Srážky za měsíční kalendář pro září 2019

,

S příchodem podzimu není nikdo chráněn před depresemi. Ukazuje se, že aby se tomu zabránilo, stačí jednoduše změnit účes, styling nebo barvu vlasů. Ale k tomu musíte zvolit správný den, jinak bude výsledek přesně opačný.

Lunární kalendář pro účesy a barvení pro září 2019

Jaké jsou dny prvního podzimního měsíce příznivé pro změnu obrazu?

1. září. První den podzimu bude nepříznivý, včetně návštěvy kadeřníka. Domy mohou být samobarevné. Pouze pro tento výběr přírodních odstínů. Sbírat vlasy v drdolu na takový den nestojí za to.

2. září. Není možné změnit tvar nebo délku účesu, protože to může vyvolat nedorozumění a konflikty s ostatními. Barvy a curlingy naopak budou úspěšné. Nezapomeňte na potřebu vyživovat vlasy maskami.

3. září. Den je příznivý pro všechny změny. Pokud se nemůžete rozhodnout o kardinální změně obrázku, pak alespoň zkraťte tipy. Takže se zbavíte negativity a zlepšujete stav vlasů. Můžete také změnit barvu.

4. září. Je to perfektní den k kadeřníkovi. Střih přispěje ke zlepšení materiální situace. Nová barva vlasů se upraví na pozitivní. Pokládání může být libovolné.

5. září. Střih je dobrý, aby odrážel nejen stav vlasů, ale i vaši náladu. Nyní změňte barvu kudrlinek. Také kontraindikované experimenty se stylingem.

6. září. Nevhodné proobdobí. Neúspěšné barevné experimenty. Aby nedošlo k přilákání negativní, neměli byste dělat složité účesy.

7. září. Den je vhodný pro všechny procedury s vlasy. Po sestřihu budou zdravé a krásné. Jejich zbarvení zvýší vaše sebevědomí. Postarej se o posílení pořádku.

8. září. Snažte se, abyste si nestřihli vlasy na takový den. Pro barvení zvolte tmavé odstíny. Obtížné účesy nemusíte, protože výsledek vás zklamá.

9. září. Čas je vhodný pro účesy. Pomůže vám budovat vztahy s ostatními. Nový odstín vlasů dá důvěru, a curl bude přitahovat finanční zisk.

10. září. Příznivý okamžik pro návštěvu kadeřníka. Jakákoli manipulace s vlasy vás učiní atraktivním v očích opačného pohlaví. Pro barvení si vyberte svůj přírodní odstín. Pokládku lze provést ručně.

11. září. Střih dnes nebolí. Je lepší barvit přírodními prostředky v přírodním odstínu. Jen tak se vaše vlasy stanou poslušnými a přitažlivými. Dobré období pro curling.

12. září. Den lze považovat za ideální pro změnu délky vlasů. Střih přispěje k pozitivním změnám v životě. Pokládání lze provádět libovolně, včetně nestandardních.

13. září. Účinkuje účes. Zachovat zdraví vlasů pro jejich zbarvení zbavit umělých barviv. Možnosti tučného stylingu budou úspěšné.

14. září. Příznivéobdobí je u konce, takže účes je lepší se na chvíli pohybovat. Pro barvení jsou vhodné pouze přírodní tóny a přírodní barviva. Pokládání by mělo být nejjednodušší.

15. září. Pro ostříhaný nepříznivý čas. Změna odstínu vlasů může vést ke klepům a skandálům.

16. září. Experimenty s účesem budou úspěšné. Můžete snadno ostříhat vlasy, barvit si vlasy, dělat perm. Nezapomeňte na zdraví kudrlinek. Dnes udělej masku.

17. září. Střih bude neúspěšný. Po odříznutí vlasů se můžete cítit dobře. Zhoršení vztahů s příbuznými může skončit barvením. Nejlepší volbou instalace se nyní stává sestavený svazek.

18. září. Zkrácení vlasů nestojí za to. Chemické složky barviv mohou poškodit vlasy. Zbavte se dnes barvení. Komplexní účesy vás mohou rozrušit.

19. září. Zdravotní problémy a práce budou čekat na ty, kteří dnes chodí do kadeřnictví. Pokládání by mělo být nejjednodušší. Věnujte pozornost stavu vlasů. Potřebují výživu.

20. září. Rozhodně odmítnout účes v tento den. Stojí za to čekat a s perm nebo barvení.

21. září Návštěva kadeřníka by měla být odložena. Při malování domu se vzdávejte umělých barev. Zastavte u basmy nebo henny. Nejlepší účes v takovém období jsou vlasy shromážděné v housce.

22. září. Jakékoli změny vzhledu budou zklamáním. Nový stín může vyvolat skandály. ToChcete-li snížit negativní dopad dne, jen cop prýmek nebo vytáhněte vlasy do ohonu.

23. září. Díky stříhání vlasů se vlasy stanou matné a křehké. Vzdejte se tohoto postupu dnes. Pro barvení zvolte přírodní prostředky.

24. září. Špatný čas pro externí transformace. Střih nebo barvení vlasů, zatímco vy nemůžete. Použijte zpevňující prostředky pro vlasy.

25. září. Střih je nyní dobrý. Dobře se zamyslete nad tím, jak se člověk cítí dobře a má náladu v přirozených tónech. Self-styling vám dá sílu a důvěru.

26. září. Nádherný den pro účesy a jiné vlasové experimenty. Pokládat lépe sami.

27. září. Shorn vlasy slibují, že selžou. Zklamání se může otočit a zbarvit. Sebevědomí dá přísný styl.

28. září. Den je příznivý ve všem. Střih, curling, styling - to vše přinese štěstí v životě.

29. září. Vzdej se účesu. Dnes může způsobit nepohodlí. Barvení je povoleno pouze v přírodních tónech. Curl vlasy mohou být bezpečně.

30. září. Vzhledem ke stříhání vlasů může docházet k nedorozuměním v práci i doma. A zbarvení pomůže zlepšit výkon. Experimentujte s obrázky, udělejte si neobvyklý styl.