Populární kaskáda účesů: Módní trendy - 2019, varianty korekce vzhledu, nejlepší příklady na fotografii

Kaskáda je ostříhat, což jsou různé vrstvy různých délek. Zpravidla jsou nejkratší prameny na koruně a delší jsou na týlní zóně. Tento účes má zjevnou podobnost s žebříkem ostříhaných vlasů, ale výrazně se liší výkonem technologie. Kaskáda účesů má dostatečný počet odrůd. Díky tomu si každá žena bude moci vybrat střih s přihlédnutím ke struktuře, délce vlasů a tvaru obličeje. K dispozici je také varianta tohoto střihu s rány a bez něj.

Kaskáda účesu: Vizuální oprava vzhledu

Kaskáda ostříhat téměř univerzální. Hodí se do mnoha typů vzhledu. Stačí jen správně nastavit tvar, pak se můžete jasně zaměřit na oči a zároveň opravit rysy obličeje. Tento účes je nejvhodnější pro dívky s oválným a protáhlým tvarem obličeje. Koneckonců, kaskáda bude dávat značné množství na stranách, to je, jak se tvář bude vizuálně rozšiřovat. Pokud potřebujete skrýt široké lícní kosti a odstranit přízvuk z vad obličeje, pak je tu skvělá volba pro vás - otrhané kaskády. Dívčí tvář, která je mírně zúžená, by měla zvolit odstupňovanou kaskádu, která se podobá tvaru písmene V. S takovým ostříháním bude možné roztáhnout lícní kosti, ale v tomto roce by promoce měla končit mírně nad bradou.

Kaskáda krátkých vlasů

\ t

Krátká kaskáda vypadá nejlépe v kombinaci s kulatým tvarem obličeje. Na rovných, rovnoměrných vlasech tento účes vypadá perfektně.Existuje poměrně velký počet možností pro kaskádu pro krátké vlasy.

Dvojitá kaskáda pro krátké vlasy

Dvojitá kaskáda pro krátké vlasy je skvělý způsob, jak přidat vlasy a vlasy. S tímto typem ostříhat, kroky jsou oříznuty přes celou hlavu. Zejména horní část má velký počet vrstev, aby se získal objem. Spodní zámky zůstávají déle.

Kaskáda s krátkou korunou

Kaskáda krátká koruna - účes, který je vhodný pro kratší vlasy. Úkolem vytvoření účesu je vytvoření postupného přechodu z okcipitální zóny na krk, opakující hladký tvar hlavy.

Kaskáda pro střední a dlouhé vlasy

\ t

Kaskáda pro střední a dlouhé vlasy může být prováděna s třesky nebo bez nich. Existuje několik odrůd.

Roztrhaná kaskáda

Roztrhaná kaskáda - ostříhání s výraznějšími přechody. S přípustnou hustotou srsti filirovka. Kaskáda Equal umožňuje vizuálně zvýšit objem vlasů. Dává pompéznost a vzdušnost tenkým vlasům.

Klasická kaskáda

Klasická kaskáda - tento účes vytváří hladký a rovnoměrný žebřík po celé délce vlasů díky více vrstvám nebo řídnutí.

Dvouúrovňová kaskáda

Dvouúrovňová kaskáda je střih, který se vyznačuje dvěma odlišnými úrovněmi. První - ve formě čepice, ve druhém- hlavní délka. Mezilehlý přechod mezi nimi může být ostrý a hladký.

Absolvovaná kaskáda

Absolvent - tato verze účesu, která se zaměřuje na hrany. Mělo by to být provedeno ve formě malého žebříku a celý střih bude proveden pod úhlem.

Dámská kadeřnice pro husté vlasy

\ t

Majitelům silných a tvrdých vlasů se vůbec nedoporučuje, aby si vybrali kaskádový účes. Těžké, krátké skrýt a hledat bude obtížné, aby se vešly, špičky se nezkroutí. Vaše kaskáda ostříhá estetický vzhled. Jediným řešením v takové situaci by bylo provedení nadhodnocené kaskády. S takovým ostřím zůstává hlavní délka stejná, ale špičky jsou roztrhané. Tento účes vypadá snadno, chytlavě, elegantně a velmi atraktivní.

Střih Cascade: fotografie na kudrnaté vlasy

Pro majitele kudrnatých vlasů není kadeřnice stříháním nejlepší volbou. Koneckonců, pokud máte velmi husté a svěží vlasy, pak se všechny obrysy ostří stanou neviditelné díky přirozenému objemu. Pokud se vlasy jen mírně kudrnaté, pak to bude přidávat kouzlo a milost účes.

Krásná kaskáda s rány

Kaskáda s rány vás nenechá lhostejným. Můžete nejen experimentovat s texturou a strukturou rány, ale také zvýraznit s dotekem, takže akcenty. Bang dává účes rafinovanosti a nápaditosti. Nabídka stylistůexperiment v nové sezóně s třeskem, protože jejich tak širokou škálu možností!

Šikmé rány v kaskádě

Šikmý - třásně jemně padající na jednu stranu velmi elegantně a vhodně rámuje ovál tváře, dávající ženskost a něhu.

Tlusté rány v kaskádě

Silné rány vypadají harmonicky v kombinaci s hustými vlasy. Dává dívkám tajemství a romantiku.

Roztržené rány v kaskádě

Roztržené rány vypadají odvážně a odvážně. Takový obraz určitě přitáhne pozornost ostatních. Tento druh rány je typický pro šokující a velmi emocionální dívky.

Klenuté rány v kaskádě

Oblouk - tento třesk ve tvaru oblouku s prodloužením po stranách. Tento typ rány je ideální pro dívky s výraznými lícními kostmi.

Dlouhé rány v kaskádě

Dlouhá - klasická verze rány, která plynule přechází na stranu. Pokud chcete, aby se třeska spojila s hlavní délkou, pak by měla být delší než dlouhá.

Profesionální účes Cascade

Nádherná kaskáda stříhání vlasů má mnoho výhod:

  1. Střih je vhodný pro různé typy vlasů a naprosto jakýkoliv tvar obličeje.
  2. Tento účes vypadá skvěle s nebo bez chela jakéhokoliv druhu.
  3. Dobré pro kudrnaté a dokonce i vlasy.
  4. Po umytí vlasů nemusíte trávit spoustu času pokládkou.
  5. Toto je nejlepší volba pro dívky se vzácnýmivlasy, takže snadno přidáte objem vlasů a zakřivený tvar.
  6. Střih se hodí pro krátké, střední a dlouhé vlasy. Vypadá také harmonicky v kombinaci s večerními šaty a oblečením ve sportovním stylu. Hlavní je vybrat požadovanou možnost instalace
  7. Snadno stočené vlasy v kombinaci s kaskádou vypadají velmi harmonicky.

Odborné poradenství při výběru kaskádového stříhání

Kromě pozitivních vlastností má kaskádové stříhání také nevýhody, které se projevují pouze v případě nesprávného provedení účesu. Neřežte na silné, těžké a špatně tvarované kadeře. Nejlepší ze všech kaskád se dívá na světlé a blond vlasy. Stylisté jedním hlasem prohlašují, že kaskáda není vhodná pro tuhou strukturu vlasů. V průřezu konců není žádoucí ostříhat. Ale hlavní nevýhodou kaskádových účesů je, že růst trvá dlouho.