Obchodní styl a kancelářská móda 2018: trendy sezóny

,

Svět je již dlouho zvyklý na to, že se několikrát do roka konají reprezentativní výstavy, které přitahují designéry, průmyslníky a obchodníky z celého světa, aby hádali o tématech v nekonečné módní odrůdě, která obléká polovinu světa a vydělá nejméně půl miliardy. . Dolarů samozřejmě. Ale skutečný módní obchod není módní účes. To jsou jen šaty pro každý den, protože nosíme večerní šaty alespoň jednou za čtvrtinu, a máme na sobě dvě nebo tři kalhoty na sezónu. Plus halenky, svetry, bundy, sukně ... Stručně řečeno, běžné oblečení je věčné téma.

Černobílé verze obchodních sad pro ženy

Nejnovější módní přehlídka v obchodním stylu pro rok 2018 ukázala sofistikovanému publiku jeho představu o tom, co to znamená být moderně oblečen v práci dnes a v nadcházejícím roce 2018. Praktičnost, která dává život módním nápadům, se dostává do mistrovských děl obchodních oděvů pro ženy. Je to pocit, že černobílé modely z nové LENA IVANOVA, GIVENCHY, SACHIN & amp; BABI. Černá a bílá kombinace v dámském kancelářském šatníku zaujme každého.

Ohromující zámořský obchodní styl - trend roku 2018

Bezplatné nadrozměrné obchodní siluety a neobvyklé detaily vytvořené speciálně pro ženy, které hledají cestu do podnikání. Moderní tvary, přírodní materiály a pohodlné nošení jsou to, co moderní ženy potřebují vybudovat.obchodní kariéru. Designéři značky CELINE ve své ohromující kolekci kanceláří v roce 2018 se postarali o tyto nuance.

Obchodní šaty-2018 - sen každé ženy

Obchodní žena by měla vypadat vážně. I když tekoucí hedvábné šaty dávají modelům roku 2018 zvláštní kouzlo. Uznávané značky v roce 2018 nabídly rafinované modely obchodního stylu. Kolekce šatů přijatelných při práci od značek HUGO BOSS, CREATURES OF COMFORT, LENA IVANOVA, HERMES dokonale zdůrazňují ambice a charakter obchodní ženy. Kancelářské modely dokazují, že pracovní šaty mohou být elegantní a zároveň dávají pocit beztíže.

Kancelářský styl: červená hra

Světlé, šťavnaté tóny, připomínající barvu zralých červených bobulí, vytvoří při práci skvělou náladu. V kombinaci s neutrální béžovou barvou je červená moderní, přehledná obchodní móda se zvláštními detaily. Ve vašem iridescentním obleku od HAIDER ACKERMANN určitě uděláte trvalý dojem na své kolegy. Červené šaty od firmy LANVIN a REEM ACRA budou zobrazovat všechny výhody štíhlé postavy. GIORGIO ARMANI použil červené odstíny k vytvoření nové ženské a jemné kolekce kancelářského stylu.

Nejnovější zprávy: módní béžová v šatníku

\ t

Slunce svítí všude: v kombinaci s jasnými akcenty, kancelářské modely všech odstínů béžové barvy vypadají snadno a zároveňvelmi ženský - správný styl pro práci a hru. Jak v práci, tak na přátelské party, béžové oblečení možnosti, aby to vypadalo úžasné, aby žena. Oblek na kalhoty v béžových barvách je neuvěřitelně elegantní, i když moderní střih dává pocit lehké nedbalosti.

Vydání původního úřadu s volánkem a záchody

Jak se můžete vymanit z davu při práci? Pouze díky originálnímu designu kancelářského oblečení, které jsme vděčně nabídli značce BALMAIN. Ve svých obchodních modelech jsou překvapivě kombinovány sportovní odvaha, obchodní vážnost a smyslná přísnost.

Dámské kancelářské obleky: nové kalhoty pro rok 2018

Ve sbírkách kalhotových obleků v roce 2018 pro ženy existuje jasný závazek k určitým texturám a potiskům. V detailech ženských obleků se moderní designéři rozhodli neodchýlit se od klasiky a preferovaných černobílých černých barev a standardní buňky s pruhem. Nic navíc, ale jaký pohled!

Sexualita je vždy relevantní: modely sukní a kalhot v kancelářském šatníku pro ženy

Sukně, přizpůsobené tak, aby se vešly do vysokého pasu, staly se korzetem moderního designu ... Malé černé šaty, tentokrát v kanceláři a neobvyklý střih (a ve skutečnosti Coco Chanel vytvořil takové modely pouze na vrcholu své popularity) 2018 styl je dobře zapomenutý starý. A módní akcenty na ženské kancelářské možnostišatní skříň schopná udržet hravou náladu i v nejintenzivnějším pracovním prostředí. Podle předních stylistů je styl kancelářského designu normálním průmyslem, který souvisí se skutečným moderním životem ženy. Proto jsou dlouhé, volné, lehké klasické dámské kalhoty a neobvyklé sukně pro kancelář v originálním představení dnešních módních návrhářů mimo soutěž.

Moderní interpretace pletených vest v módní módě

\ t

Všichni světoví designéři demonstrují své vlastní, individuální, a proto zvláště zajímavé názory na to, jak se oblékat do práce. Jsou velmi odlišné, ale zároveň v jedné věci - to je to, co vytvářejí svůj svět a obraz podnikatele. Pocit uvolněnosti v pracovním prostředí a zároveň módní oděvy umožní elegantně. Originální tisky a tkaniny značek GIAMBATTISTA VALLI a MIU MIU zdůrazňují ideální proporce vysokých žen.

Ženy dělají módu pro ženy - to je hlavní princip mnoha slavných návrhářů. A ženy samy těží první. Předtucha preferencí zítřejších obchodních módy dýchá z kolekce značky MIU MIU. Nepatrné modely zkrácených dámských kalhot a výraznost linií upozorňují potenciální obchodní ženy módy.

Doufáme, že jsme vám dokázali, že obchodní žena již není spojena se ženou v přísném obleku, protože volba různých oděvůvytvořit obchodní image v roce 2018 je skvělá a bude schopna uspokojit rafinovaný vkus moderních dám.