Nové nápady pro módní manikúru v roce 2018

Po analýze nejnovějších módních trendů si můžete snadno a krásně udělat krásnou manikúru. Dobře udržované ruce byly vždy populární. Zajímavá řešení, která můžeme v této sezóně nabídnout, dokonale zvýrazňují ženskou krásu a osobnost.

Nové nápady na manikúru pro ostré nehty

Hlavní novinkou letního období je dlouho zapomenuté, ale dlouhé a ostré nehty, které se stávají relevantní. To není v každodenním zmatku příliš praktické a pohodlné, ale v klubu vás oddělí od zbytku mas a dají vám svou chuť. Není nutné trávit mnoho času a úsilí na pěstování nehtů, protože můžete snadno nakupovat a používat falešné nehty.

Nové myšlenky na odstíny drahých kovů na manikúru

V letní sezóně 2018 získaly zvláštní oblibu odstíny drahých kovů: stříbra a zlata. Tyto odstíny jsou vhodné pro jakýkoliv tvar a délku nehtů. Pokud se však obáváte zvýšené pozornosti vůči vaší osobě, je lepší nechat si nehty v odstínech drahých kovů. Mistři z elitních kosmetických salonů doporučují malovat nehty v několika vrstvách, dosáhnout chromové manikúry, nebo udělat pár tahů.

Letní sezóna manikúry 2018

Nová sezóna nám přinese mnoho nových produktů, z nichž některé již dokázaly zaujmout mnoho žen. Velmi zajímavé a kreativní vzhled chaotické kresby na nehty dámy. Jejichumístění nehraje žádný rozdíl, to vše závisí na tom, jak vidí mistra nebo sebe. Lepší jsou všechny chaotické vzory na průhledném povlaku. Mnoho spravedlivějšího pohlaví má sklon rozhodnout se pro jemnou paletu barev. Béžové odstíny a čiré laky jsou stále populárnější. Manikúra používající tyto tóny vypadá ženšenější a sofistikovanější. Kromě toho je tato manikúra dostatečně jednoduchá na výběr oblečení, protože odstíny jsou univerzální a dokonale doplňují jakýkoliv obraz;

Variace nových myšlenek francouzské a měsíční manikúry

Francouzská manikúra - klasika v nehtovém průmyslu. Bílý lak na nehty tipy vypadají skvěle na průhledném pozadí. Více odvážných dívek může hrát s barvami, v nichž malovat hlavní hřebík nebo jeho tip, takové experimenty, aby vaše manikúra více nápadné a originální. Lunární manikúra se nevzdá svého vedení ani naopak, v roce 2018 se stane ještě populárnější. Stylisté nám nabídli spoustu neuvěřitelných nápadů, které prakticky každá žena módy může realizovat: může to být trojúhelníková díra nebo díra natřená ve dvou odstínech najednou a hlavní hřebík je zdoben korálky.

Nové nápady pro texturovanou manikúru

Čím neobvyklejší a kreativnější bude vaše manikúra, tím lépe. Další novinkou v letní sezóně bude texturovaná manikúra. Hrubého povrchu lze dosáhnout použitím texturlak. Design si vyberte podle svého uvážení, v tomto ohledu neexistují žádná omezení, zejména počet drahokamů a krystalů. Monochromatický povlak nebo jednoduché vzory budou vypadat velmi atraktivní.

Několik nápadů pro zábavný design nehtů: nové položky v roce 2018

Velmi nečekané a nestandardní řešení pro manikúru - nápisy na nehtech. Slova mohou být psána s významem, nebo prostě rozptýlené dopisy na nehtech nebo kousky frází. Takové pokrytí nepochybně přitáhne pozornost ostatních. Odborníci na manikúru navrhli, aby se dívky zaměřily na několik prvků najednou ve svém vzhledu, konkrétně na nehty a oči. Pro správné fungování této metody musíte použít stejné odstíny, takže vytvoříte neobvyklý obraz, který bude pravděpodobně vaše přítelkyně chtít zkusit. To je skvělá příležitost ukázat svou individualitu, ukázat svou postavu a vyhlásit se ostatním. Docela zajímavý nápad je výběr jednotlivých částí na nehtech. Stylisté jsou žádáni, aby věnovali větší pozornost velkým šperkům ve formě drahých kamenů nebo fragmentů drahých kovů. Zajímavější květinová aranžmá na šedém pozadí může být více rozpočtovou možností. Krásný přechod přechod je velmi zajímavá volba pro skutečné fanoušky módy. Nalévání z jedné barvy do druhé a naopak, co by mohlo být krásnější? V tomto případě je velmi důležité zvolit správný tón, a ne přehánět s jejich počet, 2 barvy by bylo nejlepší volbou.Modelování na nehtech v roce 2018 obecně vypadá úžasně a originálně!

Módní nápady pro manikúru pro dovolenou

Lidé začali ve starověku čerpat myšlenky z přírody, což je dodnes. Manikérka se rozhodla převést celou krásu duhy vlastní cestou a zakryla nehty všemi jasnými odstíny tohoto přírodního zázraku. Existuje mnoho způsobů, jak aplikovat takovou manikúru, ale doporučujeme vám zvážit základní možnosti:

  • aplikovat plný rozsah barev duhy na každý hřebík dívky;
  • gradient;
  • obraz různých barev duhy na všech nehtech.

Taková manikúra je skvělá pro bezstarostnou dovolenou, a pokud se ulice náhle stane zataženou a chladnou, pak budete mít vždy na dosah ruky osobní duhu, která jistě zvedne vaše duchy a pomůže vám duševně být v resortu.

Geometrická manikúra: Nové letní nehtové umění

V nové letní sezóně budou populární jednoduché geometrické tvary, které budou blízké minimalismu. Jeho volba je pokles ve prospěch tenkých linek. Je žádoucí, aby na každý hřebík nebyl umístěn více než jeden geometrický obrazec. K dispozici také s mini-geometrickými tvary. To znamená, že na povrchu celého nehtu můžete náhodně uspořádat spoustu malých geometrických tvarů a bude to vypadat docela zajímavě.

Jedna z nejlepších možnostíLetní manikúra je neonová manikúra. V létě přicházejí v módě šťavnaté odstíny, které dokáží skutečně doplnit váš letní vzhled a každý den zvednout náladu. Stylisté nabízejí neonovou manikúru v kyselých odstínech s ozdobnými prvky a zároveň můžete kombinovat několik barev na nehtech najednou. Návrhy by měly být vybrány z následujícího seznamu: složení květin, texturovaná manikúra, gradient, geometrie a francouzština.

V létě roku 2018 bude matná manikúra vypadat elegantně a sofistikovaně. Stylisté nabízejí, aby vaše nehty semiš nebo sametový vzhled pomocí speciálních laků. S vzory a dekorativní prvky by měly být zpracovávány opatrně, by měly být výkresy diskrétní a skromné, a dekorační prvky jsou reprezentovány pouze kamínky nebo jiskry.