Skandální Halloween manikúra. Nejlepší nápady na dovolenou umění

Dovolená jako Halloween v naší zemi se objevila teprve nedávno. Každoročně se však stále více a více lidí chce bavit. Mnozí se předem připravují na dovolenou, pečlivě přemýšlejí svým obrazem a starají se nejen o vhodné oblečení, ale i o manikúru.

Halloween manikúra funkce

Klasické barvy, které tvoří Halloween manikúru patří černá, bílá, červená a oranžová. Lze použít i jiné odstíny. Nejdůležitější je mít na nehtech vhodný tematický obraz.

Vzhledem k tomu, že prázdninová manikúra je zcela specifická, je nejlepší ji dělat obyčejně, nikoliv gelovou. V tomto případě, ihned po svátku, bude snadno odstranit bez zbytečného úsilí. Pokud jde o kresby, dýně, lebky, obrazy duchů, pavouků, zombie atd., Jsou pro tuto dovolenou nejvhodnější.

Jednoduchá manikúra Halloweenu

Pokud nezbývá tolik času, kromě pochybností o svých uměleckých schopnostech můžete udělat velmi běžnou manikúru, která bude vyhovovat „děsivému“ tématu dovolené.

Černé měsíčky budou vypadat velkolepě, takže byste si měli koupit lesklý tmavý lak na nehty. Bude schopen doplnit obraz čarodějnice a bude hezké se s ním spojitvyhovují zlým silám. Pro Halloween budou důležité dlouhé ostré nehty. Pokud je v každodenním životě nebudete nosit, použijte faktury, které lze snadno odstranit ihned po párty. Volitelně mohou být hrany nehtové desky jednoduše natřeny lakem s barevným nádechem, takže je opticky ostré. Koneckonců, strana bude soumrak, takže tento trik může snadno fungovat.

Krátké černé nehty dobře zapadnou do obrazu zombie nebo jakéhokoliv ducha. Pokud máte v plánu vytvořit obraz velkolepé, okouzlující čarodějnice, pak černá manikúra může být doplněna kamínky, jiskry a další dekor.

Bloody Manikúra

Dobrý nápad by byla manikúra s potřísněním krve. Můžete něco takového udělat sami. K tomu jsou hřebíky natřeny bílou barvou. Poté se malé množství červeného laku nalije na pevný povrch. Pomocí trubek na nápoje, jejichž okraj spadá do této louže, se na nehtovou destičku nanese kapka krve. K tomu stačí jen málo laku uvnitř trubice, rána na nehet.

Dýňová manikúra

Symbolem svátku je dýně. Proč tedy nepoužívat její kresby při vytváření manikúry pro Halloween? Navzdory tomu, že z dálky jejich obraz může být děsivý, blízko něj, zpravidla způsobuje smích. Na nehty můžete namalovat zeleninurůznými způsoby.

Taková manikúra se zpravidla provádí takto:

  • Zpočátku je lakovací deska natřena oranžovým lakem.
  • Poté, co dobře vyschne, se místo otvoru s černým lakem objeví několik obloukových linií. Výsledkem je zdání měsíční manikúry s vyčníváním uprostřed. Takže dýně se objeví obrysy.
  • Se stejným černým lakem na oranžovém podkladu se objevují děsivé tváře s nosem, očima a hrozným úsměvem. Není to děsivé, pokud se projeví nerovnoměrně.
  • Aby byla kresba dýně kompletní, zbývá dokončit ocas zeleným lakem nahoře.

Dýně mohou ozdobit 1-2 nehty nebo je nakreslit na každý hřebík. Nemusí však mít děsivý pohled. Dovolená dýně mohou být zábavné úsměv nebo dokonce mrknutí. To může být kombinováno s jinými atributy dovolené (pavučiny, lebky, etc.) v jednom manikúru.

Manikúra s kočkou

Byla to černá kočka, která byla vždy považována za nejzáhadnější a dokonce i mystické zvíře. To bylo dlouho připsané různé nadpřirozené schopnosti. Mnoho lidí se stále rozčílí, když černá kočka chodí po silnici před nimi. A někteří dokonce raději mění svou trajektorii.

Není proto divu, že se toto krásné zvíře stalo symbolem svátku. Ale ať je to tak, kočky jsou vyrobenyvíce roztomilé a vtipné než děsivé a děsivé. Proto si dívky často vybírají, aby ozdobily svou dovolenou manikúru spolu s dýně.

Manikúra lebky

Klasické obrazy Halloweenu obsahují obraz lebky. Může být zobrazen na jednom akcentním nehtu nebo ozdobit celou rukojeť. Takový design je často doplněn všemi druhy dekorativních prvků (kamínky, flitry, jiskry, fólie atd.).

Obvykle je lebka obvykle znázorněna bílou barvou na černém pozadí. Bude to však mnohem atraktivnější, pokud bude aplikován na karmínový nebo jiný světlý podklad.

Navíc nemusí být ponurý a děsivý. Vaše kachna je schopna se smutně a ostře usmívat nebo dokonce mrkat. Manikúru lze doplnit obrazem květin, luky nebo jiných roztomilých věcí.

Manikúra s netopýrem

Tato stvoření jsou také schopná být sladká i zlá. V tomto případě může být v jednom manikúru kombinováno několik zcela odlišných myší. Použít obraz netopýra může být na každém designu nehtů. Není to špatné, jsou kombinovány s bundou nebo manikúrou ve stylu ombre.

Pavouci a pavučiny

Dalším charakteristickým prvkem dovolené budou pavouci a pavučiny. Můžete je namalovat pomocí běžného gelového pera nebo černých akrylových barev. Gossamerse může chlubit jedním nebo všemi nehty. Takový obraz bude vypadat velkolepě na měsíční nebo francouzské manikúre.

Oči a mumie

Obraz mumií je spíš jako charakter staré video hry, než něco opravdu děsivého. Používání jejich kresby je tedy pro ty, kteří se chtějí pobavit, a ne vystrašit ostatní.

]

Originální a roztomilý na nehtech bude vypadat do očí. Takové kreslení je velmi jednoduché a na takové párty to vypadá stylově a vhodně.

​​

]

Která manikúra si vybere pro párty věnovanou svátku Halloweenu? Za prvé stojí za to vycházet z obrazu a záměrů - vyděsit nebo pobavit přátele.