Shellac: Nejlepší nápady moderní manikúry v roce 2019

Shellac je pryskyřice, která se vytváří za přirozených podmínek v důsledku trávení potravy a jejího uvolňování hmyzími červy. Žijí v tropech, subtropech Indie a v jihovýchodní Asii. Živí se stromovou mízou, po které vylučují výkaly ve formě pryskyřičné látky. Šellac se používá pro výrobu izolací, fotografií a samozřejmě laků.

)

Pokrytí šelaku na krátkých měsíčku: 2019 nápadů

V letošním roce jsou krátké a přirozené délky nehtů v módě. Dívky s takovou délkou znají všechny její kouzla a výhody. Šelak může učinit vaši manikúru ještě dokonalejší. Je ideální pro francouzštinu, protože je to klasika za všech okolností. Můžete také provést měsíční manikúru, zdobení kamínky, stuhy, umělecké obrazy nebo jiskry. Ombre vám pomůže vizuálně zvýšit délku posunem z jednoho stínu na druhý. S touto myšlenkou získáte dokonalou manikúru, stejně jako ji budete moci ozdobit podle svého přání.

Nápady pro dlouhé nehty v roce 2019

U dlouhých nehtů je vhodná celá technologie, stejně jako u krátkých. Výhodou dlouhého nehtu je jeho měřítko, protože zde můžete zobrazit více obrázků nebo vzorů. S pomocí šelaku na dlouhých nehtech můžete provádět manikúru jakékoliv složitosti. Pro takové měsíčky perfektní rozbité sklo nebo vintage manikúru. V roce 2019 se v módě objevily bujóny, s nimiž manikúra vypadá velmi cool a neobvyklá. Také měsíčkymohou být zdobeny šelakem s pískem, ražbou a půvabnými postavami s geometrií. Různé šněrování a flitry dodávají vašemu vzhledu něhy a lehkosti.

Geometrické obrazy: nápady na design 2019

Geometrické nástěnné malby jsou letos považovány za velmi módní. Vypadají skvěle na nehty dlouhé i krátké velikosti. Kombinace světlých a tmavých tónů jsou neporovnatelné, například na jemných tělesných měsíčcích můžete zobrazit černé nebo šedé postavy. Také kresby zvířat nebo květin v geometrickém stylu dodají vašemu obrazu něhu a nevinnost. Zvířata zobrazená v tomto stylu vypadají jemněji a neobvykle, což je ještě atraktivnější a úžasnější. Pro usnadnění práce je nutné použít lepicí pásku.

Animalistický styl - hlavní myšlenka manikúry 2019

Pro více sexuality ve vašem obrazu je vhodný nehtový design zvířete. V roce 2019 se stal odvážnějším a vášnivějším. Leopard tisk je zpět v módě! Přidáním trochu drahokamu a jiskry v "zvířecí" skvrny, budete oživit manikúru. Také velmi originální bude vypadat jako míchání dvou zvířat. Můžete kombinovat pruhy zebra s leopardími skvrnami. Tato volba je ideální pro oblečení ze zlaté nebo stříbrné barvy.

Nové myšlenky na manikúru v růžových barvách

Jedna z hlavních barev tohoto roku je růžová. Růžová nebo nahá růžová - velmi jemná postelstínu. V roce 2019 můžete použít růžovou barvu pro monochromatický šelakový povlak, zdobení nehtů jemnými jiskrami. Tato manikúra je vhodná pro jemnou povahu. A ve slavnostní atmosféře budete vypadat skvěle.

Holografický tisk - nový v roce 2019

Šelak se vyznačuje rozmanitostí textur a efektů. Nejoblíbenější je šelak s jiskry. Vypadá výrazněji na nehty, zejména pokud má holografickou vlastnost. Tento barevný lak je v zimě i v létě velmi módní a můžete si vybrat tmavou barvu a světlo. Zde je hlavním bodem brilanci, jako by hvězdy v noční obloze svítily ve vašich rukou. Výběr takového šelaku věnuje pozornost hustotě flitrů.

Myšlenky vícebarevné manikúry

Pravděpodobně nikdy z módní manikúry. Od tří do pěti květů, které se sešly na ruce, vypadají velmi žensky, jasně a vesele. Vyberte nejbližší odstíny, abyste dosáhli hladšího přechodu barev. Většina preferuje jejich béžové, růžové a kávové tóny. V tomto roce je vrcholem této manikúry výběr odstínů fialové nebo fialové tóny, a pro léto je perfektní okurka-zelený šelak.

Minimalismus manikúry v roce 2019 na fotografii

Malé srdce nebo malá květina v rohu nehtu, svislý proužek nebo trojúhelník poblíždíry, pár teček na jednom hřebíku - to vše jsou minimalistické nápady pro design nehtů, které vypadají skvěle v roce 2019.

Skutečná manikúra s červeným šelakem

Barva vášně vypadá letos velmi draho a luxusně. Neomezujte se při výběru barvy červeného šelaku a nezapomeňte jej doplnit malbou nebo jiskrami. Například nehty zářivě červené barvy s jedním nehetem ve stříbrném nebo zlatém třpytku budou vypadat velmi stylově.

Jak používat šelak?

Tato technologie je mnohem složitější než použití běžného laku. Potřebujete více času, trpělivosti a síly. Pro začátek je provedena klasická manikúra, během které je nutné zastřihnout kůžičku, vyrovnat nehtovou desku, dát vhodný tvar a délku. Poté je nutné odmastit měsíčky a pak aplikovat speciální podklad pod šelak a sušit v UV lampě. Pak se šelak a také suché ve lampě. Přes horní musí být aplikován fixer. Pro dokončení, otřete ubrouskem, který je impregnován prostředky pro odstranění lepivé vrstvy. Pokud vše proběhne kvalitativně a správně, vaše manikúra se bude konat po dlouhou dobu.

Všechny výhody a nevýhody šelaku

Hlavní výhody povlaku šelaku jsou:

  • Shellac nenarušuje nehtovou destičku.
  • Dlouhá doba konzervace a nošení tohoto typu manikúry (od 2 do 4 týdnů).
  • Shellac Coatingnezpůsobuje alergie a přispívá k ochraně složeného nehtu.
  • Bohatý výběr barev laku.
  • Barva je výraznější a bohatší.

Samozřejmě existují určité nevýhody:

  • Náklady na toto pokrytí jsou vyšší než ostatní.
  • Vyžaduje UV lampu.
  • Dlouhá doba zpracování.

To jsou myšlenky šelakového nehtového designu, které jsou velmi módní v roce 2019. Ale i přes všechny nové položky a trendy, aby manikúra, které se vám líbí, kombinovat s vaším druhem a fit váš obrázek!