Odolný a módní lak šelak: Nejlepší příklady jarní manikúry na fotografii

Každá dívka se dívá na její vzhled každý den, snaží se udělat lepší a atraktivnější. Součástí tohoto procesu je také manikúra, které nejčastěji chybí, protože moderní ženy jsou neustále v pohybu: práce, fitness, děti, koníčky a tak dále. Co dělat? Odpověď je poměrně jednoduchá, protože v oblasti krásy je již dlouho vynalezen nádherný a trvanlivý šelak. Tento lak je schopen vypadat skvěle a nevyplácí se po dobu jednoho měsíce.

Základní informace o šelakových hřebících pokrývajících jaro - léto

\ t

Jednou z hlavních výhod tohoto povlaku je trvanlivý a trvanlivý povlak, který lze z nehtové desky odstranit pouze pomocí speciálního detergentu. Všechno ostatní, to není křehké a poškrábání to je docela obtížné, a to je téměř nemožné deformovat, pokud jen hrubý fyzický dopad. Výrobci šelaku se ujistili, že to nepoškozuje nehty a dívky se nebojí použít. Tato kvalita může být vysvětlena tím, že ve svém složení není přítomen žádný formaldehyd, toluen a další toxické složky. To dalo všem dívkám důvěru a nyní dokonce i těhotné ženy a lidé s alergiemi používají šelak-kryt. Shellac vytváří na nehtu trvanlivý film, který jej chrání a znemožňuje odlupování nebo praskání. Tato skutečnost značně zjednodušuje úkol pěstování dlouhých nehtů.

Pokud chcete tento lak odstranit,není třeba navštěvovat salon nebo zavolat mistrovi doma. Chcete-li to provést, stačí si koupit speciální nástroj a otřete povlak z nehtů. Ale nemyslete si, že šelak je dokonalý a nemá své nedostatky, protože vady lze nalézt téměř ve všem.

Tento lak nemá léčivé účinky, neošetřuje nehty, ale pouze je zdobí, působí jako dekorativní nástroj. Chcete-li ji aplikovat na nehty, musíte navštívit salon, protože je zde UV lampa, bez které šelak prostě neztvrdne. Samozřejmě si můžete koupit vše, co potřebujete doma, ale je to drahé potěšení a stojí asi 7 tisíc rublů.

Šelak není určen pro všechny ženy. Pokud jsou nehty vyčerpány, jsou vystaveny fyzickým účinkům v důsledku práce na počítači nebo jsou často v kontaktu s vodou, pak lak může trvat ne déle než týden, a to není velmi výhodná volba. Růst nehtů zabíjí veškerou krásu manikúry potažené šelakem, pokud vaše nehty rostou velmi rychle, pak budete muset neustále upravovat manikúru, a to není příliš pohodlné. Ostré teplotní kapky podléhají zničení povlaku. Když je nehtová deska v teplém a vlhkém místě, rozpíná se a když se vrátí do normálu, opět se zužuje, čímž získává svůj přirozený vzhled, v důsledku čehož je šelakový povlak pokryt mikrotrhlinami. Prostřednictvím těchto mikrotrhlinek může prosakovat voda a nečistoty, což je velmi dobré prostředí pro vývoj plísní na nehtech a pro další problémy s vaší kůží.drahé nehty.

Shellac: nabídka barev v jarním létě 2018

Stejně jako u běžného laku má tento nátěr bohatou paletu barev, která uspokojí i ty nejnáročnější povahy. Také, šelak manikúra je velmi pohodlné zdobit a aplikovat různé vzory na to. Toto pokrytí poskytuje dlouhou dobu používání, a pokud chcete "repaint" nehty každé dva dny, pak jeho dlouhověkost bude významnou nevýhodou pro vás. Hue je hlavní vlastností manikúry, která dává přesný směr shody s módou dnes. Rok 2018 umožňuje výběr z široké škály návrhů, přičemž vše by mělo odpovídat konceptu přirozenosti a přirozenosti. Obecně platí, že všechny newfangled barvy spadají do dvou kategorií. V módě budou nahé a matné barvy: máta, levandule, písek, teplá šedá, vanilka, krém, broskev, světle růžová.

)

Nové trendy na jaře nail art s šelakem na jaře v létě 2018

Než se dívka vydá na manikúru, musí se v této sezóně seznámit s novými trendy nehtového umění. Módní experti prohlašují, že tam bude spousta trendových barev a dívka bude mít místo, kde by mohla obrátit svou představivost. Zářivě žlutá, červená, tyrkysová, lososová, světle růžová, káva, purpurově šedá, světle zelená a broskvová. Všechny uvedené odstíny budou vypadat skvěle jakov různých barevných kombinacích a monochromaticky.

Současný design šelaku na jaře av létě

Měsíční a francouzské designy jsou ve vysoké poptávce po mnoho let. Současně stylisté přispívají k tomuto designu ve formě různých dekorativních prvků. Díky odolnému šelakovému potahu bude taková manikúra trvat měsíc, aniž by ztratila své vizuální data. Pro podnikání žena bude poskytovat dobré služby franch, protože splňuje všechny požadavky obchodní etikety. Nenápadný vzor a klidné barvy mu dodají přesnost. Chcete-li ji lehce diverzifikovat - hrajte s různými odstíny nátěru hlavních a zarostlých částí nehtu. Neobvyklým a zajímavým rozhodnutím v této sezóně bude měsíční manikúra. To je také nazýváno anti-francouzština. Celá podstata měsíční manikúry spočívá v tom, že se zaměřujete na spodní díru nehtu, zvýrazníte ji v kontrastní barvě nebo ji ozdobíte.

)

Nejlepší firmy šelaku

\ t

Existuje mnoho výrobních podniků, které tvrdí, že jejich výrobek lze hodnotit pouze pozitivně. Nejvýrazněji vystupují: OPI gelcolor, Gelish, Bluesky, CND. Každý také ví, že kvalita manikúry je způsobena prvotřídním šelakem. Je-li tato znalost opomíjena, je plná skutečnosti, že nátěr nebude trvat déle než týden, nejprve prasklý a poté oloupaný.Není pochyb o tom, že produkty společnosti CND jsou doposud lídrem. Ale je tu jeden "ale", cena zboží je tisíc rublů za láhev gelu. Cena není rozhodně dostupná pro každého kupujícího. V tomto případě nezoufejte, protože existuje více možností rozpočtu, které budou odolné vůči poškození a zároveň ekonomické pro nehty.

)