Originální pletený nail art - 2018

Je pletení vaše oblíbená forma vyšívání? Pak v roce 2018 byste se určitě měli pokusit naučit se techniku ​​pletení na nehtech! 3D nehtové pletení je zvláštní fascinující proces nanášení lakového povlaku v několika vrstvách, čímž se dosahuje objemového efektu. Tato technika vypadá jako večerní outfit není příliš krásná, ale pro každodenní nošení - skvělá volba. Nabízíme Vám speciální verze pletené manikúry, módní v roce 2018.

Francouzská manikúra: abeceda pletení

Krásný reliéfní vzor, ​​vyrobený na nehtu, osvěžuje obvyklou francouzštinu. V roce 2018 jsou zcela povoleny ploché a reliéfní pletené vzory na klasické francouzské manikúru, pokryté chlupatým zdřímnutím. Pletený vzor na nehtech naznačuje, že žena má neobvyklou a originální chuť.

)

Pletený design nehtů s originálním vzorem

\ t

Je vzácné najít pletenou manikúru s ozdobnými prvky: jiskry, třpytky, kousky fólie nebo fólie, protože samotný prolamovaný vzor je již prvkem výzdoby. To se však nevztahuje na výkresy na jednom hřebíku. Je to úžasné, co nevidíte na nehtech pletenou manikúrou: barevné skvrny, vtipné parcely, skalní malby z doby kamenné a etnické hieroglyfy. Pletená pruhovaná manikúra je vždy v módě. Jsou kombinovány i s pletenými hřebíky. V duchu módních trendů se však v roce 2018 vrací do ženskostirok je také populární s pestrobarevnými luky, květinami a ornamenty zajímavých romantických tvarů. Kombinujte vzory a motivy, jak vám říká vaše vlastní představivost, a pletená manikúra bude skutečně jedinečná!

O barvě pletené manikúry v roce 2018

\ t

V přírodě, stejně jako na ženských nehtech, jsou často pozorovány takové jevy jako duha, hra barvy v kouscích ledu nebo křišťálové sklo. Barvy spektra ve vědě se plynule mění z červené na oranžovou, žlutou, zelenou, modrou, modrou a fialovou. Je obvyklé rozlišovat mezi sedmi primárními barvami, mezi nimiž jsou hladké přechody hranic, číslovány asi tři sta odstínů! A tato rozmanitost je rozdělena na achromatické a chromatické.

Achromatické barvy pletené manikúry

\ t

Achromatické lakové barvy pro háčkovanou manikúru jsou bílé, šedé a černé. Nemají barvu, ale mají pouze lehkost, která je schopna odrážet nebo absorbovat světelné paprsky. Barevná manikúra spolu s texturou a designem je hlavním prvkem vizuálního vnímání. Sněhobílý pletený design nehtové desky dokonale zapadá do zimní sezóny. Pletené vzory na nehtech, napodobující vzor s panty, stehy, v bílé, je velmi důležité mezi ženami.

Pletení na nehtech v černé barvě

\ t

Dramatická černá se také používá k vytvoření pletené manikúry, ale v minimalistickém stylu: vyniká jen několik nehtů. Mají černý nátěr Neexistují žádné pletené sóla, ale tato barva je velmi populární v roce 2018.

Chromatické barvy lakového nátěru na pletené nehty

\ t

Slovo „chromatic“ přeloženo z řečtiny znamená barvu. Při tvorbě pletené manikúry převládají v barvě nehtů barvy chromatické barvy. Jasné barevné kombinace v barevných variacích objemových vzorů na nehtové desce jsou ideální pro všechny příležitosti. Barevná paleta pletené manikúry je většinou tlumená, ale některé ženy módy se stále snaží vyniknout a udělat pletený design v jasných barvách: burgundské, šarlatové, víno, karmínové, třešňové, fialové, zelené. Ale všimněte si, že všechny světlé barvy jsou ztlumené, nikoliv kanárkové. Vyberte si barevný nátěr tak, aby byl v souladu s hlavním předmětem vaší stylové skříně.

Konstantní pastelové barvy pletených nehtů

\ t

Zvláštní pozornost je věnována nehtům přírodních odstínů ve stylu pletení. Nadřazenost takové manikúry spočívá v tom, že harmonicky zapadá do jakéhokoliv obrazu. Tlumená žlutá, která se používá k vytvoření pleteného nehtového designu, nás spojuje s myšlenkou slunce, teplého počasí, což je v zimě obzvláště důležité. Pastelově modrá je spojena se sněhem a vodou, která může automaticky zvýraznit krásu zimního obrazu ženy. Nicméně, účinnější tonální pletené nehty umění vypadá na stručnéhranaté hřebíky se zaoblenými rohy. Pokud se rozhodnete samostatně zvládnout techniku ​​pletené manikúry v pastelových barvách, měli byste začít s nejjednoduššími kresbami. V tomto případě je třeba pečlivě sledovat, že lak byl silný, a ne šířit po celé nehtové desky.

)

V pletené manikúre je velmi důležité ukázat smysl pro proporci. Každý objemový prvek na nehtu by měl odpovídat plánu a být v souladu s položkami dámského šatníku tak, aby pletený design nehtů nevypadal směšně a bez chuti. Navrhované možnosti fotografie pro pletenou manikúru ukazují, jak můžete efektivně kombinovat barvy a vzory. A volba nejvíce pleteného vzoru závisí pouze na vaší fantazii a chuti.

Barva (kombinace barev) hraje velkou roli v pletené manikúre. Při výběru odstínu pro manikúru je důležité si uvědomit nejen o módním sortimentu barev v roce 2018, ale také o manikúru ozdobit ženu, zdůraznit a oživit obraz. Také nezapomeňte na věk, postavu a sociální postavení. Příležitostná pletená manikúra by měla být vyrobena v klidném barevném schématu. V roce 2018 lze kombinovat pastelové nebo kontrastní barvy do pletené manikúry tak, aby vytvářely celkovou harmonii ženského obrazu.

Pletený design nehtů je skutečným uměním, které rozhodně nepotřebuje reklamu. Je to jen čas a inspirace. Opravdu doufámže varianty pleteného nehtového umění, které nabízíme, vás budou inspirovat k vytváření různých pletených mistrovských děl na nehtech a určitě budete moci využít myšlenek pletené manikúry v módním stylu v roce 2018.