Rozpočet dovolenou v roce 2018: nejlepší pokyny pro ekonomické, ale zajímavé cestování

S nástupem prázdnin, stále více a více lidí začíná přemýšlet o tom, jak dobře a zároveň je levný k odpočinku. Na první pohled to není možné, ale zkušení cestující jistě vědí, že existuje velké množství míst nabízejících kvalitu a zároveň rozpočet.

Rozpočtové svátky v zahraničí

Je nenáročné odpočívat v jakékoli části světa. Na každém kontinentu je spousta atraktivních míst.

Slovensko

Tato evropská země je bohatá na termální a minerální prameny. Spolu s nejčistším vzduchem Karpat a přírodním bohatstvím hor nabízí tento venkovský resort vynikající podmínky pro levný odpočinek a obnovu. Fanoušci výletní turistiky se budou moci seznámit s četnými památkami Slovenska, mezi něž patří: Grassalkovichův palác, Bratislavský hrad, četné katedrály atd.

Náklady na cestu na Slovensko začínají od 1200 dolarů za dva. Letenka bude stát 350-400 dolarů. Můžete si pronajmout pokoj za 25-70 dolarů za den. Průměrná cena oběda ve slovenské kavárně je 3-8 dolarů.

Gruzie

Gruzie není jen vynikající víno a pohostinní lidé. Jedná se o četné památky, úžasnou přírodu, čisté moře, minerální vody Borjomi a možnost mít zajímavý a rozpočtový odpočinek a zlepšit své zdraví.

Prohlídky do této země začínají na $ 1200. Cena letu bude od 230 dolarů. Hotelový pokoj bude státcestovatel je 40 dolarů, a můžete si pronajmout byt za 25-30 dolarů. Oběd v kavárně bude stát asi 6 dolarů, a můžete jíst na ulici fast-food méně než $ 1.

Bolívie

Dovolená v této zemi patří mezi nejlevnější v Jižní Americe. Je lepší jít sem od července do září, kdy v Bolívii není příliš horké a suché. La Paz se stala nejoblíbenější turistickou destinací v zemi.

Hotelový pokoj zde stojí 20 dolarů za turistu. Najíst se můžete v jedné z restaurací za 15 dolarů.

Jihoafrická republika

Exotičtí milovníci mohou jít na africký kontinent. Navzdory skutečnosti, že hlavní město Jižní Afriky, Johannesburg je považován za nejdražší město v Africe, zbytek zde lze nazvat rozpočet.

Náklady na dvoulůžkový pokoj začínají od 30 dolarů a můžete se najíst v restauraci za 15 dolarů.

Kambodža

Tato země ležící na jihu Indočíny je považována za nejlevnější pro turisty. Kromě cenově dostupné rekreace, zde najdou malebnou přírodu a obrovské množství atrakcí.

Životní náklady v hotelu začínají od 10 USD. Přibližně stejný bude i oběd v restauraci.

Levná dovolená v Rusku

\ t

Rusko zaujímá 1/6 naší planety. Tam jsou moře a hory, pouště a vodopády, četné atrakce a zajímavá zábava.

Území Krasnodar

Námořní letoviska území Krasnodar jsou každému známa. Kromě tohoRegion navíc nabízí vynikající podmínky pro zotavení a rozpočtové prázdniny.

Nejlevnější možností bydlení v místních střediscích je soukromý sektor, kde nabízejí pronájem bydlení za 350–650 rublů.

Bajkalské jezero

Znalci rekreace v přírodě si jistě vzpomenou na toto místo, které má zvláštní energii. Region má velké množství historických a architektonických památek. Tam jsou termální a minerální prameny, voda, ve které je považován za léčivé.

V soukromém sektoru vesnic na břehu jezera si můžete pronajmout pokoj za 300-450 rublů denně.

Kavkazská minerální voda

Středisko, které nabízí rozpočtové dovolené, je již mnoho let populárním ruským lázeňským střediskem. Čistý vzduch, zdroje léčivé vody a malebné přírody - to vše dokonale ovlivňuje stav lidského těla.

Pronájem bytu v regionu může být za 1-1,5 tisíc rublů denně. A náklady na ubytování v sanatoriu začínají od 2 tisíc rublů denně, což zahrnuje ubytování, stravování a komplex rekreačních procedur.

Rozpočtová dovolená na moři

\ t

Plážová střediska jsou oblíbenou turistickou destinací. Zde si můžete odpočinout a znovu získat svou sílu.

Turecko

V této zemi se již podařilo chytit luxusní dovolenou. Kromě teplého moře mají turisté možnost navštívit četné památky Turecka.

Zahájí se cena zájezdu pro dvaod 850 dolarů. Let z Moskvy do Antalye stojí 300-350 dolarů. Pro nejlevnější pokoj na pobřeží Egejského moře, bude turista požádán o od 20 dolarů. Průměrný účet v restauraci je 6-8 dolarů.

Bulharsko

Tato země je doporučena těm, kteří se rozhodli poprvé jít do moře. Zde se cestující budou cítit jako doma.

Ceny letenek začínají od 125 dolarů. Za 7 dní odpočinku v místním hotelu bude muset zaplatit od 100 dolarů. Ceny za set jídlo do 5-10 dolarů.

Thajsko

Thajsko exotické je k dispozici turistům po celý rok. Cena letu začíná od 200 USD.

Ceny hotelových pokojů od 16 USD na den. Jídlo od turistů trvá asi 16 dolarů denně. Cestovní kanceláře zde nabízejí odpočinek společně po dobu 7 dní za 1000 dolarů.

Levná dovolená s dětmi

Turisté, kteří cestují se svými dětmi, čelí úkolu nejen relaxovat levně, ale také zpříjemnit dětem zábavu a zajímavost.

Abcházie

Vzhledem k tomu, že se Abcházie nachází vedle Ruska, není na cestu zapotřebí mnoho času. Zde cestující čekají na teplé moře, čistý vzduch a krásnou přírodu.

Životní náklady v soukromém sektoru obvykle nepřesahují 350 rublů za den. Na dovolenou, zbytek zde stráví v průměru 500 rublů denně.

Srí Lanka

Tato exotická země je bohatá na unikátní památky a krásnou přírodu. Dovolená v hoteluv blízkosti pláže stojí od 10-15 dolarů denně. Produkty v zemi jsou velmi levné, zejména pro ovoce.