Shellac: nejlepší nápady z roku 2018

Shellac už získal srdce mnoha dívek. A to není překvapující, protože takové pokrytí nejen perfektně sedí na nehtu, ale také ho chrání. Šelak lze navíc použít naprosto pro jakýkoliv design nehtů. Doporučujeme zvážit nejlepší nápady pro rok 2018.

Módní trendy

Výběr manikúry, každá dívka předběžně studuje trendy nehtového umění v této sezóně. Stylisté tvrdí, že paleta barev, populární v roce 2018, bude prostě obrovská. K trendovým odstínům patří především tyrkysová, měkká růžová, zářivě žlutá, jasně zelená, červená, káva, losos, broskev a fialově šedá. Všechny budou vypadat skvěle, a to jak v monochromatickém, tak v různých barevných kombinacích.

Krátké nehty oválného nebo mandlového tvaru budou populární v roce 2018. Povolený čtvercový hřebík, ale s nejvíce zaoblenými hranami.

Manikúra Shellac vás neomezuje při výběru dekoru nehtu. To může být kamínky, kamifubuki, různé objemové prvky, atd. A vzhledem k tomu, že takový povlak je odolný, dekorativní prvky budou také spolehlivě chráněny.

Manikúra s jednobarevnou barvou

Pro fanoušky monochromatického krytí nehtů je šelak ideální, který vždy ideálně spočívá na nehtové desce a vydrží dlouho.

Francouzská a měsíční manikúra

\ t

Francouzské a měsíční návrhy byly populární už léta. Kromě toho, každý nový sezónu, stylisté nabízejí pro ně některé změny a doplňují různé dekor. Díky použití šelaku se taková manikúra na nehtech drží několik týdnů a zároveň vypadá jasně a krásně.

Tvar francouzského úsměvu může být jakýkoliv. Kromě obvyklého přímého přístupu k nám, návrháři nabízejí konkávní, trojúhelníkový, čtvercový nebo dokonce dvojitý. V roce 2018 bude populární kombinace francouzštiny a ražby.

Lunární manikúra v roce 2018 byla doplněna novými odstíny. Hlavní část nehtu může být nyní natřena v nejúžasnějších odstínech a kombinace barev může být nepředvídatelná.

Vzor šelaku

Zvířecí čísla v roce 2018 opět získaly své pozice. Proto, aby byl v trendu, to je dost, aby se imitace zvířecí barvy na nehty. Ale nepřehánějte to. Zvířecí tisk v obraze by neměl být přítomen moc.

Kresby květin neztratí svůj význam. Novinkou v sezóně jsou květy natřené matným lakem na lesklém základě. Populární budou Chamomiles, sedmikrásky, růže, chrpy a pampelišky. Pro slavnostní příležitosti může být manikúra zdobena kamínky nebo jiným brilantním dekorem.

Geometrické vzory nejsou o nic méně populární. Může to být nejen linie nebo kruhy, ale také diamanty nebo dokonce abstraktní kompozice.

​​

Nemůžete-li kreslit nebo si nejste jisti, že obraz bude dokonalý, můžete použít speciální nálepky nebo razítka.

Pro slavnostní manikúru můžete vytvořit vzor s kamínky. Šumivý prášek je také velmi populární.

„Rozbité sklo“

Pokud jste nikdy neudělali rozbitou skleněnou manikúru, je čas ji aplikovat. K tomu potřebujete speciální film nebo fólii.

Pomocí malých kousků jakékoli metalizované fólie se vytvoří stylový povlak. Můžete je aplikovat stejně jako na všechny nehty najednou a přidělit jimpřízvuk nehtů.

Pro ty, kteří nemají čas skládat kusy, speciálně vytvořené samolepky, které opakují kousky skla. Aby se však po dlouhé době udržely a vypadaly po aplikaci, musí být pokryty ochrannou vrstvou.

Fólie může být použita tak, aby odpovídala hlavnímu povrchu nebo byla kontrastní. V rekreační manikúru můžete použít fólii jakékoliv barvy aplikovanou na černý povlak. Pro příznivce business stylu budou vhodné pastelové, smetanové nebo stříbrné kousky na průhledném nebo neutrálním pozadí.

"Tekuté kameny"

Toto jméno bylo dáno manikúre, ve které jsou napodobeny drahokamy - safír, rubín, atd. Tento design lze nazvat luxusní a elegantní. Pro rámování kamene pomocí odlitku s použitím přeložené fólie.

Manikúra Ombre

Manikúra Ombre je stále relevantní, přičemž hlavní myšlenkou je hladký přechod z jedné barvy na jinou. Můžete kombinovat libovolné číslo, odstíny.

Světlé odstíny lze doplnit o jiskry nebo kamínky. Populární je duhový nátěr, který se nepoužíváméně než 3 různé barvy.

Gradient může být horizontální nebo vertikální. Horizontální, vypadá lépe na dlouhých nehtech, zatímco vertikální lze použít na krátkou manikúru.

Pro manikúru ombre se obvykle používají laky, které mají hustou strukturu a vynikající pigmentaci. Je to tyto vlastnosti, které má šelak.

Nude Style Design

Popularita nahé manikúry stále nabývá na síle. A to není překvapující, protože přirozenost je nyní v módě. Pro takové manikúry vhodné pro všechny odstíny šelaku od mlékárny až po broskev.

Shellac pro krátké nehty

Při výběru barvy, která je relevantní pro manikúru, doporučují stylisté začít s délkou nehtu. Na velmi krátkých nehtech, jejichž volný okraj není větší než 2-3 mm, bude broskev, modrá, zelená, tyrkysová a šedá vypadat perfektně. U nehtů, jejichž délka je v rozsahu 4-5 mm, jsou vhodné sytější barvy - žlutá, červená, horká růžová, čokoládová, vínová, tmavě modrá a černá.

Shellac pro dlouhé nehty

Dlouhé nehty jsou velkým polem.pro kreativní umění nehtového umění. Protože nápady na manikúru jsou neomezené. To může být, jako obvykle služební bunda nebo ombre, a kreslení různých vzorů a kreseb.

Manikúra ve stylu „rozbitého skla“, aplikovaná přes šelak, na ně bude působit velmi působivě. Tak můžete ozdobit všechny nehty nebo udělat několik přízvuků nehtů.

K zdobení dlouhých nehtů nabízíme kamínky a kamínky. Vypadá to velmi jasné a velkolepé.

Existuje mnoho možností, jak vytvořit šelakovou manikúru, takže každá dívka si může vybrat přesně to, co má nejraději.

Udělali jste manikúru s šelakem?