Srážky za měsíční kalendář za červen 2019: příznivé a nepříznivé dny

,

S cílem nejen upozornit na nový účes nebo změnit barvu vlasů, ale také ocenit okolí, je důležité zvolit správný okamžik pro to. Po pečlivém prostudování tipů Lunárního kalendáře a následném sledování můžete také zlepšit své zdraví, finanční situaci a vztahy s blízkými.

Srážky měsíčního kalendáře pro červen

Jaké dny v červnu jsou příznivé pro návštěvu kadeřníka?

1. června. Práce na vašem snímku v první letní den bude úspěšná. Proto bude střih, curling nebo zbarvení úspěšné.

2. června. Po rozhodnutí o účesu najdete hodně štěstí a životní energie. Ale změna barvy vlasů na takový den nestojí za to. Výsledek vás může narušit.

3. června. V první den měsíčního cyklu je nepříznivé období pro srážky. Společně s nimi ztratíte energii. Pokud vaše duše vyžaduje změnu, zkuste nový styl nebo utrácet barviva na přirozeném základě.

4. června. Příznivý čas na ostříhat ještě není. Z tohoto postupu se včas vzdejte. Při výběru nového odstínu pro vlasy věnujte pozornost přirozeným tónům. Neobvyklý styl dává dobrou náladu.

5. června. Radikální změna obrazu se nedoporučuje. A rozhodování o účesu, riskujete ztrátu financí. Přívod nebo barvení je povoleno.

6. června. V takovém období, astrologové radit, aby ani přemýšlet o změně vzhledu. Jakákoli manipulace s vlasy (řezání, barvení, curling nebo styling) je zakázána. Postarejte se o obnovu vlasů.

7. června. Luckyčas na ostříhat. Přitáhne hodně štěstí a prosperity, stejně jako vám dodá atraktivní a dobře upravený vzhled. Ti, kteří už dlouho snili o novém účesu, můžete bezpečně jít do kadeřnictví. Curling a barvení teď neublíží kadeře.

8. června. Střih v tomto období slibuje depresi a nemoc. Vzdej to. Také astrologové se nedoporučují významně měnit barvu a tvar vlasů.

9. června. Změna vzhledu ještě nepřišla. S účesem nebo novým stylem chvíli počkejte. Je povoleno barvit si vlasy, ale k tomuto účelu musíte použít pouze přírodní produkty.

10. června. Je to dobrý čas pracovat s vlasy. Dnes můžete řezat, barvit, dělat perm. Zároveň nezapomeňte na zpevňující masky. Hýčkejte si vlasy a zodpoví vás zdravím a elegantním vzhledem.

11. června. Správný čas na stříhání a změnu barvy vlasů. Společně s novým způsobem získáváte důvěru v sebe a pozornost ostatních.

12. června. Všechno, co byste dnes neuskutečnili, bude úspěšné. Takže neváhejte jít do salonu krásy, změnit účes a barvu vlasů. Vaše intuice vyzve správnou volbu. Neodmítněte wellness procedury. V této době budou co nejužitečnější.

13. června. Nový účes vás může rozrušit. Drastické změny barvy vlasů přinese potíže. Je dovoleno malovat několika tóny. Dobrá doba pro postupy zaměřené na zlepšení pořádku.

14. června. Je to skvělá doba pro externítransfigurace, takže účes bude velmi užitečný. S novým účesem nebo barvou vlasů získáte silný náboj energie. Nebojte se perm nebo barvivo.

15. června. Pokud chcete změnit účes, měli byste si pospíšit, protože příznivé období pro účesy skončí brzy. Je lepší se vyvarovat curlingu a barvení. Neobvyklý styl vás potěší.

16. června. Měníš účes, riskuješ, že mu vzniknou potíže. Proto nemůžete dostat účes a perm na takový den. Zapojte se do zpevňovacích postupů a proveďte jednoduchý styling.

17. června. Kadeřnictví musí být opatrné. Můžete barvit vaše vlasy, ale pouze s rostlinnými produkty. Musí být opuštěny složité účesy.

18. června. Účes slibuje velké problémy a nemoci. Totéž platí pro neobvyklý styling a perm. Můžete změnit barvu vlasů, ale ne drasticky. Chcete-li ušetřit energii v tak těžké době, jen sbírat vlasy.

19. června. Čas ještě nepracoval na vašem vlastním obrazu. Po vytvoření účesu riskujete problémy a finanční ztráty. Pokud pociťujete neodolatelnou touhu změnit něco v sobě, zvýrazněte, tónujte nebo jednoduše stylujte.

20. června. Je vhodná doba na ostříhání vlasů. Po takovém zásahu budou vlasy rychle růst a vypadají nádherně. V takovém případě jsou přípustné jakékoli manipulace s nimi - perm, barvení, komplikovaný styling atd.

21. června. S novým střihem, bude vaše podnikání jít do kopce. V podstatěNedoporučuje se měnit barvu vlasů, ale umíme vyrobit světla, carving nebo curling.

22. června S účesem je lepší počkat. Změna obrazu v tomto období slibuje potíže. Přerušit čas a složité účesy. Povoleno barvení šetřící prostředky.

23. června Skvělý čas experimentovat s obrazem. Přínos bude mít účes a perm. Vhodný den a pro změnu barvy vlasů.

24. června. Materiál pohody se cítíte bezprostředně po stříhání vlasů. Příznivý den pro všechny procedury s vlasy. Ale nezapomeňte, že potřebují wellness procedury.

25. června. Vaše vlasy můžete bezpečně stočit, narovnat nebo barvit. Ale pro ostříhaný nepříznivý den. Při výměně vlasů riskujete nejen vlasy, ale i štěstí.

26. června. Nevhodný den pro významné změny vzhledu. I po nejjednodušším účesu se štěstí od vás odvrátí. Povolené pouze mírně zkrátit poškozené hroty. Můžete změnit barvu vlasů.

27. června. Od vážných rozhodnutí, včetně změny vlasů, zatímco stojí za to odmítnout. Jediné, co dnes můžete udělat v salonu krásy, je barvit vlasy o několik odstínů světlejší nebo tmavší.

28. června. Střih bude úspěšný, pokud se tvar a délka vlasů zásadně nezmění. Curling a barvení lze provádět bezpečně. Wellness procedury budou zvláště účinné na takový den.

29. června. Jeden z nejlepších červnových dnů pro ostříhání vlasů. Jakékoliv změny s barvou vlasů nebo účesem budouúspěšné. Povoleno i ty nejodvážnější možnosti.

30. června. Příznivé období pokračuje. Nebojte se experimentovat se svým účesem. Jsou povoleny mimořádné srážky, změna barvy vlasů, perm a další procedury.