Pedikurní gel lak: krok za krokem aplikace a stylové nápady

Krásné, dobře udržované nehty a nohy jsou důležitou součástí obrazu každé dívky. A je třeba věnovat pozornost nejen v letní sezóně, ale po celý rok. Samozřejmě byste se měli nejprve rozhodnout, jaký typ pedikúry vám nejlépe vyhovuje. To může ovlivnit několik faktorů. Počínaje cenou, přítomností nemocí a končící citlivostí kůže a osobních preferencí. Co se týče samotného nátěru, je nejlepší zvolit gel na leštění. Má řadu výhod, o kterých budeme diskutovat později.

Leštidlo na pedikúru: výhody a nevýhody

Každý typ povlaku má své výhody a nevýhody. Proto jsou velmi důležité zvážit před registrací pro postup na velitele. Pokud jde o gel polish, pak každý rok získává stále větší popularitu. To není překvapující, protože takový povlak má vysokou odolnost. A dokonce i za 2-3 týdny budete mít atraktivní nehty.

Kromě toho, po takové pedikúru, můžete si být jisti, že nehty budou silné a nebudou se zlomit.

Je třeba poznamenat, že gelový lak má nevýhody. Mnozí je považují za nepodstatné, zejména ve srovnání s výhodami. Během procedury, pán vždy varuje, že v prvních dvou dnech byste neměli brát horkou koupel nebo jít do sauny. To je způsobeno teplotním rozdílem, díky kterému se nátěr může odlupovat.

Mnozí považují náklady na pedikúru potažené gelovým lakem za nevýhodu. Ve skutečnosti je všechno relativní, protože vrůzné salóny celkové množství se bude lišit. Kromě toho si můžete zakoupit potřebné nástroje a udělat pedikúru sami.

Krok za krokem lešticí gel na pedikúru

Pokud máte v plánu udělat pedikúru s gelem leštit sami, pak je velmi důležité zvolit dobrý nátěr. Faktem je, že příliš nízké náklady mohou poškodit nehty. Kromě toho mnoho z nich neposkytuje rovnoměrné pokrytí, což činí pedikúru příliš jednoduchou a nedbalou.

Co se týče samotného postupu, první věcí je hygienická pedikúra. V salonu Vám bude nabídnuto několik možností. Například hardware, klasické nebo evropské. Vyberte si podle stavu pokožky chodidel a nehtů. Teprve poté můžete začít používat gel. Nezávisle můžete také prezentovat.

Aby se povlak udržel co nejpevnější, je velmi důležité, aby se nehty leštily leštěním. To se provádí co nejopatrněji, aby nedošlo k poškození nehtové desky. Je také velmi důležité aplikovat odmašťovadlo na celý povrch měsíčku. Teprve poté můžete bezpečně aplikovat základní nátěr. Pomáhá posilovat nehty a zabraňuje jejich štěpení. Tato vrstva musí být sušena v lampě po dobu 1 minuty.

Dalším krokem je nanesení tenké vrstvy laku. Předtím doporučujeme, abyste sklenici ve svislém směru lehce otočili tak, aby konzistence byla rovnoměrnější. Je také velmi důležité, jak zacházet se stranami a konci nehtů. ProBezpečné upevnění je nutné použít lampu a sušit lak doslova za 1-2 minuty. To vše závisí na doporučení výrobce laků. Po tom, je třeba dát další vrstvu a jen sušené. Díky němu bude barva nehtů více nasycená a hluboká.

Je-li nátěr v této fázi takový, jaký by měl být, pak posledním krokem je nanesení vrchního nátěru. Zasychá okamžitě a dodává nehtům krásný lesklý lesk. Mimochodem, některé nástroje naznačují, že po aplikaci musíte odstranit lepivou vrstvu. To se provádí pomocí ubrousku bez chlupů a speciálního nástroje. Doma, mnoho nahradit agent acetonem. To není špatná volba, ale může zbavit nehty krásného lesku.

Obecná doporučení

Samozřejmě, že gelový polštář zůstává na nehtech přitažlivý po dlouhou dobu. Ale stále existuje několik doporučení, která vám pomohou udržet pedikúru ve výborném stavu mnohem déle.

Především doporučujeme věnovat pozornost množství použitého laku. Naneste na poměrně tenkou vrstvu a co nejrovnoměrněji. V opačném případě se může začít pohybovat od nehtové desky během několika dní.

Stojí za zmínku, že každý nástroj by měl být aplikován nejen na povrch nehtů, ale také na čelní plochu. Podle tohoto pravidla si všimnete, že barevný nátěr bude krásný mnohem déle.

Zvláště stojí za povšimnutí proces sušení nehtů. Nemusíte spěchat příliš mnoho, věnovat pozornost každé fázi, dodržovat všechna pravidla pro používání výrobků a doporučení výrobce na dobu jejich sušení.

Mnoho dívek přeskočí odmašťování nehtové desky. To nelze provést, protože výsledkem může být nerovnoměrný povlak.

Mimochodem, mnoho mistrů doporučuje provádět pedikúru bez použití vody. Pokud okamžitě začnete aplikovat gelový polštář, pak se velmi rychle začne odlupovat. V případě, že stav nohou vyžaduje dlouhou páru, nezoufejte. Stačí udělat návrh nejdříve několik hodin po zákroku.

Samozřejmě, pokud děláte pedikúru na gel-polish doma, neměli byste odstraňovat nátěr kovovými předměty. Mohou poškodit nehtovou desku a dát jí ne estetický vzhled. Je lepší použít speciální nástroje nebo zakoupit stroj s různými frézami. Pamatujte, že v první řadě je třeba se starat o bezpečnost nehtů. Proto po odstranění doporučujeme aplikovat terapeutický nátěr několik dní. To pomůže obnovit malé nehty a učinit je silnějšími.

Leštidlo na pedikúru: stylové nápady na design

)

Gel Polish je ideální pro manikúru i pedikúru. Hlavní věc - v souladu s technologií aplikace. A také nezapomeňte použít některá pravidla, kterápomůže udržet atraktivní vzhled měsíčku delší dobu.