Pixie účes: stylové nápady 2018

Stylový, drzý skřítek účes je přesně to, co moderní dívka potřebuje. Samozřejmě, že to vypadá docela neobvykle, ale je to právě to, co dělá to vyniknout mezi stejné a obvyklé volby. Proto dnes nabízíme možnost hovořit o vlastnostech pixies a jejích variantách.

Vlastnosti funkce Pixie Haircut

Navzdory skutečnosti, že existuje několik možností pro krátké účesy, je to pixie, která má své charakteristické rysy. První a nejdůležitější věcí je otevřený krk a oblast za ušima. To znamená, že délka srsti v těchto oblastech je na rozdíl od jiných částí poměrně krátká. Díky tomu je na kořenech vytvořen zvláštní objem, což je nezbytné zejména pro dívky s tenkými vlasy.

Dalším důležitým rysem jsou prodloužené rány. Často je asymetrická, což umožňuje dívkám pokračovat v experimentování s vlasy. S pomocí stylingu můžete vytvořit jak jemný obraz, tak extravagantní či businesslike. To je velmi pohodlné, jak se můžete neustále měnit.

Pro koho je vhodný Pixie účes?

Existuje názor, že stříbřitý účes je nejuniverzálnější a je vhodný pro každou dívku. Ve skutečnosti to není úplně pravda. Dívky s ladnými formami se raději dívají na jinou možnost. To je vysvětleno tím, že krátké vlasy vizuálně deformují tvar a činí jej zbytečně disproporcionálním.

Další kategorií dívek, které nejsou vhodné pro pixy, jsou také kudrnaté vlasy. Faktem je, že nejsouudrží požadovaný tvar i při dobrém stylu. Jedinou výjimkou jsou mírně kudrnaté vlasy. Vypadají velmi stylově a nevyžadují styling.

Zejména doporučujeme, aby majitelé stejných vlasů tuto možnost pozorně sledovali. Díky tomuto účesu nebudete muset trávit spoustu času pokládkou. Pokud je to žádoucí, můžete ztenčit trochu tlusté vlasy, takže nejsou tak těžké.

Na druhé straně, tenké vlasy ostříhají dokonale transformuje. Koneckonců, po návštěvě mistra vypadají velmi svěží a objemní. Tohoto efektu je dosaženo díky vícevrstvě.

Při výběru tvaru tváře je však velmi důležité, protože to umožní její mírné přizpůsobení. Například u dívek s oválným tvarem jsou vhodnější prodloužené prameny. Současně by se majitelé kulatého obličeje měli dívat na ostříhat s asymetrií.

Dívky, které mají čtvercový obličej, si to často chtějí vizuálně opravit. Proto by měl být skřítek účesu doplněn třásněmi na boku. To se zaměří na oči.

Módní Pixie účesy

Samozřejmě, šupinatý účes má své vlastní vlastnosti, které musí být dodrženy. Ale zároveň, s pomocí detailů, můžete udělat obraz odvážnější nebo dát dotek romantiky. Proto se před registrací u kadeřníka rozhodněte, jakou osobu chcete vidět.

Pixie pro krátké vlasy

Ne každá dívka se rozhodne udělat velmi krátký účes. Ale pokud se zaměřujete na módní experimenty, pak jsou pixies ideální. Tento účes vypadá odvážně, hravě, takže je často vybírají teenageři.

Zkušené dívky však mohou snadno vytvořit elegantní obraz sebevědomé dámy. Stačí jen vybrat ten správný outfit a udělat moderní make-up.

Pixie s oholenými chrámy

Snad nejoriginálnějším typem pixie je stříhání vlasů s oholenými chrámy. Tato volba je vhodná pouze pro odvážné, otevřené dívky, které se nebojí být v centru pozornosti. A vůbec nezáleží na tom, zda bude jedna strana nebo obojí oříznuta. Pokud chcete, můžete tuto oblast ozdobit neobvyklým vzorem. Často dívky preferují pro sebe romantické vzory nebo lakonické pruhy.

Je třeba poznamenat, že pixies s oholenými chrámy jsou spíše univerzální účes. Koneckonců, s ní můžete dělat různé účesy. Navíc to netrvá příliš dlouho. Zvláště často si ho vybírají dívky, které chtějí vizuálně korigovat rysy obličeje.

Pixie s rány

Na rozdíl od mnoha účesů, pixies jsou právě dělány pro experimenty. Koneckonců, můžete vytvořit jiný styl a přidat nové položky. Například, rány s tímto účesem vypadá úžasně krásně. A nezáleží na tom, jakou volbu si vyberete.

Nejoblíbenější je prodloužený okraj. Její vybrat dívky, které raději vypadají jinak. To není překvapující, protože takový třesk může být česaný, svázaný, stočený.

Šikmé rány jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí opravit rysy obličeje a ne tráví spoustu času pokládkou. Skutečným hitem roku 2018 je krátký třesk. Samozřejmě to vypadá velmi originální a neobvyklé. Proto je vhodný pouze pro dívky, které se nebojí být v centru pozornosti.

Pravidla pro styling účesu pixie

Navzdory skutečnosti, že se o této účesu jedná jako o velmi snadné péči, stále existují určitá pravidla pro styling. Pomocí nich určitě ušetříte spoustu času a výsledek bude příjemně potěšen.

Pro ty, kteří si pro sebe vybrali velmi krátký účes, doporučujeme zakoupit texturovací vosk nebo pěnu. Chcete-li krásně styl vlasy, použijte malé množství jednoho z těchto produktů a distribuovat rovnoměrně. V případě potřeby můžete sušit prameny fénem. Ale nezapomeňte, že nadměrné množství vosku nebo pěny dodá vašim vlasům neupravený vzhled.

Pro snadný a každodenní styl doporučujeme použít vysoušeč vlasů a kulatý hřeben. Pokud vlasy nejsou poslušné, můžete je lehce fixovat lakem, který není příliš silný.

Pro účast na akci si dívky často vyrovnají vlasy neboCurl je. K tomu můžete použít jako kulmu a železo. Experiment je však pouze s horními řetězci.

Pixie - módní, moderní účes, který si určitě zaslouží pozornost dívek. A pokud chcete vypadat neobvykle, ale zároveň stylově, můžete si ji vybrat.