Pletená manikúra 2019: Módní možnosti nail art na 100 fotografií

Pletená manikúra nebo jak se také nazývá „design svetrů“, je populární již několik let. Používá se jako zimní nebo novoroční manikúra. Elegantně je kombinován s teplými objemnými šály, pletenými oděvy, pletenými šaty s délkou podlahy a dalšími typy zimního oblečení. Tato manikúra je neuvěřitelně roztomilá a jemná. Nejčastěji se doporučuje doplnit sněhové vločky, vánoční stromky, medvídky a další kresby různých stylů. A nyní se podíváme na výběr nových verzí háčkované manikúry z roku 2019.

Klasická pletená manikúra

\ t

Klasický design manikúry ve formě pletení se nejčastěji provádí v tónech, které mají podobnost s nahým stylem. Tato verze manikúry vypadá velmi šetrně a přitažlivě. Kreslení je možné aplikovat na jeden nebo několik měsíčeků. Když se aplikuje na všechny nehty, střídejte obrys vzoru pro jemnější efekt. Vypadá skvěle vložit pletený design na střední nebo horní části nehtu. Pro klasický styl vyberte tóny bílé, šedé, béžové nebo bordové.

Vícebarevný pletený manikúrový gel

\ t

Pro dívky, které preferují jasnější barvy, letos neexistují hranice. Můžete snadno kombinovat několik různých barev. Vícebarevné pletené vzory vypadají velmi atraktivně. Aby se dosáhlo sametového efektu, stojí za to přidat akrylový prášek. V roce 2019 se nedělejte bez lesku třpytu nebo několikalakonické kamínky. Perfektní kombinace kombinací mléka a čokolády, červené a bílé, broskvové a šedé, modré nebo modré a bílé gelové polštáře v pletené nehty.

Pletená manikúra s pískem nebo práškem

\ t

Pletená manikúra s pískem nebo práškem je nejoblíbenější a nejvyhledávanější manikúrou v pleteném stylu. Tento design nehtů vypadá plyšově, přirozeně a velmi šetrně. K provedení designu používají mistři čistý bílý klasický prášek a barevný písek se používá pro neobvyklý vzhled. Je důležité si uvědomit, že celý design závisí na prášku. Například, kresba jemným akrylovým práškem bude vypadat přirozeněji vzhledem k tomu, že se jeho částice usadí na laku, získají barvu a nevyměnitelný písek zůstane bílý.

Design nehtů: pletená manikúra s okouzlujícími medvídky

Medvídci jsou typem vzoru, který se velmi často vyskytuje v kombinaci s pleteným stylem. Zkušenější řemeslníci malovat medvědy s lakem nebo akrylovými barvami bez velkého úsilí. Ale nováčci tento úkol považují za nemožný, protože tento výkres je velmi malý a obtížně dokončitelný, takže je lepší použít samolepky. Dnes, v mnoha obchodech si můžete koupit různé lepící diapozitivy s medvědy a jiné kreslené postavičky, které budou vypadat skvěle v kombinaci s pleteným designem. Tato verze manikúry vypadá velmi koketní a roztomilá.

Pletenéombre design

V roce 2019 je stále populární řešení přechodového přechodu v horizontálním nebo vertikálním směru. Varianta s úhlem barev a plynulým přechodem z jednoho prstu na druhý vypadá rafinovaně, stačí pouze ombra na prostředním hřebíku, pouze s použitím 2 barev. To také vypadá dobře vzrušující a módní manikúra s přechodem na jeden nebo více prstů, vyrobený ve třech barvách. Tato manikúra vypadá neuvěřitelně okouzlující a elegantní.

Pletená manikúra: fotografie skandinávského designu

Pletený design se velmi dobře hodí na sněhové vločky, ozdoby a skandinávský styl jelena. Taková manikúra znamená pouze šedohnědou nebo červeno-bílou barvu. Pro kreslení skandinávské sněhové vločky s jasnějšími a přesnějšími obrysy je lepší provést předběžné bodové značení. Teprve pak je zkombinujte s tenkými, upravenými čarami a zcela natřete hlavní barvu. Střídání pleteného vzoru se skandinávskou ozdobou, doplněné tečkami a dalšími geometrickými vzory, vypadá skvěle.

Pletený styl s originálními výkresy

Je velmi vzácné najít pletenou manikúru s přidáním flitrů, fólie, filmu nebo třpytů. Samotný objemový vzor je již považován za jasný prvek dekorace. To však neplatí pro výkresy. Koneckonců, elegantní a sofistikovaný obraz na jednom prstu v žádném případěPřípad nenarušuje celkový vzhled manikúry Populární kresby v roce 2019 jsou vtipné scény, barevné skvrny, kresby doby kamenné nebo etnického stylu. Stojí za zmínku, že pletená manikúra s přídavkem pásků je vždy na vrcholu popularity. Pro milovníky krásnějších a skromnějších kreseb bude vynikající volbou vícebarevné luky, ornamenty, gramatické formy a květiny. Je možné kombinovat motivy a vzory podle přání a letu fantazie.

Unikátní manikúra v zimním designu "svetr"

Design „svetr“ je rozhodně považován za zimní, což je důvod, proč vypadá rafinovaně a velkolepě s volumetrickými sněhovými vločkami sypanými jiskrami nebo práškem. Pro každodenní práci by byla vynikající volbou transparentní francouzská manikúra s prvky bílých sněhových vloček. Bezejmenný prst je nejlepší zvýraznit objem, pletený vzor. Takové umění nehtů se nejčastěji provádí s pastelem nebo bílo-modrým gamutem.

Pletená manikúra s načechraným zdřímnutím

\ t

V roce 2019 se reliéfní a ploché pletené vzory, pokryté nahoře načechraným vlasem, stávají neuvěřitelně populární. Tato možnost označuje skromnost, zdrženlivost a zároveň schopnost zdůraznit eleganci. Pletené motivy na nehtech také odrážejí neobvyklou a originální chuť jeho majitele.

Foto nápady pletené manikúry 2019

Módní pletený design může být vytvořen v různých formách.To může být objemné, stejně jako lesklé vzory. Mistři se důrazně doporučuje, aby provedli podobný vzor s akrylovým práškem. To dává zvláštní efekt a texturu. Existuje obrovské množství možností pro kreslení vzorů copánky, teček, tahů a tak dále. Stačí jen chytit inspiraci a plně se spoléhat na fantazii.

)