Nezapomenutelná letní dovolená - 2018 v Řecku

Řecko je fantastické pláže, ohromující přírodní výhledy, dochované historické památky do naší doby. To vše stojí za to vidět v létě 2018. Zveme vás k setkání s nejlepšími resorty v Řecku v roce 2018.

Peloponés

Pokladnicí historických památek, starobylých měst a nádherných řeckých pláží je Peloponés. Tento poloostrov je prostě obrovský. Zde jsou legendární města: Mycenae, Sparta, Epidaurus, Olympia. Odpočinek v Peloponésu je pestrý a nasycený nejen v létě, ale iv zimě. Zde je Řecko odhaleno na druhé straně, ale nevylučuje pohostinnost, vynikající kuchyni a čisté pláže. Fotografie ukazuje jen malou část krásy, kterou můžete vidět v létě 2018 v Řecku na Peloponésu.

Chalkidiki

Slavné letovisko Chalkidiki je známé pro nejčistší pláže. Dokonce i Řekové sami toto místo nazývají nejlepším místem k odpočinku v Řecku. Svatá Hora Athos je celý klášterní stát a Kassandra a Sithonia nabízejí turistům prvotřídní rekreaci v létě 2018. Rezortní vesnice nabízejí zábavu pro všechny chutě a zajímavé výlety do historických památek dělají z Halkidiki ještě atraktivnější. Tato oblast se navíc nachází hodinu od letiště.

Pelion

Okres Pelion je fascinující svou přírodní krásou a šarmem. Tento poloostrov se stejným pohořím se nachází v samém centrupevninské Řecko. Místní říkají, že zde žili mýtičtí kentaury. V oblasti Pelion není žádný masový příliv turistů. To je vyhrazené místo a neuvěřitelně krásné. Pláže v této oblasti jsou plné pro každý vkus: písčité as různými oblázky. Pokud je váš úkol v létě roku 2018 opravdu zlomem od shonu města, pak se určitě vydejte do čtvrti Pelion. Ubytování v areálu najdete v domech na horách. Infrastruktura je rozvíjena. Kostely vedle hostinců. Kuchyně v regionu je vynikající. To stojí jen maso z trouby nebo na rožni! Z kotviště města Volos se můžete vydat na prohlídku ostrovů severních Sporád. A legendární vlak, který se v horách pohybuje více než stoletím, potěší turisty s úchvatným výhledem na Řecko.

Epirus

V létě 2018 se krásné moře, tradiční řecké vesnice a svěží zeleň setkají s turisty v nejkrásnějším řeckém Řecku na pevnině. Vysoké hory s hustou korunou a krásnými plážemi Jónského moře dobyjí srdce turistů. Památné místo v Epirus je kaňon Vikos. To je nejhlubší kaňon na světě. Území Epirusu je pozoruhodné množstvím starých obloukových mostů z cihel. V hlavním městě Epirusu, městě Ioannina, se nachází okouzlující historické sídlo, neuvěřitelně krásný kostel. Každou sezónu zde odpočívají tisíce studentů. Podle vysokých odhadů turistů a recenzí jsou všechna přímořská letoviska známá čistými plážemi, uvolněnou atmosférou, tavernami, pohodlnými hotely.pro rodinnou dovolenou.

Kavala

Kavala je nejkrásnější město v Řecku. Zde jsou byzantská pevnost, starobylý akvadukt. Kromě architektonických památek, v Kavale jsou nákupní centra, kavárny, restaurace, bazary. Neexistuje žádný nudný, protože ve městě samotném a okolí je mnoho pláží s modrou vlajkou pro čistotu a pohodlí. Kavala - nejlepší možnost pro rodinnou dovolenou v létě - 2018. Je to módní dostat se do Kavaly za dvě hodiny z letiště v Soluni nebo přímým letem z Moskvy.

Atika

Legendární Atika je považována za srdce Řecka. To trvá jeho počáteční stát a právo. V této části je hlavní město Řecka - město Athény. Pláž Attica velký výběr. Mezi nimi jsou placené i bezplatné. Na placených plážích vám bude nabídnuto vybavení a zábava. Odpočívejte v Attice a nezapomeňte se ponořit do léčivých vod termálního jezera Vuliagmeni. Spojení zábavné dovolené na pláži a seznámení se s historickými památkami je možné pouze v Attice. Hotely v Attice - pro každý vkus: od pěti hvězd až po ekonomické možnosti. Jízda na výletech z této oblasti je velmi pohodlná. Když jste byli alespoň jednou v Attice, budete milovat tato nebeská místa navždy.

Pieria

Pieria je rodištěm olympijských bohů. Celá oblast Pieria je plná mýtů a legend starověkého Řecka. Vodní plocha Egejského moře je považována za nejčistší na světě. Široké pobřeží je poseté rozptylem zlatého písku. Zstřediska Pieria se snadno dostanou do slavného nového divu světa - klášterů Meteora. Vzduch v okolí je tak hojný, že přitahuje turisty z celého světa. Příznivci horolezectví ocení horské stezky.

Letní prázdniny v Řecku: ceny a neobvyklé možnosti úspory peněz

\ t

Letenku do agentury v Řecku je možné koupit v létě 2018 za cenu 2500 USD za den, ale nákup all-inclusive zájezdů je minulostí. Většina rekreantů si vybírá aktivnější rekreační formát, který není vázán na místo pobytu. Můžete naplánovat celou dovolenou. Nejdříve musíte rezervovat vstupenky a čím dříve to uděláte, tím více ušetříte. Mimochodem, cestování autem je mnohem úspornější než cestování letadlem. Ubytování je možné rezervovat také přes internet, kde není nutné si vybrat luxusní hotel, jíst k odpočinku a nehodnotit opravu pokoje. Je to docela přijatelné najít pokoj za $ 30-40 za den. Ekonomičtější najít byt na místě pro výměnu bydlení a žít v Řecku zdarma. Ale zavazuje vás, abyste pronajímatele pronajali do jeho domu, když přijde k odpočinku ve vašem regionu.

Počasí v Řecku v létě 2018

S cílem zjistit informace o počasí v Řecku si cestující mohou prohlédnout všechny informace o oficiálních internetových stránkách o počasí. Ale v kostce stojí za povšimnutí, že počasí v Řecku je úžasné. Teplo se přenáší velmi snadno. Podnebí země je vzhledem ke své zeměpisné poloze zcela mimořádné.

Obecně platí, že letní prázdniny v Řecku lze číst donekonečna. Ráj, ponořený do olivových hájů a načechraných borovic, bez nadsázky, může být považován za nejlepší místo k odpočinku těla a duše.