Pruhovaná manikúra: Módní barvy a nápady moderního umění nail na fotografii

Pro každou dívku je nápad krásné a stylové manikúry odlišný. Někdo preferuje monofonní klasickou manikúru a někoho víc zaujme světlým designem. Dnes, móda umožňuje každému z fair sex zvolit nehtový design, který jí vyhovuje. Různé barvy a různá konstrukční řešení umožní dát přednost jakékoli možnosti. Dnes je jedním z nejoblíbenějších designových manikúrů pás. Tato manikúra má různé tvary a barevné kombinace.

Módní barvy pruhované manikúry

\ t

Dnes je skvělý čas vybrat si barevné řešení pro módní manikúru. Různé barvy a odstíny nemají žádná omezení. Můžete dát přednost jakékoli barvě, která se vám líbí. Nejmodernější barvy pro pruhovanou manikúru v tomto roce jsou přírodní, přírodní odstíny jako béžová, bílá, šedá, modrá nebo černá. Jsou nádherně kombinovány s ostatními a s jinými odstíny. Pruhovaná manikúra s lehkou základnou a kontrastními pruhy na ní bude vypadat skvěle. Pokud chcete získat elegantní a originální manikúru, přidejte ji s různými kamínky, kameny nebo všechny druhy tření.

Pruhovaná manikúra v jasných barvách

Pokud jde o světlé barvy, v teplém období je bez nich velmi obtížné. Pruhovaná manikúra, růžová, žlutá,Červená nebo fialová bude elegantní a světlá. Každý z těchto odstínů, a to jak individuálně, tak v kombinaci s jinou barvou, je vhodnou volbou pro vytvoření výrazné, neobvyklé a světlé pruhované manikúry.

Pruhovaná manikúra s průhlednou základnou

\ t

Manikúra s jasným pruhem vyrobeným na průhledném základě se stává skutečnou. Rozmanité konstrukční řešení takové manikúry dodá nehtům bohatý a vynikající vzhled. Například, klikaté, horizontální nebo vertikální pruhy, stejně jako jejich původní kombinace pomůže vytvořit zajímavou a moderní manikúru. Manikúra s transparentními pruhy vypadá atraktivně a objemově. Ale nezapomeňte na sezónu! V létě jsou jasnější a sytější barvy vhodné pro manikúru a za chladného počasí byste si měli vybrat klidné kombinace.

Módní a moderní myšlenky pruhované manikúry

Dnes, bez stylové a módní manikúry, se téměř každá žena necítí dobře. A vytvořit takovou manikúru existuje spousta příležitostí. Aby bylo možné získat krásnou pruhovanou manikúru a zároveň strávit minimální úsilí, použijte další dekor. Můžete se snažit snadno vyrobit proužky pomocí vícebarevné speciální fóliové pásky, kamínků, korálků nebo kamenů různých velikostí. Tato manikúra vypadá moderní a úžasně krásná. Vytvoření slavnostní verze pruhované manikúry,vyrobit proužky různých jisker. Tyto pásky na průhledném základě budou vypadat jasně a atraktivně.

)

Pruhovaná manikúra a geometrie

Pruhovaná manikúra je často těsně propletena geometrickými vzory. Tato manikúra vypadá stylově, elegantně a krásně. Vytváření geometrických vzorů na nehtech z různých pruhů, dostanete nádhernou verzi řešení návrhu pro manikúru.

Pruhovaná manikúra v námořnickém stylu

\ t

Pruhovaná manikúra s námořním tématem je jednou z nejčastějších. A když je rozhovor o pruhované manikúre, mnoho lidí má vztah s námořním tématem. Dnes, manikúra v námořnickém stylu je módní a relevantní. Námořní manikúra styl je ideální pro letní dovolenou, stejně jako pro městské letní každodenní rozruch. Hlavní věc je, že odpovídá vybranému obrázku.

Pruhovaná manikúra - styl minimalismu

\ t

Minimalismus v designu manikúry je dnes jedním z nejpopulárnějších. Kresby v tomto stylu jsou vždy diskrétní a stručné v provedení, ale vypadají skvěle na ženské měsíčky, bez ohledu na jejich délku a tvar. Pokud experimentujete a hledáte univerzální, ne přetížený designový styl, vyberte si pruhovanou manikúru ve stylu minimalismu. Nízkotónové pruhy založené na neutrální barvě vypadají velmi šetrně a působivě.

Pruhovaná manikúrapoužití svislých a vodorovných pruhů

Návrháři doporučují svislým pruhům v manikúru, aby se dali použít pro dámy s krátkými nehty. Tyto pásky vizuálně prodlouží nehtovou desku a učiní vaši manikúru přitažlivou. Proto je velmi oblíbená pruhovaná manikúra se svislými pruhy. Pokud se nebojíte experimentovat, doporučujeme vám ozdobit nehty vodorovnými pruhy. Při vytváření takové manikúry bude kombinace různých textur a barev vypadat nádherně a odvážně. Takováto pruhovaná manikúra je moderním řešením v designu nehtů, které vypadá velmi krásně jasně a neobvykle.

)

Pruhovaná manikúra a květinové kresby

Na první pohled se pruhovaná manikúra s květinovým vzorem může jevit jako nekompatibilní designové řešení. Ale moderní dámy se nebojí experimentovat. Pruhovaná manikúra v kombinaci s bohatým a jasným květinovým vzorem vypadá úžasně atraktivní a krásná. Pruhovaná manikúra, kde je přidán květinový vzor, ​​dodá obrazu jemnost, romantiku a určitou lehkost. Pruhovaná manikúra s květinovým vzorem pro vytvoření světlé a slavnostní manikúry - původní verze, kterou lze doplnit různými kamínky, proužky fólie, třením a lesklými prášky. Taková manikúra navíc nemá žádná sezónní omezení.

Pruhovaná manikúra jerozhodnutí o návrhu bez ohledu na roční období. Jednou z hlavních podmínek při výběru pruhované manikúry je správný design, vhodné použití jiného dekoru. Teprve pak získáte stylový a zajímavý vzor nehtů.