Nové informace o módních tkaninách v roce 2018

Řada módních tkanin v roce 2018 je velmi různorodá. Přední designéři nabízejí vše od hrubého lnu až po vzdušný šifon.

Cool tkanina pro horké léto: elegance, měkkost a praktičnost

Soutěžící se objevil v zimní vlně: cool vul - čistá vlna speciální kvality, ve které není ani v letním horku horká. Je to snadné, protože váží jen velmi málo. Je hygroskopický, protože přes nejmenší strukturální kapiláry zabere přebytečnou vlhkost, která naopak vydává v suchém vzduchu. Je to velmi praktické, protože záhyby a záhyby mizí ve vlhkém vzduchu. Tak, cool vul - to je vlna na léto, s nádechem nedbalosti, elegantní, s volně tekoucími záhyby, překvapivě univerzální. Z toho můžete šít cokoliv! Existuje mnoho druhů Kul vul. Podrobněji se o nich staráme.

Etamin

Etamin je jemná prolamovaná tkanina. Oblečení z etanolu je elegantní a módní, ale tento materiál není vhodný pro všechny styly.

Muslin

Muslin je obvykle polstrovaná, nedrcující a praktická tkanina. Jedná se o klasický materiál, ideální pro dámské oblečení.

Poplin

Poplin je velmi měkká tkanina. Sestavy a šaty z poplínu se vyznačují jednoduchým, ale sofistikovaným designem.

Tual

Tual je lehká, plynulá tkanina, ideální pro šití halenek a šatů.

Tropical

Lehká, prodyšná, zcela nepoškozená tkanina. Tropické produkty se velmi snadno ošetřují.

Gabardine

Lepší než tkanina pro sportovní oblečení, než gabardine, kterou nenajdete.

Serge

Netékající materiál s diagonální strukturou se nazývá Serge. Obleky serge, vyrobené v nenápadných tónech - černé, šedé, béžové, jsou poměrně velkolepé.

Vlněný satén

Měkká tkanina s hedvábným leskem je často používána světovými designéry při vytváření módních věcí pro dámské šatní skříně. Vlněné saténové šaty a sukně jsou nápadné.

Krep

Tekoucí krepová tkanina je krepová. Vypadá skvěle na kontrast černé a bílé nebo tmavě modré s bílou.

Lehké oblíbené položky: satén a hedvábí

Saténové a hedvábné tkaniny rozpoznává každá žena po celém světě pro nepřenosnou texturu. Po mnoho desetiletí byly vyrobeny kvalitní šaty, sukně, kalhoty a halenky. Jedná se o materiály, které udržují normální tělesnou teplotu, ale přesto umožňují průchod vzduchu.

Velvet - tkanina číslo 1 v roce 2018

Velvet materiály stále zůstávají na vrcholu pódia. A to je oprávněné, protože díky sametové textuře jsou vytvořeny exkluzivní dámské výrobky: šaty, šaty, boty. Velvet - šlechtická tkanina pro bohaté dámy.

Různé styly - různé tkaniny

Zejména pro vásPřipravili jsme zajímavou kolekci fotografií, abychom si vybrali správnou tkaninu pro určitý styl.

Rockový styl

Lesklé látky, přírodní kůže a umělá kožešina v nejodvážnějších kombinacích vám nedovolí ztratit se v davu na hlučném večeru nebo na koncertě v klubu.

A la Mexico

Nejzábavnějším stylem roku 2018 je bavlna, len a přírodní kůže. Kontrastní kombinace černých, červených, žlutých a fialových odstínů, výrazná kombinace planoucích barev a složitých lidových kreseb je prostě úžasná! Téma mexické dominují tóny země, často v kombinaci s černou a bílou. Moderní modely jsou vyrobeny z lněné a bavlněné tkaniny, imitující domácí, semišové a zdobené copem a výšivkou.

Pastel

Měkká pšenice, jantar, tlumená zelená a barva javorového listu - pro emficky ženské modely. Tkaniny jsou jemné, plynulé, například viskóza a transparentní - šifon, organza, georgette.

Móda vzdálených 30s: bluesový styl

Jak přísná je vzdálená móda od 30. let, můžete se podívat na příklad poslední módní přehlídky v poněkud ponurých tónech v kontrastní kombinaci se slonovinou a čistě bílou. Tato závažnost je zdůrazněna omezenými materiály: bavlna, vlna, rep, krep, gabardin, smíšený s viskózou monofonní nebo v melanžovém vzoru šedé, pevné a vínové.

Příroda

Přirozený ekologický styl dává přednost bavlně, lnu a hedvábí v přírodních barvách: slonovina, hrubé prádlo, konopí. Zajímavá série sportovních modelů vydávaných mnoha vysokými módními domy ve sbírkách - 2018.

Námořní styl

Nová agenda modro-bílého tématu s pruhy, buňkami a hráškem je opět na pořadu jednání. Nové linie střihu a zajímavá výzdoba zvýšily mořský styl až na hřeben módní vlny. Při šití výrobků používaly téměř všechny látky: vlnu a prádlo, hedvábí a viskózu.

Styl Venuše

Jemná elegance ve stylu Venuše je jako práškový pastel šifonu, závoj, hedvábí a poplín.

Dynamický styl

Podle jména se styl "reproduktor" objevuje v elastickém a úpletu. Tón zde udává oslňující barvy v černé a modré barvě.

Charakteristickým rysem roku 2018 není kontrarevoluce, ale důsledné pokračování zimních módních trendů. Se siluetou ve tvaru písmene A s úzkými šikmými rameny a širokým dolním letadlem, rovnou siluetou ve tvaru písmene H, představovanou módními tunikami a volnými sukněmi, kalhotami a siluetou ve tvaru X, jemně zdůrazňující pas. Každý styl si zaslouží osobní kontakt díky určitým barvám a tkaninám.

Chytře prezentovaná jednoduchost a přirozenost je znakem myšlenek západoněmeckých designérů. Francouzštinamódní návrháři směle a hravě interpretují ženský styl. Šťavnaté barvy a módní tkaniny - tajemství účinnosti sbírek. A Italové mají klasiku s twistem - to je dar z nebes. Přísné blejzry překvapí kombinací tkanin, módní pullovery zaujmou půvabem čar a stylové šaty, kombinované s krajkovými tkaninami, prostě potěší. A to vše přitahuje oko zářivými barvami, exotickými vzory a světlými dekorativními prvky.