Odpočinek v Dzhubga 2018: ceny, ubytování, pláže, výhody a nevýhody střediska

Velmi krásná příroda, čisté moře, rozsáhlá pláž, mírné klima a přístupnost - tak můžete stručně popsat zbytek v Dzhubze. Město se nachází na území Krasnodar, 57 km od Tuapse. I přes svou malou velikost je infrastruktura v Dzhubze dobře rozvinutá a určitě se zde nebudete nudit.

Jak se tam dostat

V Dzhubze není letiště a železnice. Nejbližší letiště a nádraží jsou v Krasnodaru. Z hlavního autobusového nádraží Krasnodar do Dzhubgy následujte pravidelné autobusy. Jízdné je 200-250 rublů, trvá asi 2,5 hodiny. Autobusy do Dzhubgy také vyplývají z Tuapse. Jízdenka stojí 100 rublů., Trvá asi 1 hodinu. Do Dzhubgy se dostanete autobusem z Goryachy Klyuch, Kislovodsk, Adler, Sochi, Rostov, Yeisk, Goryachiy Klyuch.

Autem přijít do Dzhubga je velmi pohodlné a snadné. Cesta na cestě je dobrá, neexistují žádné těžké silniční křižovatky. Budete moci navštívit Modré a Inap zátoky autem.

Pláže Jubgy

Infrastruktura je velmi rozvinutá na centrální pláži. Existuje mnoho stravovacích zařízení, markýzy ze slunce, vodní jízdy a plážové vybavení. Samotná pláž je mělká, písečná oblázková a 800 metrů dlouhá. Je to vždy přeplněné, zábavné a hlučné. V západní části pláže najdete klidnější místo. Najmout lehátko s deštníkem bude stát 200 rublů, pronájem kajaku - 300 rublů /30 minut.

Krásná horská pláž se nachází v blízkosti hory Hedgehog. Tato pláž je jako nudisté. Je tam spousta vodyvelké kameny a samotný břeh je skalnatý. Plavky zde nemusí být potřeba a pantofle jsou velmi užitečné.

Dále je pláž s pohodlným vstupem do moře a malými oblázky. Nachází se v Blue Bay. Pláž je dobře vybavená, je zde mnoho kaváren, půjčovna vybavení funguje. V tomto místě v moři je vrstva modré hlíny, takže voda v této části pobřeží má velmi krásný odstín. Tato hlína se používá pro léčbu bahna.

Odpočinek v Dzhubze bez zprostředkovatelů

V ubytování v resortu nejsou žádné nedostatky - soukromý sektor, mini-hotely, penziony a hotely. Tato služba je také pestrá - od levných možností až po luxusní pokoje.

Nejoblíbenější hotely 2 až 4 hvězdy. Hotelový pokoj na prvním pobřeží bude stát od 1000 do 2500 rublů za noc. Ale v hotelech a hotelech v této oblasti je velmi hlučný vzhledem k blízkosti pláže.

Životní náklady v soukromém sektoru začínají na 250 rublů na osobu a den. Za takové peníze je v místnosti stěží sprchový kout a budete muset chodit k moři alespoň 20 minut.

Výkon

Nejvýhodnější je nakupovat potravinářské výrobky v internetovém obchodě „Magnit“. Ve městě všechny druhy obchodů, ale nejnižší ceny v supermarketech. Na centrálním trhu Dzhubga si můžete koupit ovoce, zeleninu, domácí vína. V kavárnách a restauracích převažují převážně kavkazská a ruská kuchyně.

Ve všech penzionech a hotelech jsou restaurace. Ceny v nich rostou v přímém poměru k počtu hvězd.hotely Například v Grand Paradise Hotel nebo Hestia budou náklady na večeři asi 1500 rublů. Mimo své hotely mohou turisté jíst v restauracích, jídelnách a kavárnách. Většina z nich podél dálnice A-147, podél nábřeží av centru obce. Oběd v takových místech bude v rozmezí 650-750 rublů. Na pláži, oběd v kavárně bude stát 300 rublů. Čím blíže restaurace je k moři, tím vyšší ceny budou v ní.

V kavárně, první jídlo stojí 100-150 rublů, druhé jídlo je 100-170 rublů, náklady na pizzu je 450-550 rublů. Místní víno - 350 rublů, pivo - 120 rublů, láhev minerální vody - 75 rublů.

Zábava a atrakce

Příroda kolem Jubgy je nádherná. Příroda sama má ruku v tvorbě atrakcí. V přítoku řeky Dzhubga se nachází 6 krásných vodních kaskád. Oni jsou voláni Colonel Falls. Jsou to různé velikosti a tvary. Největší vodopád je 18 metrů. Celková délka trasy všech kaskád je téměř 8 km. Dobré boty by měly být nošeny pro turistiku.

V blízkosti letoviska se nachází další přírodní památka zvaná Guamská soutěska. Nejlepší ze všech je místo k návštěvě s prohlídkou. Visí nad horskou stezkou soutěska stěny až 300 metrů. Krušné houby a měkký plíseň dávají tomuto místu zvláštní nádech.

V Dzhubze se nachází krásný vodní park stejného jména. Vodní aktivity se nacházejí na území 3 ha. Chlor pro úpravu vody zde nenípersonál je velmi kvalifikovaný. K dispozici je bazén s regulací výšky vln - od malých vln až po vlnové délky. Cez celý vodní park teče „Lazy River“ - 0,5 km dlouhý bazén. Nejlevnější návštěva aquaparku večer a v noci. Cena vstupenky od 20:00 do 00:00 děti /dospělí - 500/900 rublů., Od 10:00 do 14:00 - 700/1300 rublů., Od 14:00 do 19:00 - 500/900 rublů.

Nejodvážnější dovolenkáři mohou sestoupit ze snímku „Velká díra“. Jeho výška je 112 metrů, rychlost klesání je asi 70 km /h. Děti se mohou pobavit ve svém vlastním okolí, s nádhernými postavami, fontánami, houbami, duší, malými skluzavkami, žáby. Večer je k dispozici pěnová diskotéka, kde se mohou zúčastnit všichni, bez ohledu na věk.

Výhody a nevýhody odpočinku v Dzhubga

Dzhubga je ideální rekreační destinací pro rodiny s dětmi a pro cestovatele s rozpočtem. Služby a zábava resortu jsou dobře rozvinuté. Stojí za povšimnutí vynikající vodní park, kde si můžete užít krásný čas pro každého rekreanta, bez ohledu na věk.

Nevýhodou je přítomnost odpadků na pláži. Tato nevýhoda se však netýká spíše samotného resortu, ale výchovy turistů. Moře někdy není úplně jasné, trochu zablácené.

Obecně platí, že resort je docela dobrý, a mnoho rekreantů, kteří kdysi odpočíval na tomto místě, vrátit se sem znovu.