Originální francouzština Top 100 nápadů neobvyklého designu v roce 2019

Obsah:

  1. Původní francouzština 2019
  2. Francouzština se vzorem
  3. Francouzština s jasným dekorem

Navzdory různorodosti typů designu se moderní dívky často rozhodnou pro klasiku. To je odůvodněné, protože taková manikúra bude vždy vhodná, bez ohledu na obraz, událost nebo roční období. Současně, různé techniky pro použití francouzština vám umožní experimentovat trochu více.

Design nehtů: originální francouzština 2019

Samozřejmě, standardní roztok zůstane relevantní navždy. To však nezpochybňuje vznik nových trendů, které nějakým způsobem ovlivňují klasickou bundu. Můžete je zkombinovat, zkusit něco nového pro sebe.

Čára úsměvů se stále více zdvojnásobuje. A hlavní by měla být standardní velikosti a druhá linie je často tenká, sotva znatelná. Mimochodem, obecně by to neměla být klasická forma. Pokud je to žádoucí, čára úsměvu může být posunuta na stranu nebo jí dát neobvyklý tvar.

Tenká linie úsměvů bude obzvláště důležitá pro krátké nehty. Díky tomu se nehtová destička opticky zdá trochu prodloužená. Ve skutečnosti, tato možnost vypadá skvěle na jakékoli délce nehtů, takže neváhejte experimentovat.

Pro milovníky originálního designu doporučujeme pokusit se vytvořit neobvyklý úsměv. Například, zkosená verze vždy přitahuje pozornost, ale zároveň manikúra nevypadá neuspořádaná. Nedávno se stala důležitá služba twist-french.Pro jeho vytvoření se používají dva odstíny, které jsou navzájem překryty z různých stran. Vypadá velmi pěkně a odvážněji.

Jedním z jednoduchých, ale zároveň originálních řešení pro francouzštinu je barevný nátěr. Díky tomu je design výraznější a živější. Děvčata zpravidla používají tuto techniku ​​hlavně v jarní a letní sezóně. Ale pokud si přejete, můžete si na podzim nebo v zimě vytvořit sako. V tomto případě byste měli zvolit trochu tlumené nebo tmavé odstíny.

Originální francouzština se vzorem

Klasický design nehtů můžete transformovat různými způsoby. Někdo ji zředí dalším dekorem, zatímco jiní jednoduše změní tvar linie úsměvů. Skvělým řešením jsou také různé výkresy. Navíc, s jejich pomocí, můžete uvést, co se vám líbí nebo chcete.

Například v letní sezóně dívky často zdobí měsíčky s obrazy zmrzliny, koktejlů a dokonce i jejich oblíbeného ovoce. Tento design vždy vypadá obzvláště svěží, jasný. Proto se dobře hodí k mnoha sezónním outfitům.

Geometrie se již do jisté míry stala klasickým řešením. To je vybráno v každém ročním období, kombinovaný se všemi odstíny a doplňovat paletu vzorů. Faktem je, že tento tisk je univerzální a vhodný pro každou událost.

Tenké, sotva znatelné linie a číslice budou vhodné i v pracovních dnech. Mírně aktivnější kresba v kombinaci s foliovými vložkami - perfektnírozhodnutí pro večer. Obecně je tento design jednou z nejlepších možností moderní doby.

Manikúra ve formě rámu je velmi neobvyklou alternativou francouzské manikúry. Obecně lze takový návrh nazvat doplněk, který transformuje obvyklou verzi.

Nelze zmínit floristické motivy. Je jich nespočet, což umožňuje neustále vytvářet nový, zajímavý design. Velké zelené listy vypadají nejlépe v horkých letních dnech nebo na dovolené na moři.

Jemné větvičky nebo pupeny na neutrálním pozadí zdůrazňují romantickou jarní náladu. Vzpoura barev v kombinaci s velkým objemovým květem vám ukáže svou otevřenost světu a změnu. Každý design má zcela odlišný efekt, proto si o tom pečlivě promyslete před použitím.

Krajkový vzor - nejlepší řešení pro jemné, romantické povahy. Hodí se perfektně na sako, nevyčnívá příliš z obecného pozadí. Pokud tedy hledáte univerzální možnost, doporučujeme se podívat na krajku.

Pro zdůraznění lehkosti a neutrality manikúry můžete použít obraz motýla. A stále více, nehty umělci pouze malovat křídla a zdobí je s různými druhy výzdoby.

Samozřejmě můžete klasickou francouzskou službu doplnit o sezónnost. V zimě jsou to nejčastěji sněhové vločky, vánoční stromky s dárky, nebo kreslené postavičky a pohádky. Na podzim převažuje designzažloutlé listy.

V létě dívky preferují světlé kresby ovoce, bobulí nebo mořského pobřeží. Na jaře se pastelově zbarvené květy stávají významnějšími.

Originální manikúra: francouzština s jasným dekorem

Nejjednodušší způsob, jak změnit manikúru, je použití dekoru. V závislosti na preferencích může být velmi odlišná. Ale mějte na paměti, že účinek zvolené možnosti bude také odlišný.

Oblázky a kamínky jsou považovány za nejoblíbenější možnosti. Používají se doslova všude. To znamená, že můžete ozdobit několik měsíčků malým množstvím detailů, nebo je kompletně zakrýt dekorem.

Mnoho z nich si je vědomo tohoto konceptu jako služební verze tisíciletí. To znamená, že na nehet se nanese tenký proužek laku a nahoře se vytvoří svislé stínování s jiskrami. Jako výsledek, manikúra je docela jasné, stylové, což z něj činí dobrou volbu pro slavnostní události.

Jako dekorace se často používají fóliové prvky. Vzhledem k rozmanitosti jejich druhů, na nehtech, můžete vytvořit zcela jiný efekt. Například, kus fólie pomůže vytvořit výtisky na špičkách měsíčku. Tento design vypadá velmi krásně, ale není vzdorný. Totéž lze říci o kamifubuki.

Za zmínku stojí i rub, který dodává nehtům neuvěřitelnou krásu perly. Tohoto efektu je dosaženo díky metalizovaným částicím. Jeden zHlavními výhodami této výzdoby je, že se brilanci projevuje hlavně na slunci.

V moderním světě existuje neuvěřitelné množství technik pro použití designu, různých dekorací a mnoho dalšího. Proto můžete transformovat naprosto jakoukoliv manikúru, což z ní dělá více originálu.

)

)