Platinum Blonde: Vše, co potřebujete vědět o barvení trendů

Blondýnky z dávných dob jsou velkým zájmem silné poloviny lidstva. A na počátku minulého století se platinová blondýna dostala do módy a stala se jednou z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších odstínů, které dodnes zůstávají. Nejoblíbenější platinová blondýnka z počátku 20. století, Merlin Monroe, se stala měřítkem ženské krásy té doby. Ženy vždy hledaly způsoby, jak dostat šok blond vlasy. Ale léta létají as nimi i móda.

Dnešní módní ženy mají jedinečnou příležitost získat požadovaný odstín svého účesu. Platinum Blonde v této sezóně zaujala první místo mezi různými odstíny blond a těší se velkému uznání od moderních módy. V našem článku budeme určovat, kdo vyhovuje platinové barvě, která odstíny platinové blondýnky, které jsou trendy v současném módu blondýnky, a také, jak dosáhnout požadovaného výsledku při barvení.

Krásná barva vlasů platinová blondýna na fotografii

Vzhledem k tomu, že studený odstín platiny není vhodný pro všechny zástupce slabšího pohlaví, zjistěte, kdo se může stát majitelem platinových valů. Při výběru tohoto odstínu pro vaše vlasy, musíte vzít v úvahu typ barvy, pak budete vypadat stylově a přirozeně. Stín platiny bude vyhovovat ženě s „zimním“ typem barvy, a to s čirou, bledou, porcelánovou kůží as modrým, šedým nebo modrýma očima. Je možné se stát platinovou blondýnkou a majitelem hnědých nebo zelených očí, ale pleť musí být „zimní“, jinak dostanetevýsledek. Chceme také upozornit, že nejlepší platinové blondýnky pocházejí od majitelů blond vlasů. Změnou barvy získají nový tajemný, sexy obraz.

Platinum blond: recenze majitelů

Soudě podle recenzí žen, potvrzujících názor stylistů, má platinová blondýnka věkovou hranici. Platinová barva vlasů není vhodná pro starší ženy, ale pokud chcete ještě přidat platinu do svého vzhledu, mohou to být tenké prameny. Mladé ženy módy však mohou bezpečně použít ve svém obraze studenou platinu. Tato barva vypadá skvěle na rovnoměrných nebo kaskádových účesech.

Platinum Blonde - barva účelových a sebevědomých žen v různých odstínech

Když jsem se rozhodla stát platinovou blondínou, vyvstává otázka, který z odstínů zůstane. Zvažte několik možností pro odstíny platinové blond.

Čistá platina je volba pro mladé, pokud na obličeji nejsou žádné známky vrásek. Čistá platina ve věku žen vypadá jako tmavě šedé vlasy. Ale mladá dívka dostane extravagantní, jasný a neobvyklý obraz. Tento odstín se jednoduše nenahrazuje v klasickém mellingu a originální ombre technikou na světle hnědých vlasech.

Perla-platinový odstín plynule převádí studenou platinu na neutrální perly. Tento tón dodá vlasům jemný dotek perleťové. Pearl Platinum nemáomezení používání vlasů nebo modelu vašeho účesu. Dokonale vypadá na všech vlasech. Tento odstín je dobrý nejen jako primární barva, ale také jako samostatný výběr pramenů při použití technik zvýraznění a barvení v různých stylech.

Stříbrná platina, podobně jako čistá platina, připomíná šedé vlasy, ale má výrazné kovové tóny. Tato barva je trendem letošního roku. Stříbro s modrým přetečením na slunci přitahuje oči a vypadá fascinujícím způsobem. Platinum stříbrný odstín vypadá perfektně na dlouhých vlasech, stejně jako nádherné přizpůsobení kaskádových účesů krátké a střední délky. Být blondýna z platiny-stříbrné barvy, zatímco pokládka vlasy se snaží dodržovat pravidlo - bez objednávky. Světlý nepořádek - nejaktuálnější účes v tomto případě.

Perfektní popel-platinová blondýna na fotografii

Pokud použijete tón platinového popela, dostanete blondýna s šedým podtónem. Stejně jako stříbro-platinová, hra popela je také velmi podobná šedivým vlasům. Platinum-ash blond vhodný pro majitele svěžích dlouhých vlasů. Vypadá dobře na jiné úrovni účes s styling v mírném nepořádku. Pamatujte si, že tento tón je kontraindikován pro majitele jemných vlasů, protože barva vizuálně skrývá objem. Dalším z nejdůležitějších okamžiků je péče o vlasy ashen-platinum.stínu. Aby se barva nezměnila a zároveň nedošlo k poškození vlasů, je žádoucí mít matkové vlasy se stříbrným speciálním šamponem. Takový speciální nástroj zabraňující proplachování platinového odstínu a vzhledu žluté barvy díky fialovým pigmentům. Ujistěte se, že udržujete zdravý vzhled vlasů, pravidelně používáte lékařské masky, ale zároveň se nedoporučuje používat domácí infuze a prostředky.

Ohromující Dark Platinum Blonde

Platinum-blond tón - jeden z nejtmavších odstínů platinové blond. Tento tón bude vypadat přirozeně na vašich vlasech ve srovnání s jinými odstíny platinové blond. Kadeře vypadají přirozeně a v pohodě, jako by vyhořely na slunci, ale bez žloutnutí. Platinum-blond nemá žádné věkové omezení, vhodné pro mladé ženy módy a starší dámy. Temný blonďák dává romantický, ale zároveň businesslike vzhled.

Principy péče o platinu

Volba vhodného odstínu platinové blondýnky, vyvstává otázka: jak dosáhnout požadovaného výsledku a získat požadovaný obraz? Stojí za to připomenout, že platinová blondýna je jedním z nejsložitějších odstínů a vyžaduje hodně úsilí a práce profesionála. Buďte připraveni na barvení vlasů více než jednou. Jak je známo, postup přechodu na blond vlasy má špatný vliv na strukturu vlasů, proto je výrazný tmavovlasýŽeny módy doporučují začít s hláskováním. Ať už je váš obraz dokonalý, chceme poznamenat, že platinová blondýna nepřijímá světlý make-up. Mělo by být co nejblíže přirozenému. Majitelé platinové barvy vlasů zvláštní pozornost by měla být věnována jejich obočí. Tento odstín zdůrazňuje tvar obočí, takže musí být dokonalý. Řasenka je lepší použít hnědou. Večerní make-up vítá jasné oční linky a jasně červené rty.