Ruby pro nehty - 2018: nový zrcadlový design na fotografii

Zrcadlová manikúra, kterou si ženy jednoduchým způsobem nazývají - tření nebo polární záře, je považována za hit z předchozí sezóny. S pomocí prášku vypadají nehty jako zrcadlový povrch, pouze v barvě. Světelné odrazy a modulace jistě potěší ostatní, protože žádný typ manikúry nemůže být tak hladký a dokonale hladký jako zrcadlo.

Populární odstíny nehtů: módní zrcadlové nehty - 2018

Co se týče barevných odstínů rubu, stojí za povšimnutí nejoblíbenější barevné varianty z roku 2018, jmenovitě stříbro, zlato, modrá a modrá, prášek. Popularita výše uvedených odstínů nevylučuje jiné barvy. Můžete experimentovat s různými barvami v rubu v roce 2018. Široký výběr v paletovém prášku pro odření vám umožní vybrat vhodnou ideální volbu. Kvalita luxusního prášku pro manikúru - otírání jakéhokoliv odstínu se liší od rozpočtu a podle toho vypadá zrcadlová manikúra také, opotřebovaná a držená jinak.

Elegantní manikúra: tření na několika nehtech

Zrcadlová manikúra je lákavý design nehtů, i když je několik měsíčků zvýrazněno rubem. Taková manikúra je nyní velmi populární mezi ženami různého věku a postavení. Je třeba poznamenat, že hlavní roli hraje barva podkladu pro tření. Například na černý a bílý lakzelené tření vypadá jinak. Zrcadlo krása na pár nehtů nebude bez povšimnutí. Je testován v praxi.

Manikúra s práškovým vzorem: úžasné fotografické varianty

Manikúra se vzorem vytvořeným práškem s použitím techniky tření je velmi atraktivní a zajímavá. Samozřejmě, že je to pro mistra poměrně usilovná práce. Manikúru se zrcadlovými prvky lze provádět doma, ale je to obtížné, protože hrozí nepřesným vzhledem. Svěřte obraz zkušenému odborníkovi s práškovým třením. Na glazovaných glazurách se nejlépe drží rub a nádherná kresba. Povrch nehtové desky na gelu vypadá naprosto rovně, jako by hladký povrch zrcadla.

Velkolepá manikúra: harmonická kombinace tření nehtů a prostých ozdob

Stylový design se zrcadlovým prostorem je velmi důležitý v roce 2018. Kovové tření je úžasný hit v umění nail. Na první pohled si můžete myslet, že zrcadlový prášek pro broušení je malý třpyt, ale ve skutečnosti se změní na velkolepou manikúru s dokonale hladkým zrcadlovým povrchem. Mistři nail art se naučili kombinovat běžné nátěry se zrcadlovým práškem v určitých oblastech. Technika použití zrcadlových ozdob je jednoduchá. Stačí si vybrat lepivou vrstvou ve formě vzoru, který je součástí nehtu, kde se zrcadlový povrch odrazí, a pak se použije metoda třením za použití obvyklé metody.

[58 ]

Rub do nehty a kamínky: neuvěřitelný design nehtů s příklady krásné manikúry na fotografii

Zrcadlové nehtové umění je velmi univerzální, protože dokonale ladí s mnoha sadami oblečení z módního dámského šatníku. Pro několik sezón v řadě v trendu přirozenosti a přirozenosti, však zrcadlová manikúra rub-inu vypadá atraktivní jak na krátkých, tak na dlouhých nehtech různých tvarů. Dekorační prvky na rub-in vypadají velmi pěkně. Šperky z kamínků dále zdůrazňují individualitu a jedinečnost zrcadlové manikúry. Unikátní design tření s kamínky je uveden na obrázku níže.

)

Tajemství tření od profesionálních mistrů nehtového designu

\ t

Tření, i když je to velkolepá manikúra, ale má vlastnosti, které se rychle odlupují od povrchu lakového povlaku. Zkušení manikérky jsou dnes připraveni podělit se o tajemství použití a upevnění prášku, s jehož pomocí se prodlužuje doba nošení nehtů. Prvním je nanesení základu ve dvou vrstvách, s výhodou na barevný gel. Pak aplikujte fixátor s lepivou vrstvou. Vrchol musí být po vysušení, který je otírán, vysoce kvalitní. Existují různé metody nanášení prášku pro tření: silikonovým kartáčem, prsty, obyčejným kartáčem - jak chcete. Nenechte se omlouvat za to. Naneste ji v dobré vrstvě. Jedním z hlavních rysů tření manikúry jepoužití prášku nahoře nedokončí, ale základ. Základní nátěr se aplikuje okamžitě na čerstvě otřený v ne příliš tenké vrstvě a po vysušení báze se nanese vrchní vrstva. To umožní dlouhodobé držení zrcadlové manikúry na nehtech.

Dalším tajemstvím je, že bez základního nátěru je třeba velmi opatrně chodit podél zadního konce nehtové desky a mírně podél bočních válců. Po těchto manipulacích se špička nehtu neobejde, jak je tomu často u manikúry. S tímto pigmentem už nejsou žádné špinavé triky. Na výstupu - 100% ponožka z unikátního nehtového umění bez štípání.

Zrcadlová manikúra: základní principy samokonstrukce

Prolézání nehtů může být provedeno nejen v salonu krásy, ale i vlastníma rukama doma. Stojí za zmínku, že při práci s práškovým odřením není nutná žádná odborná kvalifikace. Ujistěte se, že od prvního okamžiku budete mít krásnou zrcadlovou manikúru. Existuje několik metod, jak vytvořit zrcadlovou manikúru, z níž si každý pán vybral pro sebe vhodnější a pohodlnější. Jednoduchý a skutečný způsob, jak vytvořit zrcadlovou manikúru na nehtech, nenutí ženu, aby si koupila celý arzenál nových materiálů. Stačí jen základní, dokončovací, barevný nátěr a po chvíli budete obdivovat holistický design elegantní manikúry s kovovým leskem.

Dávatzrcadlový lesk - doslova skutečný nález. Pokusy popsat neuvěřitelnou holografickou iluzi zrcadlového odření ve slovech budou zbytečné, protože si tuto manikúru musíte vyzkoušet sami.

[122 ]