstínech, den X stále přichází, když chcete zákazy a tradice nekontrolovatelně porušit. Již dávno, slavný návrhář Valentino Garavani z nejslavnější značky "VALENTINO" řekl, že "červená barva léčí z deprese a zoufalství". Vyzkoušejte velkolepou červenou manikúru s šelakem a vytvořte tak obchodní image. Možná je to nejlepší způsob, jak se zbavit blues? Koneckonců, červená manikúra s šelakem dokonale zapadne do již zavedeného obrazu a bude skvělým doplňkem k obleku. A pokud jste stále tak konzervativní, a nemůžete si dovolit pevnou červenou manikúru s šelakem, pak existuje cesta ven: vyberte pouze jeden hřebík nebo použijte navrhovanou francouzskou manikúru s červenými odstíny.

Trend 2018 - obchodní manikúra v technice minimalismu

Shellac, navzdory své praktičnosti, vyžaduje od mistra velkou pozornost a taktiku. Novici mistři pracují s šelakem, můžete praxi podnikání manikúra v minimalistickém stylu. Velmi dlouhá doba v obchodní manikúre s dlaní šelaku byla obsazena sítí v podobě linií různé tloušťky. Pak tento návrh ustoupilmalé květy. A dnes relevantní minimalistické tisky v podobě jednotlivých bodů, pruhů a dalších jednoduchých postav. Technicky provedený minimalismus ve formě grafických abstrakcí, ptáků nebo květin na nahé bázi je trendem roku 2018 ve světě obchodní manikúry.

Metallic: kreativní verze 2018 pro kancelář nail art

Použití zrcadlového šelaku na nehty vytváří ohromující efekt. Na první pohled by někdo mohl říci, že taková manikúra není v práci přípustná, ale v roce 2018 návrháři doporučují vyhnout se standardům a stereotypům. Samozřejmě, nejoblíbenější obchodní manikúra s šelakem mezi obchodní žena je pevná a vhodná pro kancelář oblečení. Perleťový monochromatický kovový povlak splňuje toto kritérium. Taková obchodní manikúra s kovovým efektem je vhodná pro odvážnou, účelnou ženu.

Francouzská kancelářská manikúra s šelakem

Existuje poměrně málo variant francouzské manikúry s šelakem. Dokonale zapadá do standardních požadavků kancelářského stylu. Velmi často, obchodní ženy praktikují nahé nebo béžové odstíny, když vytvářejí obchodní manikúru s šelakem, protože kvůli své hektické aktivitě a neustálému zaměstnávání nemohou v žádném okamžiku přerušit a utéct do salonu pro manikúru a čipy a škrábance na přírodních barvách jsou méně jen znatelné. Ale v roce 2018 se francouzská manikúra pro podnikatelský sektor stala jasnouodstíny.

Australská manikúra - nová péče o obchodní ženy ruce

V módním světě nehtových umění existují zvláštní zákony, které se mění každou sezónu. V roce 2018 je velmi populární australská manikúra, která eliminuje použití vody během procedury. Kůžička je odstraněna speciálním souborem z japonského brusiva, který nejen odstraňuje mrtvé a zbytečné buňky z kvality, ale také významně zlepšuje krevní oběh. Po australské manikúru, nehty rostou "skoky a hranice."

Vlastnosti použití šelaku při vytváření obchodní manikúry

Nejlepší kryt na nehty pro moderní manikúru je šelak. Ve vzhledu se neliší od běžné láhve laku, ale ve složení jsou zcela odlišné. A technika práce je výrazně odlišná. Shellac se aplikuje na základní vrstvu lepivou vrstvou a pak se fixuje povrchovou úpravou. Každá vrstva se navíc suší ve speciální lampě od 30 sekund do 5 minut, v závislosti na konzistenci a barvě šelaku. Například černé a bílé šelaky jsou nejškodlivější a nejnáročnější.

Top 7 nejlepších profesionálních leštících gelů při vytváření obchodní manikúry - 2018

 1. SHELLAC od americké společnosti CND je považován za nejlepší profesionální leštící gel.
 2. Vynikající lak v poměru „rozumná cena = dokonalá kvalita“ je - GELCOLOR od německé firmy OPI.
 3. Nejškodlivějšígelový polštář rozpoznaný společností GELISH z kalifornské společnosti HAND & amp; NAIL HARMONY.
 4. Mistři nováčků se ideálně hodí pro kaučukový gel z průměrné cenové kategorie KODI PROFESSIONAL.
 5. LAQUE RUNAIL - poměrně kvalitní a rozpočtová verze gelového laku
 6. Gelový lak PROFESSIONAL NAIL BOUTIQUE zaručuje nejodolnější nátěr pro obchodní manikúru.
 7. CANNI gel polish je kvalitní výrobek na populární AliExpress.

Kritikříká:

Psychologové varují, že nedostatek dobře udržovaných rukou s manikúrou vede k nejistotě, a jak víte, jedná se o nebezpečného nepřítele pohody. Nízké sebevědomí ztěžuje dosažení úspěchu ve všech oblastech života. Samozřejmě, že nám je od přírody dána ostýchavost nebo sebejistota, ale lze provést určité úpravy: postarejte se nejen o svůj šatník, ale také o manikúru s pomocí odolného šelaku. Mimochodem, šelak není přesně název krytu nehtu. Je to jen, že americká společnost CND uvolnila gelový polštář už dávno pod názvem Shellac, který velmi rychle získal popularitu a od té doby se všechny ostatní gelové leštidla běžně nazývají šelakem.

Loga značky na obchodní manikúru s šelakem

Existují případy, kdy vedení vyžaduje obchodní manikúru od svých žen podřízených ve značkových barvách nebo s logem samotné společnosti. A módní trend ve formě manikúrypopularity získávají loga známých značek, což dokazují živé příklady nejtypičtějších módy z INSTAGRAMU.

Částečná manikúra s šelakem: malovaná kutikula pro obchodní image

Holé nehty se zářivou kůžičkou v barvě - již se staly hitem ve světě nehtů v roce 2018. Mnozí designéři na veletrzích ukázali tak neobvyklou manikúru. Samozřejmě, že v každodenním pracovním životě je nepravděpodobné, že by se dlouho zdržovala, ale určitě zapůsobí na její kolegy.

Hymnus Red: Kompromisní varianty obchodní manikúry s šelakem

Prakticky žádný člověk, který by neměl rád červenou barvu. I když si myslíte, že francouzská manikúra je pro vás nejlepší v práci v pastelových odstínech nebo v pastelových odstínech, den X stále přichází, když chcete zákazy a tradice nekontrolovatelně porušit. Již dávno, slavný návrhář Valentino Garavani z nejslavnější značky "VALENTINO" řekl, že "červená barva léčí z deprese a zoufalství". Vyzkoušejte velkolepou červenou manikúru s šelakem a vytvořte tak obchodní image. Možná je to nejlepší způsob, jak se zbavit blues? Koneckonců, červená manikúra s šelakem dokonale zapadne do již zavedeného obrazu a bude skvělým doplňkem k obleku. A pokud jste stále tak konzervativní, a nemůžete si dovolit pevnou červenou manikúru s šelakem, pak je tu cesta ven: vyberte pouze jeden hřebík nebo použijte navrhované.Možnosti francouzské manikúry s červenými odstíny.

Trend 2018 - obchodní manikúra v technice minimalismu

Šellac, navzdory své praktičnosti, vyžaduje od mistra velkou pozornost a taktiku. Novici mistři pracují s šelakem, můžete praktikovat obchodní manikúru v minimalistickém stylu. Velmi dlouhá doba v obchodní manikúre s dlaní šelaku byla obsazena sítí v podobě linií různé tloušťky. Pak tento design ustoupil malým květům. A dnes relevantní minimalistické tisky v podobě jednotlivých bodů, pruhů a dalších jednoduchých postav. Technicky provedený minimalismus ve formě grafických abstrakcí, ptáků nebo květin na nahé bázi je trendem roku 2018 ve světě obchodní manikúry.

Metallic: kreativní verze z roku 2018 pro kancelář nail art

Nanesení zrcadla šelaku na nehty vytváří ohromující efekt. Na první pohled by někdo mohl říci, že taková manikúra není v práci přípustná, ale v roce 2018 návrháři doporučují vyhnout se standardům a stereotypům. Samozřejmě, nejoblíbenější obchodní manikúra s šelakem mezi obchodní žena je pevná a vhodná pro kancelář oblečení. Perleťový monochromatický kovový povlak splňuje toto kritérium. Taková obchodní manikúra s kovovým efektem je vhodná pro odvážnou, účelnou ženu.

Francouzská kancelářská manikúra s šelakem

Existuje poměrně málo variant francouzské manikúry s šelakem. Dokonale zapadá do standardních požadavků kancelářského stylu. Velmi často, obchodní ženy praktikují nahé nebo béžové odstíny, když vytvářejí obchodní manikúru s šelakem, protože kvůli své hektické aktivitě a neustálému zaměstnávání nemohou v žádném okamžiku přerušit a utéct do salonu pro manikúru a čipy a škrábance na přírodních barvách jsou méně jen znatelné. Ale v roce 2018 je také povolena francouzská manikúra pro podnikatelskou sféru, vyrobená v jasných barvách.

australská manikúra - nová péče o ruce ženy

V módním světě nehtových umění existují zvláštní zákony, které se mění každou sezónu. V roce 2018 je velmi populární australská manikúra, která eliminuje použití vody během procedury. Kůžička je odstraněna speciálním souborem z japonského brusiva, který nejen odstraňuje mrtvé a zbytečné buňky z kvality, ale také významně zlepšuje krevní oběh. Po australské manikúru, nehty rostou "skoky a hranice."

Vlastnosti použití šelaku při vytváření obchodní manikúry

Nejlepší kryt na nehty pro moderní manikúru je šelak. Ve vzhledu se neliší od běžné láhve laku, ale ve složení jsou zcela odlišné. A technika práce je výrazně odlišná. Shellac se aplikuje na základní nátěrlepkavá vrstva a pak fixovaná povrchovou úpravou. Každá vrstva se navíc suší ve speciální lampě od 30 sekund do 5 minut, v závislosti na konzistenci a barvě šelaku. Například černé a bílé šelaky jsou nejškodlivější a nejnáročnější.

Top 7 nejlepších profesionálních leštících gelů pro vytvoření obchodní manikúry - 2018

 1. SHELLAC od americké společnosti CND je považován za nejlepší profesionální leštící gel.
 2. Vynikající lak v poměru "dostupná cena = dokonalá kvalita" je - GELCOLOR od německé firmy OPI.
 3. GELISH z kalifornské společnosti HAND & je uznáván jako nejškodlivější gelový lesk. NAIL HARMONY.
 4. Mistři nováčků se ideálně hodí pro kaučukový gel z průměrné cenové kategorie KODI PROFESSIONAL.
 5. LAQUE RUNAIL - poměrně kvalitní a cenově dostupná verze gelového laku
 6. PROFESSIONAL NAIL BOUTIQUE Gel polský zaručuje nejodolnější nátěr pro obchodní manikúru.
 7. CANNI gel polish je kvalitní výrobek na populární AliExpress.

Kritikříká: