Odpočinek v Krasnodar Krai 2018: Nejlepší letoviska u moře, ceny

Všichni lidé jsou individuální. Někteří lidé mají rádi večer v nočním klubu, někdo má rád moře pláže se spoustou rekreantů, někdo miluje ticho přírody. Region Krasnodar je vhodný pro každého rekreanta a bude schopen uspokojit přání nejnáročnějšího hosta. A nemusíte chodit do exotických zemí. Tady je, všechno je tam. A to je vše nativní. Region Krasnodar je již dlouho známý svými středisky.

Anapa

Město je považováno za vynikající středisko pro děti. Vše proto, že na plážích je velmi mírné klima, měkký písek, moře je mělké. Je to také wellness centrum s vlastními minerálními prameny a léčivým bahnem. Vzduch je čistý díky velkým lesům jalovce v blízkosti letoviska.

Velký Anapa se skládá z vesnic:

 • Vityazevo;
 • Sukko;
 • Zvěstování;
 • Big Utrish;
 • Djemete.

Jak se tam dostat

Dopravní síť je v Anapě velmi dobře rozvinuta. Toho lze dosáhnout jakoukoli stávající leteckou, pozemní a vodní dopravou. Je zde velké letiště, přístav, auto a nádraží.

Náklady na letenku z Moskvy začínají od 3 tisíc rublů. jízdenka ve voze druhé třídy bude stát cestovatel 2300-2700 rublů.

Pláže Anapa

Celková délka pláží Anapa je asi 40 km. Jsou všichni stejní. Stejný dlouhý a zlatý z písku. Vchod do moře je hladký a moře je mělké a teplé. Mělké moře - mnoho vodyrostlin a bahnité vody. Ale v Big Anapa jsou také pláže s oblázky, kde je moře hluboko bez řas a čisté. Tyto pláže se nacházejí ve vesnicích Velké Utrish a Sukko. Jejich celková délka je asi 12 km.

Ubytování

\ t

Největší počet hotelů, hotelů, rekreačních středisek, sanatorií, penzionů a dětských táborů v celém území Krasnodar se nachází zde.

Náklady na bydlení v soukromém sektoru začínají od 500 rublů na 1 osobu. Hotelový pokoj v blízkosti moře bude stát 2000-2300 rublů denně a ve velkých luxusních hotelech 3500-4500 rublů denně.

Výkon

V Anapě najdete velké množství jídelen a levných kaváren, kde můžete jíst levné a chutné. Průměrná cena oběda v jídelně bude stát 180-250 rublů. Večeře v kavárně bude stát od 1500 rublů pro dva. V restauraci bude stejná večeře stát 2700-3500 rublů.

Zábava

Anapa je ideální pro rodiny s dětmi, které vedou aktivní životní styl. Toto letovisko hostí mnoho mládežnických a dětských akcí a festivalů. Slavný "Kinoshok" se zde koná.

Orientační ceny za zábavu jsou tyto:

 1. Návštěva aquaparku - 1200 rublů.

 1. Návštěva delfinária - 600 rublů.

 1. Filmový lístek stojí od 300 rublů.

 1. Jízda na pláži na banán - 450 rublů.

 1. Pronájem čtyřkolky - od 800 rublů.

 1. Let padákem - 2500 rublů.

 1. Exkurze do továrny na šumivá vína s ochutnávkou svých výrobků - 800 rublů.

 1. Exkurze do muzea Gorgippia - 100 rublů.

Silné a slabé stránky

Ze zásluh je třeba poznamenat mělké moře, vhodné pro děti, s krásnými písečnými plážemi, plochým terénem. Hodně zábavy pro děti a mládež. Přítomnost velkého počtu hotelů a možnost zdravějšího za málo peněz. A samozřejmě je vhodné se do této rekreační oblasti dostat díky dopravní dostupnosti.

Z negativních momentů stojí za povšimnutí velký příliv turistů ve špičce. Někteří lidé mohou najít krajinu v této oblasti nudné - kvůli nedostatku hor. Ale tohle je amatér. Muddy moře, protože písku a řas ve vodě - také si trochu. Ale všechny tyto věci a pokud vypadáte zkresleně, pak můžete najít nedostatky na jakékoli pláži na světě.

Gelendzhik

Středisko je asi 100 km a nachází se v blízkosti hory Marthot. Nachází se ve velmi krásné zátoce.

Gelendzhik zahrnuje osady:

 • Dzhankhot;
 • Kabardinka;
 • Arhipo-Osipovka;
 • Krynica;
 • Dzhankhot;
 • Divnomorskoe;
 • Kabardinka.

Jak se tam dostat

V této rekreační oblasti se nachází autobusové nádraží a letiště. Takže, pokud jde o otázku, co získat, nemůžete se bát. Můžete přijít a jít s Gelendzhik nepřetržitě.

Letecká doprava v obou směrech bude stát 10 tisíc rublů. ZNovorossijsk se dostanete autobusem za 100 rublů.

Pláže Gelendzhik

Pláže v Gelendzhiku, tam je asi 100 kusů. Písečná pláž je jen v Arkhipo-Osipovka, všechny ostatní jsou oblázkové a mělké. Jediná pláž v hluboké vodě Dzhankhot.

Ubytování

Ve městě Gelendzhik je do rekreačního střediska zapojeno mnoho rekreačních středisek, kempů, dětských táborů, penzionů, ale i celého místního obyvatelstva.

Pokoj v penzionu stojí 350-600 rublů denně. Pokoj v malém hotelu stojí od 900 rublů.

V místních penzionech nabízejí bydlení za 2 000 rublů za klepání. V tomto případě cena zahrnuje standardní sadu postupů.

Výkon

Náklady na jídlo v resortu jsou poměrně vysoké. Například, večeře v restauraci bez alkoholu bude stát 3000 rublů nebo více. V kavárně oběd pro jednu osobu stojí od 800 rublů. možnost rozpočtu lze nazvat jídelna, kde na oběd budete muset zaplatit 350 rublů.

Zábava

Kromě moře a pláže v tomto středisku mohou rekreanti navštívit krásné hory, vyrazit na výlety do kaňonů, soutěsky a vidět nádherné vodopády. Budete moci navštívit delfinárium, pobavit se ve vodních parcích. V pobřežní zóně jsou vraky, takže bude zajímavé jít potápět. Můžete si pronajmout katamarán nebo vodní skútr.

Náklady na nějakou zábavu:

 1. Jeeping - od800 rublů.
 2. Vodní skútr - od 500 rublů.
 3. Lístek do aquaparku - od 1800 rublů.
 4. Výlety z 500 rublů v závislosti na programu.

Silné a slabé stránky

Lidé s aktivním životním stylem budou moci strávit bohatou a nezapomenutelnou dovolenou v Gelendzhiku. Toto středisko je pro milovníky přírodního bohatství a krásy, které dávají přírodě nad pohodlí. Z výhod stojí za zmínku spousta zábavy pro mládež, mělké moře, velké množství výletů na nejkrásnější místa, nejlepší poměr cena /výkon.

Z mínusů, stejně jako jinde, na vrcholu prázdnin, je přeplněné na plážích a velmi hlučné. Navíc zde není žádné železniční spojení.

Soči

Soči lze popsat takto: léčivý horský vzduch, léčivé bahno, minerální vody, lyžařské středisko, kolčické lesy a 300 dní v roce slunce. Zdá se, že velké Sochi, dlouhé 150 km, byly vytvořeny samotnou přírodou pro resort. Má klimatické, zdravotní, infrastrukturní a přírodní přínosy.

Větší Soči tvoří tyto lokality:

 • Hosta;
 • Matsesta;
 • Adler;
 • Lazarevskoye;
 • Loo.

Jak se tam dostat

Na území Velkého Soči je několik železničních stanic a autobusových stanic. Je zde letiště v Adleru.

Náklady na letenky z Moskvy začínají od 5 tisíc rublů. cena jízdenky druhé třídy je od 2 200 rublů, v prostoru od 3 300 rublů.

Pláže Velkého Soči

Kolik pláží v Greater Sochi nikdo nemůže říct. Je jich spousta, od vybavených a dobře upravených až po divoké, kamenité. Všechny jsou většinou pokryty oblázky. Moře je čisté, pobřežní zóna je hluboká.

Ubytování

Ve Velké Soči určitě nebudou problémy s bydlením. Zde najdete apartmány pro každý vkus a s jakoukoliv úrovní příjmů.

Hostely nabízejí pobyt s nimi za 400-500 rublů na osobu. V levném hotelu nebo pokoji pro hosty si můžete pronajmout dvoulůžkový pokoj za 1500-4000 rublů denně. Náklady na bydlení v 5 hvězdičkový hotel v Soči je nejméně 12 tisíc rublů.

Kromě toho ve městě si můžete pronajmout malý byt za 2500 tisíc rublů denně.

Výkon

Jíst zde je nejlevnější v jídelnách. Komplexní oběd v nich může stát asi 400 rublů. Na večeři ve slušné restauraci bude muset zaplatit 1000-1500 rublů.

Zábava

Pokud navštívíte každý den všechny zábavní a kulturní instituce tohoto střediska, nebudete mít dostatek času na návštěvu pláží. Big Sochi má všechno! Vodní parky, delfinárium, arboreta, zoologické zahrady, penguinárium, terárium.

Aktivní turisté budou mít možnost prozkoumat rozmanité kaňony, jeskyně, soutěsky, navštívit nespočet vodopádů, paraglide a rafting na horkovzdušném balónu na horských řekách, horolezectví a plachtění. Surfování, potápění, turistika a mnoho dalších volnočasových aktivit - taksetkat se s odpočinkem ve Velkém Soči.

Turistům bude navíc nabídnuta celá řada výletních výletů:

 1. Exkurze do hájů zimostrázu - 830 rublů.

 1. Návštěva Krasnaya Polyana - 600 rublů.

 1. Výlet do kaňonu Psakho jeepem - 1500 rublů.

 1. Exkurze do Abcházie - od 1500 rublů.

 1. Výlet na termální pramen Kandyg - od 2500 rublů na osobu.

 1. Výlet 33 vodopádu - 1500 rublů.

Silné a slabé stránky

Soči je nejdražším letoviskem v zemi. Toto středisko je určitě vhodné pro turisty, kteří milují pohodlí. Obce Makopse a Vyshnyovka poskytne klidný a klidný odpočinek, poměrně levný. Lazarevskoye je hlučné, pohodlné letovisko s diskotékami a mnoha zábavami pro mládež.

Pozitivní aspekty střediska:

 • velmi bohatá infrastruktura;
 • vyvinutý a pohodlný dopravní systém;
 • krásná příroda;
 • mnoho soutěží a festivalů;
 • jsou rozvíjeny wellness komplexy.

Nevýhodou odpočinku v Soči je, samozřejmě, především, nadsazené ceny.

Taman

Taman je resort na území Krasnodar na západě regionu. Pokud jde o další střediska území Krasnodar, to je nejvíce klidné a tiché. Taman pokrývá současně Černé a Azovské moře.

Hlavní střediska Taman:

 • Kuchugury,na soutoku 2 moří;
 • Golubitskaya, přišli sem, aby uzdravili bahnem;
 • Černé moře Veselovka, známá léčivá voda ze Salt Lake.

Jak se tam dostat

Chcete-li se dostat do Taman je nejlepší z Anapa, to je asi 70 km. Můžete využít autobus nebo taxi.

Tamanské pláže

Pláže Taman jsou velmi podobné Anapě, stejné hladké a písčité skále. Písek je v Kuchugurech oranžový.

Ubytování

\ t

V této rekreační oblasti se nachází převážně hotelová základna rozpočtového segmentu. Spousta pokojů k pronájmu v soukromém sektoru, mnoho dětských táborů, rekreační střediska, mini-hotely.

Nejvýhodnější variantou je místnost v soukromém sektoru. Ceny zde začínají od 250 rublů za den. Pokoje v penzionech jsou pronajímány od 600 rublů denně. Ceny hotelových pokojů začínají od 1500 rublů. pronájem chaty v blízkosti moře může být za 3-4 tisíc rublů denně.

Výkon

Můžete jíst zde doslova na každém rohu. Komplexní oběd v jedné z jídelen může stát 150 rublů na osobu. V letních kavárnách se můžete dobře najíst na 500-1000 rublů.

Zábava

Taman je známý pro pořádání cyklistických festivalů. Windsurfing a kitesurfing jsou vyvíjeny ve Veselovce. Na moři můžete jezdit na vodních lyžích, na lodích, na vodních skútrech. V Golubnitskaya doporučujeme navštívit krokodýl a pštros farmy. Mnoho velkých delfínů a vodních parků.

Silné a slabé stránky

Mezi nedostatky, které stojí za zmínku - špatná doprava, trochu zábavy. Ale pokud se rekreant nemá rád přeplněná místa, ale preferuje klid, pak musíte odpočívat v Tamanu. Tam je mělké a teplé moře, relativně nízké ceny, vynikající písečné pláže. Je to skvělé místo pro rodinnou dovolenou.

Odpočinek v regionu Krasnodar je velmi různorodý. Každé středisko může být nazýváno jedinečným. Každý rekreant tak bude moci najít přesně to, co má rád.