Poncho, mys a pláštěnky: nejnovější inovace v roce 2018

Ponchos, pláštěnky a pláštěnky jsou dnes velmi populární a relevantní. S jejich pomocí můžete udělat nádhernou paletu ležérního nošení, házet přes ramena přes kalhotový oblek nebo kabát. V mnoha sbírkách slavných couturiers odrážela retro vzpomínky. Důležitou roli na výstavách dostaly zajímavé modely vlněných ponchů, pláštěnek a nejteplejších pláštěnek. Proto doporučujeme všem ženám, které sledují módní trendy, seznámit se s novinkami z roku 2018, protože se nejedná pouze o univerzální věc, ale také o velmi stylovou.

Jak to všechno začalo ...

Vznik šátků má své kořeny ve vzdálené minulosti na východ. V té době se k ochraně před chladem používal čtvercový nebo obdélníkový pás materiálu - ženy si zakrývaly předloktí a krk. Začátkem patnáctého století ve slavném městě Kašmíru začali vyrábět pláště z nejjemnější vlny tibetských koz. Ale zvláštní popularita pláštěnky získané v éře adresáře. V té době, s pomocí šátků, začali doplňovat oblečení, které bylo stylizované jako starožitný kostým, - sbírané, bez rukávů as hlubokým výstřihem.

Poncho, Cape, Cape: analýza konceptů

Všechny tři výše uvedené výrobky jsou si jistě podobné, ale každá položka má jeden nebo jiný detail, podle kterého je lze odlišit. Pojďme pochopit pojmy pachatelů dnešní publikace. Cape je produkt, který vypadá jako plášť s kapucíruční štěrbiny. Pončo je obdélníkový výrobek s otvorem pro hlavu. Capes - věc s chybějící sponou, bez jasných předpisů na formuláři, délce. V žádném případě by jednoduchost koruny nevracala ženu, protože s ní obraz ožívá. Při výběru pončo, mysu nebo pláštěnky se neobejdou na velkých jménech. Podívejte se na modely neznámých mladých designérů - jejich produktové verze jsou uvolněnější, bez konvencí.

Ohromující prolamované modely pončo, pláštěnky a pláštěnky v roce 2018

V roce 2018 jsou velmi módní velké prolamované pláštěnky prosté, s nádhernými květinovými vzory a také kombinací různých strukturálních tkanin. Skvělým příkladem těchto produktů jsou modely z kolekce značek FENDI A JEAN PAUL GAULTIER. Pokud chcete každý den cítit něco zvláštního, přidejte do svého základního šatníku několik zajímavých pláštěnek.

Kožešiny a peří v nových ponchách, pláštěnkách a pláštěnkách: vytváříme efektivní a stylový vzhled

Pokud hovoříme o praktičnosti, pohodlí a pohodě, pak všechny tyto vlastnosti jsou neodmyslitelně spojeny s módními kožešinovými ponchami, pláštěnky a pláštěnkami v roce 2018. Designéři slavných módních značek, jako je „MARC JACOBS“, „FENDI“, „MIU MIU“, dokázali všem světským společnostem, že tyto praktické výrobky jsou nejen teplé, ale také stylové. Pláště jasného oranžového a vínového peří na poslední výstavě „DSQUARED2“ vypadají působivě. Mimochodem, peří jsou dalším trendem nadcházející sezóny. NeNeváhejte chytit světlé odstíny kožešinových výrobků, protože pouze díky kreativnímu barevnému provedení módního pončo, čepice nebo kšiltovky můžete vytvořit jedinečnou veselou náladu nejen mezi majitelem, ale i mezi lidmi kolem ní.

Transparentní dámské potahy: prodloužení životnosti módního oblečení

\ t

Pro ženy, módní dům „Chanel“ doporučil průhledné plastové pláště. Tento design návrháři doporučují nosit přes krásné drahé věci. Průhledný kryt nebude sloužit jako teplý výrobek, ale je schopen ochrany proti prachu a dešti.

Elegantní pletené pončo, pláštěnky, pláštěnky pro stylové ženy

\ t

Pletené ponchy a pláštěnky na jaře a na podzim budou skvělou službou, protože mohou snadno nahradit kašmírový kabát. Obvykle je obtížné překvapit módní nadšence něčím novým v nadcházející sezóně, ale návrhář módních značek CHRISTIAN DIOR A ALICE + OLIVIA uspěl s obrovským úspěchem.

Kůže a zamsh: zajímavé modely dámských ponch, pláštěnky, pláštěnky

\ t

Stylová, barevná a silueta řešení módních ponchos, pláštěnky, pláštěnky jsou velmi zajímavé v roce 2018. Zvláště překvapující jsou rafinované a ženské možnosti, vyrobené z pravé kůže a semiše, například z „CHRISTIAN DIOR“. Již tato možnost vám nedovolí zamrznout za špatného počasí.

Originální pláštěnky a pláštěnky pro ženy v roce 2018

\ t

Vlněný pončo vypadá velmi stylově aCape nosí přes kabát. Původní vrstvení je pro ženu skutečnou spásou, když je počasí -20 ° C. Preferujte světlé barvy, nejlépe teplé sluneční odstíny: oranžová, žlutá nebo červená. Už jeden pohled na světlé pončo se ohřívá, nemluvě o pohodlí, které dává vlněný výrobek. Designéři nejznámějších módních značek, jako VALENTINO, JEAN PAUL a GAULTIER, nabídli bezkonkurenční verze zahřívacích plášťů a podlahových krytů.

Atraktivní výtisky na módních ponchách, pláštěnkách a pláštěnkách

V naší zemi stále nejsou tak oblíbené pláštěnky, pláštěnky a pončo. Ale pokud potřebujete skrýt ty extra kila nebo bříško v časném těhotenství, mnoho žen je rád, že tyto praktické výrobky používají. Zvláště působivé možnosti vzhledu s lehkým tiskem v podobě geometrických linií, abstrakce a sicilské keramiky. Designéři značky "BRASCHI" nabízejí za pomoci neobvyklých ozdob na plášťech nepopsatelný obraz, který jistě zůstane v paměti ostatních a kolemjdoucích již delší dobu.

Snadný styl a pohodlí - to je přesně to, co potřebujete v nadcházejícím roce 2018! A to vše dosáhnete díky nákupu módní pláštěnky, pláštěnky nebo ponchos.

Doufáme, že příklady uvedené v publikaci fotografických novinek ušlechtilých a ženských produktů vám pomohou určits výběrem zajímavých a stylových modelů v nadcházející sezóně. A aby nedošlo ke ztrátě módní informace o ponchos, pláštěnky a pláštěnky, uložte článek na stránce sociální sítě!