Reverzní bunda: nejlepší nápady z roku 2018

Každý rok ve světě umění nehtů je stále více a více nových produktů, které se nemohou radovat z moderních módy. Obzvláště populární byla v roce 2018 opačná francouzská bunda, jakýsi výklad klasické francouzské manikúry. Vypadá to o nic méně krásné, stručné a rafinované. Proto je ideální pro každodenní život. To však neznamená, že jasné barvy a odvážné experimenty jsou nepřijatelné.

Vlastnosti a typy reverzní francouzštiny

Navzdory tomu, že tento typ designu není první sezónou, mnoho lidí nechápe, jak se liší od původní verze. Především si všimneme, že reverzní francouzština je zrcadlovým obrazem klasické francouzské manikúry. V tomto případě je celý hřebík pokryt jedním odstínem a základna nehtové desky je zdobena v jiné barvě. Díky tomu jsou nehty vizuálně delší a elegantnější. Tento design vypadá skvěle v téměř jakékoliv barevné kombinaci. A to dává prostor fantazii, protože můžete bezpečně experimentovat s různými odstíny.

Pokud jde o druhy reverzního francouzského jazyka, existují pouze dva. Nejoblíbenější je považován za klasický, protože je poměrně všestranný a hodí se naprosto vše. Jeho hlavním rysem je použití růžové. A může to být jakýkoliv odstín, počínaje sotva znatelným nebo pastelem a končící nasyceným. Jako kontrastní barvu můžete použít téměř libovolnou možnost.Nejčastěji je bílá, béžová nebo černá. Proto vždy vyberte ten, který se vám líbí.

Druhý typ reverzní francouzské manikúry je vícevrstvý. Na rozdíl od předchozí verze to nelze udělat ani v jednom kontrastním pásu, ale v několika. Vypadá to opravdu velmi krásné, zejména pokud kombinujete několik odstínů. Mimochodem, pokud chcete, můžete použít jasné barvy duhy. To je skvělý nápad navrhnout měsíčky pro letní sezónu. Také vícevrstvá manikúra vyrobená ve dvou odstínech vypadá docela zajímavě.

Pravidla pro výběr stínů pro bundu s reverzním servisem

Jak je uvedeno výše, tento typ konstrukce může být vyroben v téměř jakékoli barevné kombinaci. Ale přesto doporučujeme pečlivější přístup k výběru odstínů, aby obraz obecně vypadal harmonicky.

V klasické verzi reverzní francouzštiny se předpokládá, že základní barvou je růžová. Druhá barva závisí na tom, jaký znak chcete nastavit manikúru. Pokud dáváte přednost lehkosti, stojí za to si vybrat bílou barvu, ale zároveň omezit. Na druhou stranu, černá bude design trochu přísnější vzhledem k kontrastu.

Pastelové barvy jsou nejoblíbenější. To není překvapující, protože všechny odstíny dobře zapadají. Kromě toho jsou vhodné pro jakýkoliv obraz a nevystupují ani ve tměúklona Také tato možnost je vhodná pro letní sezónu. Konec konců, kombinace béžové a růžové, máty a vanilky, stejně jako další podobné varianty vypadají obzvláště něžně a romanticky.

Pokud dáváte přednost klasické verzi designu, pak kombinujte barvy jako bílá, červená a černá. Vždy se vzájemně doplňují, takže se jedná o skutečně výhru.

Pro ty, kteří chtějí klasiku trochu zředit, doporučujeme zvolit kovové laky. Například kombinace červené a zlaté nebo černé a stříbrné vypadá velmi krásně. Bunda Reverse v tomto barevném řešení je vhodná i pro večerní nebo tematické akce. Pokud je to žádoucí, může být dále zdoben kamínky nebo pásky.

Samozřejmě jsou přípustné i jiné, živější kombinace. Proto zkuste různé varianty, ale nezapomeňte mít na paměti, že odstíny by měly být stejné sytosti. Pouze v tomto případě budou vypadat atraktivní, ale ne směšné.

Jak učinit opačný francouzský?

Mnoho dívek má rád tento design, takže je zcela přirozené, že existují otázky, zda to může být doma. Abychom dosáhli efektu salónu, doporučujeme postupovat podle instrukcí krok za krokem.

Nejprve připravte měsíčky, dejte jim nezbytný tvar a zpracovejte kůžičku. SPokud je to nutné, vyrovnejte nehtovou desku s buffem. To jsou základní pravidla, která musí být provedena před každou manikúru.

Poté musíte odmastit nehtovou desku a aplikovat základní nátěr laku. V klasické verzi se nejčastěji volí růžové. Pokud používáte gelové leštidla, nechte nehty zaschnout ve lampě. Teprve po této fázi naneste kontrastní barvu na okraj nehtu. Pokud je to nutné, můžete použít šablonu nebo si ji sami z scotch. Když druhá vrstva zaschne, naneste vrchní nátěr a ujistěte se, že je suší ve lampě. Ti, kdo používají jednoduché laky, nepotřebují poslední krok.

Pokud plánujete udělat vícevrstvou reverzní bundu, bude to poněkud obtížnější. Na začátku se stejné kroky opakují stejně jako v předchozí verzi. Po nanesení základní barvy je třeba šablonu připevnit na základnu měsíčku. Volný prostor vyplňte jedním z odstínů laku a vyčkejte, až bude zcela suchý, nebo použijte lampu. Záleží na tom, jaké laky používáte.

Vyjměte šablonu a připojte novou v krátké vzdálenosti od předchozí. Volný prostor zakryjte dalším odstínem laku a počkejte, až bude zcela suchý. Tento krok opakujte, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku. A samozřejmě nezapomeňte použít vrchní nátěr pro lepší zajištění designu.

VlastněExistuje mnoho možností pro reverzní francouzskou manikúru. Ale i ten nejelegantnější design bude na nevyčištěných nehtech vypadat směšně. Proto nezanedbávejte postupy péče o kůžičku a nehty obecně. Pouze v tomto případě budou opravdu atraktivní.