Stříbrná manikúra: stylové nápady pro design nehtů pro moderní módy

Kovové odstíny jsou již dlouho považovány za znamení prosperity a krásy. V nové sezóně, na vrcholu popularity, stříbrná manikúra, která je často monotónní, může být ozdobena různými dekorativními prvky (jiskry, kamínky, akrylový prášek, kresby). Měsíčky různých délek se přizpůsobí tomuto stylu manikúry. Letošní kovová manikúra se stala jedním z nejmodernějších typů krytů nehtů, a pokud je barva zlata symbolem bohatství, pak stříbro není o nic méně ušlechtilým stínem, ale s duchovní hloubkou, takže taková manikúra dává dívce zvláštní pocit života a šarmu.

Odrůda stříbrné manikúry

\ t

Stříbrná manikúra je nejrozmanitější, a to jak ve vzhledu, tak i ve způsobu provedení s použitím různých materiálů. Počet možností je velmi různorodý: dokonale lesklý povlak, který připomíná desku z nerezové oceli, nikl, stříbro, olovo, rozptyl stříbrných flitrů, který připomíná cyklus sněhových vloček na měsíční ledové zimní noci, perleťově mineralizovaný lesk povlaku. Moderní, moderní technologie dnes umožňují vybírat materiál pro každý vkus - slídu, rub, fólii, třpytky, kovové laky, lepicí pásku a mnoho dalšího. Stříbro může být zcela celé nehtem a může být pouze módní ozdobou nebo vzorem, ve kterém paprsky světla blikají, mohou se státpřevládající barvu, a může být pouze způsob, jak zvýraznit akcenty nehtů, výsledek v některých případech zapůsobí.

Módní barvy v kombinaci se stříbrnou barvou: velkolepá manikúra

Paleta odstínů stříbrné manikúry, jak již název napovídá, je omezena pouze saturací zrcadlového lesku v paletě odstínů od téměř bílé až tmavé popela. Navzdory těmto argumentům, stříbrná manikúra překvapuje aplikovaným spektrem odstínů, protože je pouze jednobarevná, ale dokonale je kombinována s dalšími módními barvami, protože má vysoký stupeň kompatibility v tónech. Nezáleží na tom, zda je kovový odstín primární nebo sekundární barvou, stává se nádhernou dvojicí tradiční bílé a černé, šedé. Stříbrná černá bude vhodná jak pro oficiální případ, tak pro večerní slavnostní vycházku. Stříbrná bílá vyzařuje sofistikovanost a čistotu, dokonale zdůrazní vzhled podnikatelka. Barva třešně a burgundy v kombinaci se stříbrem tvoří klidný aristokratický design, který nezanechá lhostejné nejtypičtější módy. Nejromantičtější a srdečné krásy se šíří o manikúru v kombinaci stříbřitě růžových odstínů, obecně, z jiných pastelových barev.

)

Obrázky pro stříbrnou manikúru: nejoblíbenější možnosti

Manikúru lze tradičně stylizovat a zdobitpomoci kreseb, ke kterému, častěji, mistrů resort. V případě stříbrné manikúry - to není žádná výjimka, v takovém případě vypadá více originálně. Pozoruhodnými variacemi v kombinaci se stříbrnou manikúrou jsou letos tematické kompozice, geometrie a abstrakce. Geometrický vzor by měl být odlišný a monosyllabický, což je hlavní rozdíl mezi navrhovanými možnostmi v uplynulém roce. K tomuto účelu se používá lepicí páska pro znázornění stříbrných čar na jasném hlavním pozadí, ozdob, které jsou natřeny lakem, hvězdami, komplexními náčrty na stříbrném pozadí, poněkud podobným vzorům v kaleidoskopu. Bude to vypadat skvěle jako krajkové spojení, kudrlinky, které se nevědomky podobají novoročnímu vzoru na skle, krajkové etude. Květinové motivy jsou téměř vždy v módě, ale pro rok 2018 budou muset být profesionálně provedeny tenkým štětcem, se zvláštní něhou a milostí, které se odrážejí ve výkresu.

)

Stříbrná manikúra na krátkých nehtech

\ t

Stříbrná manikúra vypadá skvěle v různých délkách nehtů, ale pokud se budete držet módních trendů, délka nehtů by neměla být větší než tři milimetry. S takovou délkou byste měli odstranit velkorysý dekor a využít jednoduchého potažení zrcadlové rovné vrstvy. Dobrá volba je tradiční klasická francouzština. Případně můžete vytvořit barevný základní nátěr se stříbrným úsměvem nebo s přesnostínaopak. Ale působivější bude v tomto roce manikúra, s použitím dvou stříbrných tónů, které se liší texturou, například pomocí kulmy, aby se drsný povrch podobný materiálu "brokát" a nakreslil zrcadlový úsměv se slídou. Vizuálně úzké a prodloužené krátké nehty s nízkým klíčem a elegantní vertikální vzor. Nezapomeňte na styl lunate manikúra, jako stínovaná linie kůžičky bude vaše rukojeti více elegantní a elegantní.

Stříbrná manikúra na dlouhých nehtech

Boldly dlouho dlouhé měsíčky se stříbrnou manikúrou, nevědomky nýtují pozornost na odvážné módy. Docela velká plocha desky umožňuje aplikovat téměř všechny varianty módní manikúry. To může být použití stíracího efektu s chameleonovým efektem, všechny druhy kreseb, které nevylučují uměleckou malbu, použití fólie a jiných dekorativních prvků. Pro elegantní, newfangled party je vhodná duhová stříbrná bunda. Výhodou takové délky měsíčku je, že neexistují žádná omezení ani ve variantách s výkresy nebo s ornamenty, a proto s jejich umístěním, v každém případě bude manikúra vypadat krásně.

)

Dekor na nehty pomocí fólie

Fólie se stala po dlouhou dobu populárním prvkem výzdoby mistrů, předpokládá se, že v roce 2018 by měla také opustitvedoucí postavení ve světě krásy. Jeho časté používání je dáno tím, že je snadno přístupný, a poskytuje tak řadu možností a možností pro vaše umění nehtů. Stručně shrnuto, 2018 slibuje první místo pro stříbrnou manikúru. Je důležité, abyste našli možnost, která učiní váš obrázek jedinečným.