Odpočinek na Krymu v létě 2019: střediska, hotely, zábava

Obsah:

  1. Jak přijít na Krym?
  2. Odpočinek na Krymu v létě 2019: ceny za ubytování
  3. Nejlepší střediska Krymu
  4. Co vidět na Krymu?
  5. Odpočinek na Krymu v létě: recenze turistů

Léto se těší na dospělé i na děti. Koneckonců, toto je období, kdy se konají největší prázdniny a mnozí si berou dovolenou. Otázka se stává zcela logickou: kam jít na dovolenou? Každý rok se Krym stává pro Rusy stále atraktivnější variantou. Úžasná příroda, zajímavé historické památky a teplé moře - to vše za velmi málo peněz.

Jak přijít na Krym?

Samozřejmě, že není tak snadné přijít na Krym, ale po celé silnici to netrvá příliš dlouho. Nejjednodušší a nejrychlejší cesta je letadlem. Ale mějte na paměti, že je to velmi nákladné, protože jízdenka na jednu z Moskvy do Simferopolu v obou směrech v průměru stojí 10 000 rublů. Z tohoto města se dostanete do jakéhokoli střediska, které se vám líbí. Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je taxi nebo autobus. Pokud si přejete, můžete se projet trajektem.

Odpočinek na Krymu v létě 2019: ceny za ubytování

Pokud jde o bydlení na Krymu, existuje vhodná volba pro každou peněženku. Nejjednodušší a rozpočtové řešení je pronajmout dětskou postýlku v hostelu. Cena za noc v průměru asi 450 rublů. Pro malý rozpočet, vynikající možností je pronajmout si pokoj v soukromém sektoru. Předpokládá se, že toto je nejoblíbenější řešení. Hotelový pokoj bude stát nejméně 1700 rublů denně. Převážně v ceněsnídaně, která vám umožní ušetřit trochu na jídle.

Zvláště oblíbené jsou různá střediska a motely, z nichž je mnoho na Krymu. Zde se můžete věnovat jednotlivým zdravotním programům. Náklady na tuto možnost závisí nejen na místě vzhledem k moři, ale také na vybraném programu. Ceny za noc začínají od 3000 rublů.

V nedávné době se stává stále důležitějším všestranná dovolená. To je vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Koneckonců, nebojte se najít vhodné vstupenky, ubytování a jídlo. Vše je již k dispozici ve vybrané možnosti.

Nejlepší střediska Krymu

Krym je mnohostranný a rozmanitý, takže si zde můžete nezapomenutelně odpočinout. Při výběru resortu pro rekreaci doporučujeme rozhodnout se o Vašich přáních předem. To vám pomůže najít perfektní řešení mnohem rychleji.

Jižní pobřeží Krymu je považováno za nejoblíbenější mezi turisty. Faktem je, že je zde mnoho dětských táborů, sanatorií a penzionů. Každoročně budou zajímavým volným časem pořádány každoroční festivaly, akce a zábava. Je třeba poznamenat, že pláže jsou oblázkové. Alushta, Yalta, Simeiz, Sudak, Partenit a Miskhor patří mezi nejnavštěvovanější střediska. Každý z nich je jiný a má své jedinečné kouzlo.

Milovníci písečné pláže by měli raději jít do středisek na západním pobřeží. Zde se koncentruje velké množství léčeben. Například vEvpatoria často přicházejí s rodinami s dětmi. Téměř celé léto zde zůstává optimální teplota vzduchu a vody. Pláže jsou malé a díky rozvinuté infrastruktuře můžete vždy najít vše, co potřebujete. Kromě toho, zbytek na tomto pobřeží je více rozpočtu než v střediscích jižního pobřeží.

Do severní části Krymu často přicházejí výletní programy. Pokud si přejete, můžete se sem podívat na své auto a prozkoumat vše sami. Pokud jde o zbytek, pak v této části není tolik zábavy, takže zde není mnoho turistů. To je významná výhoda pro ty, kteří chtějí odejít z shonu města a vychutnat si samotu s přírodou. Navíc v malých městech po celé léto je udržována optimální teplota vody a vzduchu. Doporučujeme navštívit Portovoe a Armyansk. Nejvhodnější pro relaxační dovolenou.

Východní část Krymu je navštěvována mnohem častěji. Je to proto, že jsou zde nejen památky a teplé moře, ale také malebné zátoky a hory. Pro rozpočet dovolenou jít do Feodosia.

Koktebel každoročně vezme mnoho turistů. Je vybrána nejen pro své známé památky, ale i pro rozvinutou infrastrukturu, festivaly a další zábavu. V tomto městě se nikdo nebude nudit. Na rozdíl od předchozí verze jsou pláže písčité.

Místní obyvatelé poznamenávají, že Nový svět je nejmalebnějším místem na celém poloostrově. Díky horám není téměř žádný vítr a podnebí je dokonce vyrovnanépo celý rok. Také moře se ohřívá rychleji a plavecká sezóna trvá déle. Pískové a oblázkové pláže však nejsou příliš upravené.

Co vidět na Krymu?

Krym není ničím nazývaným jedinečný poloostrov. Existuje mnoho neuvěřitelných, zajímavých přírodních a historických památek. Můžete si je prohlédnout po dlouhou dobu, proto doporučujeme pronajmout auto k návštěvě různých měst.

Janovská pevnost - hlavní atrakce Sudaku. Ve výstavní síni se můžete podívat na poměrně velké množství artefaktů. Ale stále nejsou vůbec přitahováni turisty, ale každoročním rytířským festivalem. Každý může sledovat zajímavou akci, vyzkoušet si zbroj a koupit neobvyklé suvenýry.

Snad jednou z nejoblíbenějších památek je Vlaštovčí hnízdo.

Ti, kteří se rádi dívají na malebné výhledy z ptačí perspektivy, doporučují lezení na Mount Ai-Petri na jižním břehu. To lze provést na lanovce, která je považována za jednu z nejdelších v celé Evropě.

Na úpatí hory Ai-Petri je známá muzejní rezervace - Vorontsovský palác. Zde se stále častěji vytvářejí svatební focení, protože obrázky jsou neuvěřitelně krásné.

Odpočinek na Krymu v létě: recenze turistů

Cestovatelé, kteří přišli na Krym alespoň jednou, se vrátí. Zde je příroda úžasně krásná, teplé moře a čistý vzduch. To je nejdůležitější věckaždý rekreant. Je třeba poznamenat možnost podstoupit individuální léčbu v sanatoriích. Kromě toho, na poloostrově najdete zábavu pro každý vkus a rozpočet.

Pokud jde o nedostatky, není jich tolik. Většina turistů si stěžuje, že pláže jsou vždy přeplněné. To je pravda, protože zbytek nevyžaduje velké investice. Také nechává mnoho být požadovanou službu. V tomto případě však záleží na typu zvoleného ubytování.