Nový dámský kožich na podzim-zima 2018-2019

Kožešina z ovčí kůže je všestranný a teplý svrchní oděv, který je u dívek tak populární, že má lisované luxusní kožichy, pohodlné bundy a kabáty. Mnoho moderních žen považuje kožich za nejpraktičtější věc s mnoha výhodami. Je pohodlný a hlavně stylový. Nová sezóna splňuje všechny mezinárodní módní standardy.

Dámské kabáty podzim-zima 2018-2019: módní trendy

Je těžké tomu uvěřit, ale v sedmdesátých letech minulého století zmizel móda pro kožichy. Naštěstí pro nás dnes je tento typ oblečení opět na vrcholu módy Olympus.

Populární materiály

Návrháři hýčkají módy s různými modely a styly. Moderní móda pro ovčí kožešinu prakticky nemá nic společného s klasickým stylem ovčí kůže as nudnými standardními barevnými řešeními. Módní kožich může být vyroben z materiálu nasyceného neonového odstínu, neobvyklého střihu a ozdobeného různými, honosnými ozdobnými prvky, například výšivkou, prolamovanými vložkami nebo aplikací. Pláště z ovčí kůže jsou také v módě. Takový vzhled ovčí kůže je více originální a nasycený. Impregnace dodává pleti pevnost, trvanlivost a omezuje pronikání vlhkosti. Duplikovaná kůže může být přirozená nebo umělá. Volba závisí na osobních preferencích a chuti.

Obojky

Vezměte prosím na vědomí, že v této sezoně kapuce ztratila svou módní pozici, dávala místo masivním kožešinovým límcům. Inv období podzim-zima jsou kožichy s límcem univerzální a lze je kombinovat s různými styly.

Prvky dekoru

Počet trendů zahrnuje dekor, ve formě pásků, které kladou nezbytný důraz na pas a zradí celkový tvar přesýpacích hodin. To také dodává vašemu obrazu sofistikovanost, ženskost a eleganci.

Neobvyklý střih

Věnujte pozornost oblíbeným modelům hybridních bund, kožených bund, kabátů s délkami midi a maxi, luxusních županů a kožichů. Stojí za zmínku, že v této sezoně, módní přehlídky a kožichy z ovčí kůže neopouštějí molo. Jedná se o modely bez upevňovacích prvků, které jsou upevněny na pás s elegantním páskem.

Sportovní styl

\ t

Pro dívky, které milují sportovní styl, móda poskytuje další překvapení. V této sezóně můžete nosit kožené kabáty nejen s botami a botami, ale také se sportovními teniskami, pohodlnými sportovními kalhotami a taškami.

Stylové modely dámských kožichů

Známý zámořský styl nepocházel po boku a na podzim-zima ovčí kůže. Stylové, objemné šaty nejen poskytují svobodu pohybu, ale také dávají pocit útulnosti, tepla a pohodlí. Pro milovníky krátkých kožichů nabízí stylistům modely, jako jsou letci s klopy, zkrácenou verzi kožichů se zipem, stylové asymetrické výrobky z měkké kůže a samozřejmě kožichy z vojenského stylu s velkým límcem.

Krátký ovčí kabát pro ženy

Popularita krátké ovčí kůže se mezi dívkami, které preferují aktivní a živý životní styl, výrazně zvýšila. Zvláště ceněny jsou takové modely kožichů dívek, které tráví spoustu času v dopravě nebo v autě. Módní krátký kožich by měl splňovat následující kritéria:

 • klasické dekorační prvky,
 • pouliční styl nebo armáda;
 • přítomnost límce - transformátoru, který je v této sezoně velmi populární;
 • impregnace horní vrstvy.

Neodcházejte z módy a pásy pod zkrácenými koženými kabáty, elegantními popruhy, uzávěry na okrajích rukávů a límcem. Tlačítka jsou méně a méně častá. Pokud jde o rozsah barev, zvolte černou, bílou, šedou, béžovou, hnědou nebo vínovou. Všechny tyto odstíny jsou v trendu.

ovčí srst střední délky

Průměrná délka letošních stylistů je nejoblíbenější. S ním můžete vytvářet nejživější a nejrůznější snímky. Jsou perfektně kombinovány s kalhotami, hubenou a hubenou hubenou, džíny a pletené oděvy. Také boty nebo boty jakékoliv délky jsou vhodné pro kožich. Pláště ovčí kůže střední délky zdobí zipy a opasky z různých materiálů.

Dlouhé kabáty: současné modely 2018-2019

Sledování módních přehlídek podzimní a zimní sezóny, okamžitě pozoruhodný styl, elegance, univerzálnost a pohodlí jsou dlouhé ovčí kůže. I přes neobvykléstyl, dlouhá ovčí srst - hit sezóny. Pro štíhlé módy, kteří chtějí zdůraznit svou postavu, návrháři prezentují štíhlé styly s jasně definovanou linií ramen. Aktuální modely se vyznačují komplexním řezáním, pečlivým zpracováním drobných detailů. Ozdobou je použit kožešinový lem kolem kapes, rukávů a velkých obojků. Kožešiny z ovčí kůže bez spojovacích prostředků, které jsou jednoduše orány nebo svázány s pásem, získávají velkou popularitu. Vaše obuv se automaticky změní podle vzhledu obuvi.

Kožešiny s kožešinovou výzdobou

\ t

V sezóně 2018–2019 stylisté velkoryse zdobí kabáty z ovčí kůže přírodním kožešinovým lemováním, často existují možnosti bez spojovacích prostředků, ale jednoduše s vůní nebo pásem, který je také považován za prvek původní výzdoby. Neméně populární jsou manžety a samozřejmě i kožešinové prvky v kontrastní barvě.

Kožešiny z ovčí kůže pro podzim-zima 2018-2019: módní barvy

Vzhledem ke skutečným barvám sezóny stojí za povšimnutí, že pro ženy, které milují klasiku, si můžete bezpečně vybrat modely ve svých obvyklých odstínech. Například bohatý černý tón, čokoláda, grafit, červená. Dívky, které vynakládají maximální úsilí, aby přitáhly pozornost, by samozřejmě měly zvolit jasné barvy:

 • modrá;
 • fialová;
 • burgundské;
 • zelená;
 • růžový popel;
 • třešeň;
 • terakota;
 • olivy;
 • pistáciová barva.

Jasné barvy mohouna lemu, límci, kapuci nebo manžetách zdobí kontrastní akcenty.

Vícebarevné modely dámských kožichů

Módní inovace je kombinací kožichů z ovčí kůže s vložkami zcela jiné barvy. Pokud jsou kapsy, pak jen velké a hluboké. S takovými kapsami se nestaráte o chlad a nepotřebujete rukavice ani rukavice. Kontrast barev činí obraz originálním a zajímavým.